Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: ko je najbolji medju najboljima?
Fabio Capelo
15.9%  (11)
Jose Mourinho
13%  (9)
Arsen Wenger
15.9%  (11)
Sir Alex Ferguson
26.1%  (18)
Giovanni Trapattoni
5.8%  (4)
Sven Goran Ericsson
0%  (0)
Carlo Ancelotti
1.4%  (1)
Marcelo Lippi
14.5%  (10)
Johan Crujff
2.9%  (2)
Otmar Hitzfield
4.3%  (3)
Franck Rijkard
0%  (0)
Valeriy Lobanovsky
0%  (0)
Arigho Sacchi
0%  (0)
Ukupno glasova: 39
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko je najbolji fudbalski trener u svetskom fudbalu u poslednje dve decenije?  (Pročitano 16283 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
pa dobro.. samo oni Interovi poluproizvodi nisu mogli odigrat ništa bolje od onoga šta je Cuper pripremio...

da bi se igralo "ofenzivno" (kao što ti kažeš) potrebno je malo više od Ronalda...

uostalom - tko je ikad uspio u Italiji sa ofenzivnom igrom? Jedino Lippijev Juventus sredinom 90-tih (Vialli, Ravanelli, R. Baggio) i nitko više, otkako ja pamtim
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
I ove godine Mancini Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Special One - JM

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1418
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson K750i
@Almeyda, u to vreme Baraja mu nije igrao. Standardni vezni red mu je bio : Farinos, kao zadnji vezni, Djerar, malo ispred njega i po bokovima Mendijeta i Kili Gonzales. Sa "vaskom" Lopezom i Ilieom u spicu.
Da, i Djukic mu je, bar u pocetku, mnogo vise igrao od Pelegrina.
Iako je Cuper uglavnom igaro sa cetvoricom u veznom redu, dosta cesto je i igrao sa pojacanom sredinom. I mada i dan-danas vazi za trenera koji gaji defanzivni fudbal, Valensija je tih godina bila jedan od najatraktivnijih timova u Evropi. Secam se kako su klali Van Galovu Barsu (inace, prepunu Holandjana) sa po 4,5 komada.
« Poslednja izmena: 22. Dec 2006, 02:05:59 od dejan11 »
IP sačuvana
social share


Jose Mourinho - The Special One
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Da dobili su Barcelonu 4:1 i onaj Lazio iz tog vremena 5:2
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E72
Adrian Ilie... Koliko je vremena prošlo otkako sam poslednji put čuo za tog igrača...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
On je meni bio zakon!!

Trebali bi o njemu raspravit na temi o napadačima!!!!!!
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11508
Zastava Buenos Aires
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
mob
Samsung Galaxy
@Almeyda, u to vreme Baraja mu nije igrao. Standardni vezni red mu je bio : Farinos, kao zadnji vezni, Djerar, malo ispred njega i po bokovima Mendijeta i Kili Gonzales. Sa "vaskom" Lopezom i Ilieom u spicu.
Da, i Djukic mu je, bar u pocetku, mnogo vise igrao od Pelegrina.


da u pravu si, baraja nije igrao u sezoni 1999/2000. kad su izgubili od reala u parizu, ali je vec sledece sezone igrao i to standardno kad su izgubili od bayerna na penale. evo sastava timova:

23 May 2001
FC Bayern Munich    (p)1-1    Valencia CF    San Siro, Milan
Ref: Dick Jol (Netherlands)
Attendance: 74,000
Stefan Effenberg 51' (pen)       Gaizka Mendieta 3' (pen)

Penalties: (0:0) Paulo Sérgio (out), 0:1 Gaizka Mendieta, 1:1 Hasan Salihamidžic, 1:2 John Carew , 2:2 Alexander Zickler, (2:2) Zlatko Zahovic (save Kahn), (2:2) Patrik Andersson (save Cañizares), (2:2) Amedeo Carboni (save Kahn), 3:2 Stefan Effenberg, 3:3 Rubén Baraja, 4:3 Bixente Lizarazu, 4:4 Kily González, 5:4 Thomas Linke, (5:4) Mauricio Pellegrino (save Kahn)

Bayern Munich (coach Ottmar Hitzfeld):
Oliver Kahn, Samuel Kuffour, Patrik Andersson, Thomas Linke, Willy Sagnol (46' Carsten Jancker), Owen Hargreaves, Stefan Effenberg, Bixente Lizarazu, Mehmet Scholl (108' Paulo Sérgio), Giovane Elber (100' Alexander Zickler), Hasan Salihamidžic

Valencia (coach Héctor Cúper):
Santiago Cañizares, Jocelyn Angloma, Roberto Ayala (90' Miroslav Djukic), Mauricio Pellegrino, Amedeo Carboni, Rubén Baraja, Gaizka Mendieta, Kily González, Juan Sánchez (66' Zlatko Zahovic), Pablo Aimar (46' David Albelda), John Carew

bila je utakmica za infarkt, i bilo mi je mnogo krivo kad su oni odvratni nemci na kraju pobedili. Smile
IP sačuvana
social share
Marco Materazzi World Champion


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
E i meni isto...

Popizdio sam!!!

A moj stari navija za Bayern (kao ja za Juventus) pa me provocirao jedno tri mjeseca na račun te utakmice...

Baš kao ja njega godinu dana ranije kad je ManUtd sredio Švabe u 10 minuta  Smile
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
au mancester bayern....kakva tekma...kako ih je celu tekmu gazio bayern,janker pogotovo i onda zmije solskjer i sheringem....a jaaooo....mislim da je bajern trenirao otmar hicfild...paklen trener
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.