Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 07:02:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Metode predviđanja  (Pročitano 11740 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
meni najbitniji aspekti između planeta kao i kuće u koje padaju i kojima vladaju,
Da svakako i meni su jako vazne kuce u koje upadaju partnerove planete i vec sve shto si naveo.
Citat
Dejvison mi malo šta pokazuje a kompozit tek nešto više?!

Kompozit i ne pogledam,mada se astrolozi spore,koji je bolji,ali ja sam dala primat Dejvisonu jer,nemoguće je uraditi progresije za kompozit pošto on ne postoji u vremenu i prostoru, on nema trenutak rođenja već postoji samo kao potencijal.
 
 
Citat
Vertex mi je itekako zanimljiv.

Sa Vertexom slabo imam iskustva,neshto ga nisam uzimala u obzir,tu lekciju sam preskochila Smile

Zgodno je napraviti i progresije za sinastriju,svakog partnera posebno pa ih staviti jedno na drugog.
Za Lilit pitaj slobodno Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Svi bi mi bolje kada bi mogli...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nisam se do sada služio progresijama u sinastriji, djeluje mi malo komplikovano, a za Lilith sam pitao na toj temi pa ne bih ovdje, znaš pravila-pravila i tako to...POZZZ
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Svi bi mi bolje kada bi mogli...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Više obraćam pažnju na SO direkcije, a manje na progresije...pošto iza sebe imam "brak" astrološki gledano, živjeli smo zajedno- onda sam najviše na osnovu toga prednost dao kompozitu nad Dejvisonom. Mada, je sinastrija ipak odlučujuća- rastali smo se kada je njen vladar UR bio u njenom 7-om polju i kada je po kompozitu bio 90 VE,SO. Ja sam proživljavao prvi SA povratak...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 220
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
ja također uzimam vertex u obzir u sinastrijama i smatram ga zanimljivim dodatkom Smiley
a napraviti progresije na sinastiju nije komplicirano - i bude zanimljivih rezultata - ja sam naišla na njegovo progresivno sunce na mom nat. mjesecu, ili moje progresivno na njegovom DC - u vrijeme kad sam počinjala vezu.

sad me najviše zaokupljaju te solarne direkcije, pošto s njima nisam još radila, a pročitala sa su najpreciznija metoda do sad..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Svi bi mi bolje kada bi mogli...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Isto tako se često dogodi da nečija VE po primarnim poklopi nečiju VE ili MA u natalu pa se rodi veza, ali ne traje nešto dugo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
pošto iza sebe imam "brak" astrološki gledano, živjeli smo zajedno-  Mada, je sinastrija ipak odlučujuća- rastali smo se kada je njen vladar UR bio u njenom 7-om polju i kada je po kompozitu bio 90 VE,SO. Ja sam proživljavao prvi SA povratak...

Da najbolje se uchi na svom primjeru...UR je nezgodan igrach zaista Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 220
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Neptun u SO direkcijama mi je na DC u T-kvadratu s natalnim Suncem i Plutonom.. to baš i nije zavidno, jel da?
ima tko ideju što bi to moglo značiti osim što donosi krivu procjenu partnera i zablude u vezi njega..?

tnx
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 205
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Tamo gdje je Neptun često nam nešto fali, možda nedostatak partnera?
Ili prevara od strane partnera.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ja nisam kapetan ladje ja sam kapetan Ledjo

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 106
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Po direkciji ona je postala vodolija moj idealni partner u natalnom.Na mestu gde joj je descedent po direkciji meni se nalazi Saturn natalni,a Mesec joj je u 8 kuci u Devici mom suncevom znaku.Sta bi to trebalo da predstavlja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 220
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Tamo gdje je Neptun često nam nešto fali, možda nedostatak partnera?
Ili prevara od strane partnera.
a možda nije nužno taj partner.
neptun vlada mojim 10. poljem a po direkcijama otišo u 7. kuću javnosti, publiciteta - i osim u T-kvadratu koji spomenuh u sekstilu je s MC - možda me odnese u neke javne mutne vode Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 07:02:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.