Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li los prvi sex treba da bude znak da to nije to?  (Pročitano 9881 puta)
Jet set burekdzija

ko zna zasto je to dobro

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5560
Zastava ZEMUN
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630 bl6c n818gb
prva 2 -3 puta cesto su bili nako   .
u svakom slucaju potrebno je malo vezbe i uigravanja .
realno ne mozemo biti maksimalno opusteni sa nekim prvi put .
IP sačuvana
social share
Don't take life to seriously, you're not going to survive it anyway
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
Pitaj me sada Smiley

I nisam siguran koliko godine imaju veze sa tim. Smile

godine imaju donekle veze... u smislu da ljudi nauce ponesto,'ljubavne vestine' i tako to Smile
ali opet to nema preteranog uticaja na prvi put s nekim...
sigurno da oni od 20 i Qsur nisu tako 'smotani' kao oni od 15 i Qsur ... ali  Smile
stoji da, nevezano za godine, nakon tog prvog puta sledi period uskladjivanja i 'vjezbanja'  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 68
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia 6680
godine imaju donekle veze... u smislu da ljudi nauce ponesto,'ljubavne vestine' i tako to Smile
ali opet to nema preteranog uticaja na prvi put s nekim...
sigurno da oni od 20 i Qsur nisu tako 'smotani' kao oni od 15 i Qsur ... ali  Smile
stoji da, nevezano za godine, nakon tog prvog puta sledi period uskladjivanja i 'vjezbanja'  Smile


Da slazem se ali poenta je da, ako je los prvi put sex sa nekim to (po meni) ne znaci da devojci teba da dam nogu,  ili naravno, obrnuto, bez obzira sto imam 20+ godina.  Smile

Dakle, istina je da je verovatnoca da ces biti bolji na strani 20+. Ili bi bar trebalo da bude veca.

A sta ako je taj naprimer imao jednu ili dve duge veze koje su "pukle" i onda mu dodje nova osoba? Mislim da to moze dosta da utice. Mada ce verovatno vec znati sta treba da radi.  Smile

Onda sledi komunikacija, "uskladjivanje i vezbanje", eksperimentisanje..... Mmmm, bas je dobro to eksperimentisanje....  Smile Smile
IP sačuvana
social share
I am what I am... To sam sto sam...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Pitaj me sada Smiley

I nisam siguran koliko godine imaju veze sa tim. Smile

godine imaju donekle veze... u smislu da ljudi nauce ponesto,'ljubavne vestine' i tako to Smile
ali opet to nema preteranog uticaja na prvi put s nekim...
sigurno da oni od 20 i Qsur nisu tako 'smotani' kao oni od 15 i Qsur ... ali  Smile
stoji da, nevezano za godine, nakon tog prvog puta sledi period uskladjivanja i 'vjezbanja'  Smile


Ne ocekujem ja da neko ko nikad nije imao sex , bude savrsen . Ali posle nekog vremena , mene licno zivcira ako je neko los u tome , pa s tim u vidu ne bih bio sa nekim ko je takav.

A cinjenica i jeste da to ne zavisi od godina , ali samo za one sa bilo kakvim iskustvom . Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 68
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia 6680
Ne ocekujem ja da neko ko nikad nije imao sex , bude savrsen . Ali posle nekog vremena , mene licno zivcira ako je neko los u tome , pa s tim u vidu ne bih bio sa nekim ko je takav.

A cinjenica i jeste da to ne zavisi od godina , ali samo za one sa bilo kakvim iskustvom . Smiley

Da, ako posle nekog vremena ispadne da niste "kompatibilni" i da je "onaako" , onda.....  Smile

Ja sam pitao za prvi put sa osobom s kojom izlazis, znaci prvi sex sa ribom koju znas 7 dana (vise ili manje,nebitno), da li je to dovoljan pokazatelj?

Cini mi se da se masa uglavnom slaze da prvi sex nije dovoljan "indikator" kvaliteta daljeg sexa.  Smile

IP sačuvana
social share
I am what I am... To sam sto sam...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Prva 3 puta ako je los, onda je los i najverovatnije ce biti los .

Prvi sex, ne , pogotovo ako ste se tek skoro upoznali. Mada imas i one kombinacije za jednu noc, i nista im ne fali  Smile

Verovatno ni nema pravila Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 68
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia 6680
Prva 3 puta ako je los, onda je los i najverovatnije ce biti los .

Prvi sex, ne , pogotovo ako ste se tek skoro upoznali. Mada imas i one kombinacije za jednu noc, i nista im ne fali  Smile

Verovatno ni nema pravila Smiley

Prva 3 puta, to vec... mozda ukazuje... Al opet ljudi razliciti...  Smile

Naravno da ne fali nista za te varijante.  Smile  Nego cisto ono, stalo ti je do ribe (devojke), ali... Sex je bio  Smile ili...  Smile


IP sačuvana
social share
I am what I am... To sam sto sam...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Ljudi... Sve se moze nauciti....

Jedini je problem ako osoba ima nedostatak zelje za sexom.
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 460
OS
Linux
Browser
Mozilla pango-text
Da to nije to?
jok  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.