Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zene, moda i anoreksija ~ Molim jednu dvostruku nulu  (Pročitano 49212 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
Uf...o tome mi je malo teze pricati nego o bulimiji Smile..mislim da nije tema za ovaj forum,ako me razumes sta hocu da kazem...radi se o jos jednoj dijagnozi.Uglavnom,imam velikih problema sa raspolozenjem,suicidalne misli,teskoce u kontroli impulsivnosti...pozz Smile

vreme ti je da pocnes nesto da radis
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.215
Sta god to znacilo..studiram,to se valjda racuna u kategoriju *raditi nesto?
« Poslednja izmena: 05. Dec 2010, 23:55:52 od izbedacena »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.215
Polako devojko, za sve postoji terapija, samo nije lako naći onu pravu.
Samo hrabro! Smile

Hvala Smile!Nije toliko do terapije koliko do istrajnosti pacijenta.Ne potcenjujem ovom prethodnom recenicom znacaj i ulogu terapije koji su ogromni..vise sam mislila konkretno na sebe-da se dooovoljno dugo lecim i da su mi mnoge stvari jasne,te da je sad vec 90% na meni.To je bar moje misljenje..Postavlja se pitanje-a zasto se onda ne trudis..Ne znam..pokusavam da shvatim samu sebe i to sta ja uopste hocu..vrlo sam zbunjujuca pojava sebi samoj Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
mislio sam na neku fizikaliju
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
valjda, kao i svi uostalom, treba da naucis da budes njezna prema sebi.

nekome je to prirodno, neko mora to uciti na tezi nacin...

kada kazem njezna prema sebi...zaista je covjek, vrlo cesto, grub prema sebi...nema to veze sa samokritikom- koja naravno mora i treba da postoji...ali je vazno u odredjenim trenucima sebe znati zalijeciti, pomaziti, prihvatiti, ususkati...biti sebi dobar prijatelj Smile

zapravo, ja ni ne naslucujem koliko ti je tesko...a vidim da jeste...i da se trudis.

bori se i budi , kada treba i koliko treba, njezna prema sebi.

IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Train hard ,to make it easier to fight !!! :)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 249
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.215
mob
Nokia E 90
Bolje da ljulja nego da zulja  Smiley
Je li tako "Anea" Mada smo se mi to vec slozili  Smile
IP sačuvana
social share
Train hard ,to make it easier to fight Smiley
Treniraj tesko, da bi se lakse borio Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
Polako devojko, za sve postoji terapija, samo nije lako naći onu pravu.
Samo hrabro! Smile

Hvala Smile!Nije toliko do terapije koliko do istrajnosti pacijenta.Ne potcenjujem ovom prethodnom recenicom znacaj i ulogu terapije koji su ogromni..vise sam mislila konkretno na sebe-da se dooovoljno dugo lecim i da su mi mnoge stvari jasne,te da je sad vec 90% na meni.To je bar moje misljenje..Postavlja se pitanje-a zasto se onda ne trudis..Ne znam..pokusavam da shvatim samu sebe i to sta ja uopste hocu..vrlo sam zbunjujuca pojava sebi samoj Smile

Ti hoces da kazes da se "lecis" ali da se ne vidi rezultat kod terapije?
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.215
Hocu da kazem..uf..Da sam se do sad lecila kod sjajne doktorke ali da nisam davala nikakav doprinos u terapiji i da zato nije imala pomaka.Trenutno sam bez terapeuta,koji mi je,vise zbog onog drugog problema,cini mi se neophodan.Ne znam..moram da razmislim o svemu..Iskreno,bas sam sinoc razmisljala o tome kako mi nedostaje vreme kada sam mislila i osecala da je poremecaj ishrane moj jedini problem..ne mogu to da ti objasnim..bilo je pakleno ali je imalo i jaku ulogu protekcije od SVEGA.I dalje je bulimija tu,ali vise nema onu ulogu kao ranije..Sada se vecinom uopste ne potresam oko toga jer shvatam da imam ozbiljnijih psi.problema..i onda nekako izgubim motivaciju da se borim i sredim s ishranom..cemu?Ma nebitno..mislim da je bolje da ne posecujem vise forume jer to za rezultat ima samo jos vecu preokupaciju sobom,a zaista zelim da se 'izlecim'makar od tolikog egocentrizma..A i krajnje me iritiraju mudri saveti tipa-radi nesto-fizikalisi(sez)..pozdrav svima Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
Mislim da si ga pogresno shvatila. Hoce da ti kaze da se fizicki aktiviras, i da se necim okupiras kako bi imala malo vremena za razmisljanje ili pisanje o problemu.Iskreno, a vidim da ovde niko nece da ti kaze, tesko da si napravila pomak jer ti je nik izbedacena. Prvo to pa sve ostalo.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.215
Datum registracije: 24. Okt 2007...rado bih ga promenila,ali ne znam kao,a mozda to i nije dozvoljeno..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.