Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 02:01:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Buđenje-odredjuje podznak!  (Pročitano 30818 puta)
28. Nov 2006, 15:29:48
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Samsung D500
Stupanj na kojem se nalazi naš ASC govori o tome što radimo kad se probudimo, tj. prva stvar što učinimo [ 1. kuća/ASC dolazi nakon 12. kuće ~ spavanje ].

Primjerice,
ja imam ASC na 24° Ribe. Ribe su znak sna, a 24° je također stupanj Ribe. Možete misliti kakva sam kad se probudim. U biti, moje buđenje traje i do sat-dva. Volim duuugooo spavati i puno spavati. Pa nakon što se probudim [ uz veliki trud i piljenje živaca mamici ], budem još oko pol sata opijena snom, pomalo teturam. Uglavnom, zatim gledate vladara.
Moji vladari su Neptun u 10. kući u Jarcu [ na 11° ]. Kad se probudim, ja upalim glazbu [Neptun] koja je buntovna, neobična [11° - stupanj Vodenjaka ~ neobično ] te odradim svoj posao [10.kuća]. Vladar 10. kuće je moj drugi vladar - Jupiter - koji se nalazi u Lavu u 5. kući [ na 5° ]. Taj posao je također i moj hobi
[ 5. kuća ] i dosta je zabavan [Lav] ~ bar meni.


Moj brat, primjerice, kod njega se vidi odmah na temelju ASCa:
on je Vaga s podznakom na 3° Jarca ~ on kad se probudi, upali sve moguće ~ televizor, kompjuter, glazbu. Ali često je lice bez izraza, tupavo pomalo.  Smile Smile

I kod moje mame se to odmah vidi. Ona je Vodenjak s podznakom na 1° Strijelca. Ona ne samo da se rano budi, ona odmah se obuče i krene u akciju, ne čeka ništa.
Iako za njen ASC nisam točno sigurna, jer stvarno joj zna varirati što radi ujutro.  Smile Ali sigurno je da je odmah aktivna, nema tu nekog dugog odmaranja od sna kao kod mene.

 Smile
« Poslednja izmena: 28. Nov 2006, 23:02:07 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
I ja imam ASC u Ribama na 27 stepenu...vladar Neptun je u devetoj kući... Ja čim otvorim oči - skačem iz kreveta. Prvo što odradim je kafica + internet... Ili kafica pa rešavam posao koji imam. Ali tih 15 - 20 minuta meditiranja dok ispijam kafu bolje da niko ne prekida  Smile Posle toga mogu da saradjujem sa svakim  Smile

Rezime: zbog Asc u ribama, šta li, treba mi da kraće vreme provedem sa mnom nakon budjenja  Smile
« Poslednja izmena: 28. Nov 2006, 15:55:47 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Samsung D500
Sny...kakva bi ja trebala biti ujutro ako mi je ASC na 4°Lava ( stupanj raka)...vladar stupnja Mo u 6. i  vladar ASC So u 3. ?

Smile
« Poslednja izmena: 28. Nov 2006, 16:06:25 od grtalica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


VoLiM JedNOg bLIzanCA... :)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 434
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
i ja imam asc u ribama 8 stepen,a kad se probudim izlezavam se u krevetu jos 2 sata  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Ti i jA, Ti i Ja, bAsH Bi bILi dOBar pAR... Ti i Ja tI I jA POglEDaj mE JednoM BaR Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Znači ja sam izrod  Smile Smile

Grtalice pa kaži nam ti kakva si...ovo bi bila jako korisna tema za astrologe kad bi se svi raspisali...

Mogli bi na kraju da izvučemo i zaključke  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Samsung D500
Grtalice pa kaži nam ti kakva si...ovo bi bila jako korisna tema za astrologe kad bi se svi raspisali...

Mogli bi na kraju da izvučemo i zaključke Smile

Draga....vježba čini majstora a  astrolog je vječni učenik...pa ti vidi  Smile

Zanima me mišljenje od Sny jer se vidi da zna i odlično logički razmišlja ( ah...djevica  SmileSmile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Samsung D500
Samo sam u prolazu.
Ovako, Makishon ~ nipošto nisi izrod
27° ~ stupanj Blizanaca ~ komunikacija! Također, Blizancima vlada Merkur koji vlada kavom!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Ne mogu da verujem  Smile Sny, tnx  Smile

Grtalice, naravno  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Samsung D500
Joj, Grtalice...ja i logičko razmišljanje...Neptun mi sve pomiješa, sve mi je u magli, a Merkur Rx me totalno dovede do slijepe ulice u analiziranju pa se ne možeš snaći u svoj ovoj simbolici.  Smile

Uzela sam tvoju kartu na indeksu.
Pošto je ASC u Lavu ~ to mi odmah miriše na uređivanje, uljepšavanja [ također, moram primjetiti i Veneru u 1. kući, iako nema veze s ovim Lavom ~ pa ti si ljupka u nastupu!  Smile ], a to može potvrditi i 4° koji odgovara Raku, a Rak je prirodni vladar kupaonica. Tuširaš se?
Ako se uzima i Mjesec kao vladar stupnja ASCa, on se nalazi na 19° Jarca u 6. kući. Ovaj 19° je stupanj Vage, a Venera je u 1. kući, pa mi jednostavno ništa drugo ne pada na pamet nego da se uljepšavaš. I zatim ideš na posao čije je okruženje sjajno uređeno. Također, žuriš na posao.

Joj, znaci su ograničeni, a simbolika nije. Nadam se da nisam pogriješila, malo me šprd.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Samsung D500
Joj, Grtalice...ja i logičko razmišljanje...Neptun mi sve pomiješa, sve mi je u magli, a Merkur Rx me totalno dovede do slijepe ulice u analiziranju pa se ne možeš snaći u svoj ovoj simbolici. Smile

Uzela sam tvoju kartu na indeksu.
Pošto je ASC u Lavu ~ to mi odmah miriše na uređivanje, uljepšavanja [ također, moram primjetiti i Veneru u 1. kući, iako nema veze s ovim Lavom ~ pa ti si ljupka u nastupu! Smile ], a to može potvrditi i 4° koji odgovara Raku, a Rak je prirodni vladar kupaonica. Tuširaš se?
Ako se uzima i Mjesec kao vladar stupnja ASCa, on se nalazi na 19° Jarca u 6. kući. Ovaj 19° je stupanj Vage, a Venera je u 1. kući, pa mi jednostavno ništa drugo ne pada na pamet nego da se uljepšavaš. I zatim ideš na posao čije je okruženje sjajno uređeno. Također, žuriš na posao.

Joj, znaci su ograničeni, a simbolika nije. Nadam se da nisam pogriješila, malo me šprd. Smile


 Smile svaka čast
Da ..tuširam se Smiley
Malo volim ljenčariti u krevetu( Ne120ASC), a ako ne žurim nikamo dugo mi treba da se razbudim( So90Sa). Najčešće mi je radni dan unaprijed isplaniran i uvijek sam u žurbi  Smile
« Poslednja izmena: 28. Nov 2006, 16:43:13 od grtalica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 02:01:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.