Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Knez Pavle-tragični lik nove Srpske istorije  (Pročitano 8602 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
Pa Jasenovac ima direktne veze sa pristupanjem Rajhu.Ne vidim zasto bi se na to gledalo drugacije nego na mere koje bi se sprovodile nad Ciganima i Jevrejima na koje je obavezivalo potpisivanje ugovora.
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 673
tomahavkic, ti i ja sve vreme mislimo na istu poentu, a nikako da se skapiramo Smile Naravno da bi primena rasnih zakona bila ponižavajuća za Jugoslaviju. Taj pakt je bio nemoralan i neljudski baš zbog takvih zahteva, kao i zbog patriotskog odnosa prema nezavisnosti sopstvene zemlje. Nema tu razlike izmedju Pavelića i nemačkog nacizma i fašizma. Sve je to isti satanski program, jedno veliko zlo. Jasenovac bi se desio ovako ili onako, jer je Pavelić proklamovao uništenje:Srba, Jevreja, Roma, kasnije i Hrvata-komunista još 1934.god. Dolaskom ustaša na vlast u Hrvatskoj, politika genocida je bila jezivo i surovo neminovna. Nikakav pakt to ne bi sprečio. Nadam se da se sad kapiramo??? Smiley    Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
O tempora o mores!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 673
tomahavkic, ti i ja sve vreme mislimo na istu poentu, a nikako da se skapiramo Smile Naravno da bi primena rasnih zakona bila ponižavajuća za Jugoslaviju. Taj pakt je bio nemoralan i neljudski baš zbog takvih zahteva, kao i zbog patriotskog odnosa prema nezavisnosti sopstvene zemlje. Nema tu razlike izmedju Pavelića i nemačkog nacizma i fašizma. Sve je to isti satanski program, jedno veliko zlo. Jasenovac bi se desio ovako ili onako, jer je Pavelić proklamovao uništenje:Srba, Jevreja, Roma, kasnije i Hrvata-komunista još 1934.god. Dolaskom ustaša na vlast u Hrvatskoj, politika genocida je bila jezivo i surovo neminovna. Nikakav pakt to ne bi sprečio. Nadam se da se sad kapiramo??? Smiley    Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
O tempora o mores!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
da,ali ja mislim da bi se to sprovodilo na teritoriji cele Jugoslavije po onome sto je potpisao knez Pavle,a u svakom slucaju bi ona bila sredstvo za takve ciljeve
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 673
E, sad se konačno kapiramo! Smile Da i ja mislim da bi pristupanje paktu omogućilo sprovodjenje genocida na celoj teritoriji. Uostalom odredbe pakta, koje sam citirao, to potvrdjuju. Ma, znao sam ja da si ti pametnica!  Smile   Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
O tempora o mores!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
a to zato sto se slazem s tobom Smile:  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 673
Ne nije zbog toga, već zato što čini mi se imaš zdrav način razmišljanja o mnogim stvarima. To ISKRENO MISLIM Znaš, ja sam Vodolija u horoskopu, a Vodolije lažu samo kad moraju. Smile  Smile
IP sačuvana
social share
O tempora o mores!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.