Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:51:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: serija "Dream team"  (Pročitano 18509 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 90
OS
Nepoznat
Browser
SAMSUNG-SGH-D600 1.0
To je najjaca serija ikad.U zadnjih 10 god nisam pratio ni jednu stranu seriju jedino Dream Team od prvog do ovog sad sestog serijala.Kakve ribe glume to je da se najezis.Glumci su extra odradili posao.Dzejmi mi je bio najjaci sad mi Kurtis.Provalite da su golmani imali najbolje ribe i Dzejmi i Vivijen.Hajde pisite malo zanimljivosti i nekih stvari iza kulisa vezanih za ovu seriju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kume,ovo sad ti je sedmi serijal.Jako mi je dobro sto se pojavljuju pravi fudbaleri.Pogresili su samo sto Fletcher gine u osmom serijalu,to nisu trebali ipak je on od pocetka serije.Kao i Danny Sullivan,ali on tek u devetom serijalu prestaje da bude statista i postaje jedan od glavnih.
Samo ne znam koliko je studio B otkupio serijala,a cuo sam da u Londonu postoji fan-shop Harchester United-a.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja sam gledao poslednje tri sezone....i bas nisi morao da mi kazes za flecera mogao si prvo da upozoris da u tvom textu ima tzv  spoilersa uradi to ubuduce jer mozes nekome sjebati zelju da gleda nesto....elem gledao sam i smorili su do bola,te dva puta pola tima gine,te ovaj poludi,luk oslepi mislim....malo previse zar bas stalno morada bude neka akcija znaci nema veze sa pravim fudbalskim timom.A jos jedna stvar...ja ne znam kako oni uspevaju bilo koga da dobiju kada im 2/3 tima cine omladinci potpuno je nerealno da budu 6-i kao sto su sada....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 90
OS
Nepoznat
Browser
SAMSUNG-SGH-D600 1.0
E stvarno kume covek je ima pravo ubijas nam zelju xaxaxa Ma to za sesti serijal sam se zeznuo kad sam pisao.Slazem se da je zesce sranje sto umiru to su morali drugacije da osmisle,pa postoje transferi ako nista.E a to za omladince nije tacno samo su Klajd i Prisli mladji i niko vise...Kume da pokusam neki tim da sastavim.Na golu Dzejmi ali kad nosi srecne rukavice xaxaxa,u odbrani Stjuart i onaj Baptist francuz iz 4 ili 5 serijala je bio extpa.Nesto slabo bekove exploatisu.Sredina Rajan Nejsmit,Marsel,Klajd,i onaj sto je bio muz Linde mislim da je otisao u Argentinu,moguce da se zove Hernandez,i napad Flec i Devenport,kako su ga napravili da igra za samo par epizoda je pokopao sve dosadasnje napadace...To je to otprilike.E a treba naci taj fun shop u Londonu preko neta...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 90
OS
Nepoznat
Browser
SAMSUNG-SGH-D600 1.0
Kume daj mu ga malo po tracevima i zanimljivostima vezanim za prave glumce,nemoj da nam kazes sta ce biti dalje.Ipak si ti najveci fun,ti si i prvi serijal gledao...  ;-)  p.s. Ovo je sad parodija:Najavi nam kad stavljas spojlere i kad budes stavljao implicitne slicice i klipove da bar jedno oko zatvorim xaxaxa
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa njima je rajan u autu,sada i njegov otac,luk oslepeo,klajd isto nije igrao ne znam da li sada igra,dosao taj prisli koji iz cista mira postao najbolji igrac ?! brani im ko zna ko znaci...malo naivno prosle godine imali tri puta bolji sastav pa se jedva spasli ispadanja a sada kao LS Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja se izvanjavam na gresci,nece se ponoviti,kume prva postava:
GOLMAN:
1. Wright (Jamie je prodao tim,za njega nema mesta)
ODBRANA:
2. Salliven (u 4,5 serijalu odbrambeni,posle veznjak)
3. S.Naysmith (najjaci igrac)
4. Baptist
5. Mills (isto statista,ali standardno se pojavljuje)
SREDINA:
6. Danny Rawnstorne (znas ko je)
7. R. Naysmith
8. Steve Show
9. Connolly
NAPAD:
10. CARL FLETCHER
11. Luis Amor Rodrigez

Izmene:Sabatier,Peggs,Alexander,Presley,Parker samo zbog tebe Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 90
OS
Nepoznat
Browser
SAMSUNG-SGH-D600 1.0
Xaxaxa Da Denija i Stivi Shoa sam zaboravio tacno,a onaj se zove Rodrigez,a ne Hernandez i igrao je napad.Ali Luk je Luk,kolko je dao golova za polusezonu...Steta sto su ga se brzo resili,bio bi veca zvezda od Fleca...Malopre citah da je Dzejmi veliki fan Kristal Palasa,Stjuart Liverpula,Rajan Mancestera valjda...Ova Pilar je glumela u filmu Tomb Rajder neku stjuardesu,a Marsel je iz Tunisa,stvarno se bavio fudbalom i glumeo je nekog sluzbenika u Davincijevom Kodu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Luk je za 21 utakmicu dao 19 golova,a Fletch do ovog trenutka 172!!!
evo ti na e-bay gde mozes da porucis dresove,ali nema iz sedmog i estog serijala,tad su im bili najjaci.ima golmanski  Smile
http://search.ebay.com/harchester_W0QQfnuZ1QQfsooZ1QQfsopZ3QQxpufuZx
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 90
OS
Nepoznat
Browser
SAMSUNG-SGH-D600 1.0
Mislim da su ti blokirali ovu adresu ne daju nista da se objavljuje sto lici na reklamu.E jedini sam ja ostao da pratim seriju i Dule i Obrad i Milan su odustali,a moj Danko ja mislim da jedini prati u BB,zato sto sam im ugradio onu satelitsku Total TV i moji jedini imaju Studio B,a inace u BB nema ni jedna kablovska.Zalosno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:51:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.