Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 16:41:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ciji hleb jedemo  (Pročitano 8295 puta)
28. Nov 2006, 10:51:09

3xs

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 3510
Pre desetak godina sam cuo pricu kako neki piljar ubrizgava nesto u narandze od cega se ne moze imati dece. U mom malom mestu smo tu bodicu zvali 'kod Siptara'
Danas sam ja u toj situaciji. Smile
Pa me je hleb sav naduvan obojen podstakao na razmisljanje ko ga pravi, i dali je nesto stavio u njega. Analizom vlasnika pekara preko sajta http://www1.apr.sr.gov.yu/apr.public/ sam uvideo da su to uglavnom imena Muslimanskog porekla.
Dali je neko ikada cuo neku slicnu pricu?

Ne zelim ovim mojim izlaganjem da podsticem versku netrepeljivos, samo da utvrdim istinu!!!
Postavio sam ovo pitanje ovde posto ako je kojim slucajem istina, a nadam se da nije, direktno utice na natalitet celog naroda...

I sam se grozim svojih misli ali posle svih silnih teroristickih napada koji se desavaju u svetu, ne cudim se...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile Smile Smile
bravo kralju!

Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Pre desetak godina sam cuo pricu kako neki piljar ubrizgava nesto u narandze od cega se ne moze imati dece. U mom malom mestu smo tu bodicu zvali 'kod Siptara'
Danas sam ja u toj situaciji. Smile
Pa me je hleb sav naduvan obojen podstakao na razmisljanje ko ga pravi, i dali je nesto stavio u njega. Analizom vlasnika pekara preko sajta http://www1.apr.sr.gov.yu/apr.public/ sam uvideo da su to uglavnom imena Muslimanskog porekla.
Dali je neko ikada cuo neku slicnu pricu?

Ne zelim ovim mojim izlaganjem da podsticem versku netrepeljivos, samo da utvrdim istinu!!!
Postavio sam ovo pitanje ovde posto ako je kojim slucajem istina, a nadam se da nije, direktno utice na natalitet celog naroda...

I sam se grozim svojih misli ali posle svih silnih teroristickih napada koji se desavaju u svetu, ne cudim se...

Bio je niz primera kako pisaju u testo i slicnih gluposti. Manje vise ti extremni primeri dovoljno mi je sto su siptari i samim tim ne kupujem nista kod njih. Svako od njih mora procenat svoje zarade odvojiti za "njihovu stvar" sto znaci da od svakog hleba koji neko od nas kupi u siptarskoj pekari bar 1 dinar ide za kupovinu metka koji ce biti ispaljen u glavu nekog Srbina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pisaju i u gandzu
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
pisaju i u gandzu

Niko te ne tera da se drogirash Smiley hleb jedu i mala deca a drogiraju se majmuni po sopstvenom izboru.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0


al oni i dalje pisaju i pisaju, bez obzira prema ikome...
cova, oni ti pisaju ko ludi... ne staju nikako...samo pisaju... u jogurt, u narandze, u deterdzent, u red bul, sve zapisase....
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 148
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Za one koji nisu znali: da bi se proizveo što jeftiniji kruh, umjesto pšeničnog brašna u tijesto se miješa i škrobno brašno, dobiveno preradom krumpira. Ako se pretjera s postotkom škroba, kruh se napuhne i raspuca kod pečenja.

Isto se može dogoditi i ako je prilikom dizanja tijesta previsoka temperatura u peći...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pisaju oni i u kropmir, i po peci!!! Smile
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

3xs

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 3510
Mislio sam da je malo ozbiljniji ovaj forum.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pisaju i po forumima Smile ozbiljno.
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 16:41:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.