Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:36:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Buđenje-odredjuje podznak!  (Pročitano 30831 puta)
Ucesnik diskusija


I vrag citira sveto pismo za svoje potrebe

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 92
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sada cu vam objasniti 1 svoju analizu:   

Radila sam natalnu kartu i osoba je rodena u 16:20, a ja sam utvrdila da je rodena 16:17 - Kako?

Da je sat rodenja te osobe 16:20 bila bi u podznaku Jarac, a kako je rodena samo 3 minute ranije u podznaku je Strijelac na 29 stupnju koji prirodno oznacava njega, jer je to stupanj Lava. Ta je osoba Lav po horoskopu.
Podznak oznacava nas, nas fizicki izled, mane i vrline, kako mi nesto zapocnemo i nase rane godine djetinjstva.
Ako je ta osoba rodena u 16:20 izgled bi bio da je niza rastom, koscata (Saturn upravlja kostima), mrsavi ali izdrzljivi. Kako bi vladar podznaka onda bio Saturn(vladar Jarca) molo bi pokazat da osoba ima bradu, probleme sa zubima (ukoliko je Saturn afliciran) ili probleme sa dlakavocu.

Kako je ta osoba ipak rodena u 16:17 to je osoba koja brze hoda sa dozom Lavovke elegancije. Podznak Strijelac bi opisao da je osoba nesto visa od srednje visine, korpulentnije rade i naglasenijeg donjeg dijela tijela jer se Strijelac veze uz kukove i noge. Ukoliko je ova moja Rektifikacija tocna onda moram pogoditi sto ta osoba prvo napravi ujutro? Zasto? Jer je podznak (ASC) izlazeci znak.
Kako je prema R. podznak Strijelac na 29 stupnju koji prirodno nosi simboliku Lava onda tu osobu sarseno opisuje 29 stupnja i da ju drugi vide kao Lava.

Podznak u Strijelcu na 29 stupnju koji oznacava Lava pokazuje da volite komfor i dugo spavati. Lav ne voli da ga se pozuruje, i sam podznak Strijelac se veze uz sirinu.

U nekim slucajevima stupanj na podznaku zna preuzet ulogu, i to je ovdje slucaj kada je podznak na 29 stupnju Strijelca koji odgovara Lavu, a ta je osoba Lav u znaku i time se Sunce izrazava.
Sunce (svijetlo, kako nas drugi vide) je onda vladar stupnja na podznaku. Kako je Sunce otislo u znak Lava, u 8.kucu govori o dobrom seksualnom zivotu ( 8.kuca je kuca seksa ), a znak Lava da ta osoba zeli bit najbolja i snazno se nametnuti sto opet govori o simbolici Strijelac 29 stupanj Lava. Jupiter je vladar podznaka i Strijelca je takoder u 8.polju eroticnosti.
To moze pokazivat da i sama osoba moze bit privlacna, magneticna. Strijelac voli prosirenje, a Jupiter moze pokazivat mjesto gdje volite provodit vrijeme, mjesto ekspanzije i gdje pretjerujete. Pokazuje da je ta osoba veliki hedonist i da uziva u sexu. Kako se taj Jupiter nasao u znaku Djevice on daje dobre tehnicare, da u sexcu voli da ima se soj redosljed.
No, seksu pristupa vrlo oprezno i sumnjicavo i previse paznje posvecuje detaljima.
IP sačuvana
social share
Lijecnici prekricaju svoje greske grobom, lijecnici mamorom, a zene dekolteom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 239
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ako je ta osoba rodena u 16:20 izgled bi bio da je niza rastom, koscata (Saturn upravlja kostima), mrsavi ali izdrzljivi. Kako bi vladar podznaka onda bio Saturn(vladar Jarca) molo bi pokazat da osoba ima bradu, probleme sa zubima (ukoliko je Saturn afliciran) ili probleme sa dlakavocu.
Kako je ta osoba ipak rodena u 16:17 to je osoba koja brze hoda sa dozom Lavovke elegancije. Podznak Strijelac bi opisao da je osoba nesto visa od srednje visine, korpulentnije rade i naglasenijeg donjeg dijela tijela jer se Strijelac veze uz kukove i noge. Ukoliko je ova moja Rektifikacija tocna onda moram pogoditi sto ta osoba prvo napravi ujutro? Zasto? Jer je podznak (ASC) izlazeci znak.
Kako je prema R. podznak Strijelac na 29 stupnju koji prirodno nosi simboliku Lava onda tu osobu sarseno opisuje 29 stupnja i da ju drugi vide kao Lava.
Podznak u Strijelcu na 29 stupnju koji oznacava Lava pokazuje da volite komfor i dugo spavati. Lav ne voli da ga se pozuruje, i sam podznak Strijelac se veze uz sirinu.
Imam sličan problem i ne znam šta sam u stvari u podznaku. Ako sam rođena u 11:15 kao što mi piše u krštenici, onda sam u podznaku 0 Jarca, a ako sam rođena 5 minuta ranije (što je u stvarnosti moguće, pošto mi se majka porađala 24 h) onda sam 29 Strelca. Sve mogu da budem, ali koščata, niska, mršava nisam (Jarac). Kada se ugojim sve ide na donji deo tela (Strelac), a inače sam visoka i krupnije građe. A sada malo o buđenju: kao prvo nikada ne mogu rano da zaspem, a ujutro ne volim da ustanem rano. Kada se ipak probudim, onda se razvlačim po kući, pijem kafu jakooo dugo, nisam sigurna gde sam i šta treba da uradim. Ne znam da li mi ove osobine znakova pri buđenju mogu pomoći da odredim šta sam u podznaku, ali imam osećaj da ne mogu biti Jarac.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1366
Zastava south of heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
yeah,moj ascedent je na prvom stepenu ovna,chim otvorim ochi,jedno 2-3 sekunde,skachem iz kreveta,i odma sam pun energije  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
Asc Scorpija na 24°47'17
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1366
Zastava south of heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Asc Scorpija na 24°47'17
ti u desetinku sekunde znash u koliko si rodjena  Smile
naime,podznak se menja na otprilike 2 sata,stoga najvishe mozesh da znash stepen asc,eventualno 2-3 gore-dole,zavisno koliko precizno znash minut rodjenja.Ja za sebe cenim da sam ovan u podznaku,ali poshto ne znam tachan minut asc mi je negde izmedju 29 riba i 2 ovna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:36:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.