Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Opomena sa Telenora  (Pročitano 5018 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Ko kaže da sam ja nervozan???
Ja samo još ne kapiram preko čega si skinuo tu poruku koju si postavio na prvoj strani??? Znači preko kog poštanskog sandučeta i da li je pitanju telefon ili komp???
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Sta reci i napisati a da to vec neko nije napisao

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 142
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia N70
Cigla tel. izvini stvarno ali ovu poruku sam skinuo sa kompa sa mog Gmail naloga i maila a odnosi se na broj mog telefona na kome je instaliran iliaktiviran G mail . Smile Nadam se da si me sada razumeo! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Sta reci i napisati a da to vec neko nije napisao

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 142
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia N70
Ne nisam slao na telefonski broj (ovaj je moj koji je izmenjen sa zvezdicama) i sve poruke sam slao sa komputera i gmaila!
Sa telefona sam slao odavno kada sam napravio konfiguraciju Gmaila na telefonu  pre par meseci a ovo je stiglo prekjuce! Smile
Daj bre, natežemo se ovde tri dana?
Znači, skinuo si mail sa Telenor poštanskog sandučeta preko tvog telefona što je normalno i jedino valjda izvodljivo i tu ti se zatekao onaj tekst sa prve strane???
Možda je neko tebi sa Gmail naloga poslao neku Email poruku koja je sadržavala nedozvoljeni atačment, pa otud i takva propratna poruka koju si video?!'

Na kraju krajeva, u poruci sa prve strane stoji:
"From: kroko035+caf_=619***=063.mobtel.com@gmail.com -> To: 619***@063.mobtel.com"

Koliko ja ovde kapiram ti si sam sebi slao tu Email poruku sa kompa preko Gmail naloga na mobilni telefon tj., na telenorov Email nalog?!?


Ja tebe cenim i postujem ali imas izuzetno ne korektno ponasanje prema ljudima i zasto si batalio da odgovaras tj sto ne kazes neznam a ne kao ne razumem sta si napisao!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone
sto ne kazes neznam a ne kao ne razumem sta si napisao!

zato sto se covek trudi da svima pomogne a neki to ne znaju da cene....
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
@kroko035, ja stvarno i neznam o čemu se ovde radi?!' Smile
100 puta sam ti postavljao pitanje da najzad napišeš tačno o čemu se radi a ti to davao u etapama, pa snadji se???
Najzad sam sad saznao da si ti skinuo poruku koju si postavio na prvoj strani preko kompa sa svog Gmail naloga a ne sa mobilnog telefona. Nekako ti je u taj isti komp "ušla" email poruka adresirana sa Telenorovog email servisa u kome te obaveštavaju da si prekršio odredjena pravila...
Ja i dalje ne kapiram, ili neznam šta si ti zapravo radio?!?

Da si sa kompa poslao preko svog Gmail naloga poruku sa nekim atačment sadržajem koji je sadržavao neki .exe ili .sis fajl na svoj mobilni telefon, tj., Telenor email adresu, onda bi bilo i normalno, no ti tvrdiš:
Ne nisam slao na telefonski broj (ovaj je moj koji je izmenjen sa zvezdicama) i sve poruke sam slao sa komputera i gmaila!

Opet ... na prvoj strani tvrdiš:
Citat
Napominjem da su poruke sa Gmaila na  mobilni  telefon.....
Što govori da si ipak slao poruke sa Gmail-a na mobilni telefon iako kasnije tvrdiš suprotno?????? Smile

No kako rekoh da se mi ovde ne natežemo i vredjamo:
Poruka koja ti je pristigla sa Telenor-a kao upozorenje nije mogla sama iz čista mira da se stvori u tvom Gmail poštanskom sandučetu i još da te upozorava da si prekršio odredjena pravila. Ne verujem da Telenor nema pametnija posla nego da jurca netom, obilazi forume, prikuplja email adrese članova takvih foruma i krene da ih spamuje i to još na takav način koji je opisan na prvoj strani!
Verujem da si ti ili neko drugi slao sa Gmail naloga pod tvojim korisničkim imenom neku Email poruku na Telenor Email adresu u istom telefonu i da je nakon toga došlo do upozorenja koe si napisao na prvoj strani.


No kako ti sam reče: "imas izuzetno ne korektno ponasanje prema ljudima", samim tim, kako bih potvrdio ovu tezu, ja lepo ovu temu pod L O C K sa obrazloženjem koje sam dva puta naveo -> ne želim više da se natežem sa tobom i izvlačim informacije "na kašičicu" jer su tvoje izjave protivrečne same sebi i ako u tri strane ove teme nije bilo mesta da sve objasniš, neće biti ni na 300!

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.