Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poginuo u nesreći na motoru  (Pročitano 7560 puta)
Clan u razvoju


UVEK CU BITI SAVRSENA,CELA I POTPUNA.

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 7710
[img][/img]
oki-doki...bice bolje u novoj 2007.godini   Smile
Happy New Year,svim dobrim ljudima...
 Smile Smile
« Poslednja izmena: 01. Jan 2007, 17:19:34 od irena ice »
IP sačuvana
social share
Irena Ice Ferrari
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Tacno je da ljudi ne vode racuna o motoristima,ali ako vec hoces da vozis motor, sto nije dobro zbog velike opasnosti po svoj zivot,uzmi neki od 50 kubika i vozi ga lokalnim putem,naravno uz kacigu, ali mnogo je bolje voziti bicikl,nego motor!
Ma umesto bicikla je sigurnije da ides pesaka. Ili je jos sigurnije da ne izlazis iz kuce. Slazem se da ima kretena koji voze motore, ali u 90% nesreca krivi su vozaci automobila. Automobilisti uopste ne obracaju paznju na motoriste. Cak namerno im ulecu u putanju i prave im probleme. Koliko mi se to samo puta desilo, isece te neki kreten i jos ga vidis kako se smeje. Strasno...  Nema lepseg osecaja voznje nego na motoru, ko je probao zna o cemu pricam.
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


UVEK CU BITI SAVRSENA,CELA I POTPUNA.

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7710
obozavam motore adrenalin,kada podignem vizir na semaforu,volim kada me snaga motora tera da stiskam vozaca za stomak,kada ga obara u krivini i moje balansiranje sa guzom... volim sve sto je vezano za taj sport...prosle godine,u ovo doba,provodila sate u garazi svog bivseg decka,sa uzivanjem,oh...nazalost,nemam nameru i sama da ucim da vozim,medjutim kao suvozac...grrr...mislim da stvarno znam da uzivam... Smile
IP sačuvana
social share
Irena Ice Ferrari
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 196
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Samsung SGH E250
obozavam motore adrenalin,kada podignem vizir na semaforu,volim kada me snaga motora tera da stiskam vozaca za stomak,kada ga obara u krivini i moje balansiranje sa guzom... volim sve sto je vezano za taj sport...prosle godine,u ovo doba,provodila sate u garazi svog bivseg decka,sa uzivanjem,oh...nazalost,nemam nameru i sama da ucim da vozim,medjutim kao suvozac...grrr...mislim da stvarno znam da uzivam... Smile
Alal ti cufta
Poznavao sam nekoliko momaka neki su mi bili dobri prijatelji, motorista, ali nazalost nisu vise medju zivima. Dve poznanice su zavrsile prije par godina na drvecu u aleji pored glavne ulice kao suvozacice. Ponijelo ih sta li i zavrsili su tragichno. Inache tuzno je sto su mladim i neobuzdanim ljudima manje vishe dostupne mashine od 180-190 KS tipa Yamaha YZFR1, Suzuki GSX R1000 i sl koji imaju ubrzanje kao formula 1, a fizika je neumoljiva. To su mashine za stazu a ne za saobracaj. Tachno je sto neko rece da vozaci automobila nekad i ne vide vozaca motora, ali kako da vidis nekoga ko vozi preko 200 km/h kroz grad gdje se moze maksimalno ici stotinjak...
Mozda zvuci otrcano ali najvise je nesreca izazvano neprilagodjenom brzinom.
Eto
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Pa tesko da se u gradu moze voziti stotinjak. Nija stvar u jacini motora,  nego da se pravilno odredi brzina uslovima saobracaja. Po tvome niko ne bi trebao da vozi jake automobile i motore.
I treba praviti razliku izmedju motorista i pozera na motoru.
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


UVEK CU BITI SAVRSENA,CELA I POTPUNA.

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 7710
to je true,pozeri i motordzije su dva sveta razlicita...sve treba probati,zivot je divna stvar i treba znati kako ga sto kvalitetnije ziveti,svako iskustvo je carobno na svoj nacin Wink
IP sačuvana
social share
Irena Ice Ferrari
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Mnogo konja ispod tebe i vetar u kosi. Neverovatan osecaj!  Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


UVEK CU BITI SAVRSENA,CELA I POTPUNA.

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7710
vetaru kosi...joj,mani me se,znas li kako mi se upetljala jednom kosa,jos sam tada bila dugokosa plavusa,plakala sam od smeha na sta sam licila...preostalo mi je samo da nabijem kacigu na glavu dok smo sedeli u kaficu  Smile
sve je magicno,sve sto je vezano za motore i magiju koju oni pruzaju,barem je meni tako,kao da progledam i odjednom sve opazam i zalazak sunca i reku i njen sjaj,sve dobija poseban ton...a ja se namontiram,prava mackica,volim kada nekome imponuje moje drustvo,a narocito kada mi kazu:najvise volim da se s'tobom vozim,kao da si sastavni deo motora...to je za mene naj kompliment!
IP sačuvana
social share
Irena Ice Ferrari
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


UVEK CU BITI SAVRSENA,CELA I POTPUNA.

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 7710
kako da ne kod legende Radeta...obozavam tog coveka...a ti...
IP sačuvana
social share
Irena Ice Ferrari
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.