Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 97
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uputstvo kako prepoznati potencijalnog glasaca DS ili LDP  (Pročitano 49293 puta)
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Nesto slicno sam odavno nasao na drugom forumu, a s obzirom da je to "delo" u velikoj meri istinito, zanimljivo i poucno sacuvao sam pa ga prenosim. Inace radi se uglavnom o LDP-ovcima, tj. reformskim teletabisima.


Ред би био да се похвалим као аутор тог есеја. Иначе, иза изреченог и даље стојим.
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
glasace pravih demokratskih opcija mozete prepoznati po tome sto imaju uredan sexualni zivot, i nisu isfrustrirani kao oni koji glasaju za DSS ili SRS. uglavnom natprosecno inteligentni, sa jako dobro razvijenim rezonovanjem.

drugi ih predstavljaju kao druga Srbija, ali ce se jasno pokazati da su oni Prva Srbija, i jedina Srbija koja zeli istinske Evropske vrednosti.

ali slazem se sa bf da se normalni ljudi uglavnom vode individualnim brigama. i bas zato kampanja od "extremnije" od dve jedine prave demokratske opcije i ide na taj individualizam i kampanja im/nam se zove "I od mene zavisi". Pogotovu je ta kampanja vazna zato sto niko u Srbiji nije pokusao da definise potrebe jednog coveka, nego se svi furaju na nacionalne interese koje im definisu 4-5 ljudi iz vrha njihovih partija. I Miskovic.

1. Сексуални живот је пре свега нечија приватна ствар, а либерално је дозволити другачији избор, па чак и да неко буде асексуалан. Као што ви тражите правду за "алтернативне" и "модерне"... Или можда нисмо толико либерални, можда се правимо. Политички је некоректно другоме замерати нешто у вези тога, ако се нема шта рећи о политичким ставовима. Сетимо се како су радикали нападали Коштуницу и Драшковића са аргументима "они немају деце".

2. Ко се хвали сам се квари. Ја сам навикао да ми други говоре како сам интелигентан, па немам потребу да то истичем код себе. Нисам приметио да међу људима које знам, а има их свих опредељења, има разлика у интелигенцији.

3. Србија је једна. Има само оних појединаца који су овде залутали. Неће да оду другде из веома једноставног разлога - тамо их не би примили.

4. "И од мене зависи" треба схватити превасходно као сублималну поруку Чедине маније величине. Узгред, држава ствара шансе људима једино у социјализму. Либерално гледиште је да је свако ковач властите среће. А ако се није снашао... па Боже мој Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3i
држава ствара шансе људима једино у социјализму.

ne trazim da mi drzava ista stvara, ali nek mi barem ne smeta, i pusti me da prosperiram u zavisnosti od toga koliko zasluzujem, a ne ako sam clan neke partije. trenutno najbolji poslodavac je DSS.
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Kako prepoznati osobu koja ce na izborima glasati za DS ili LDP ? Ako krenete po spoljashnjim znacima ,necete daleko stici.Ima ih svih uzrasta, razlichitog materijalnog stanja ,oba pola , raznih rasa. Pa ipak ,postoji neshto shto ih povezuje ... Prilikom upoznavanja sa takvom osobom,njoj nece biti dovoljno njeno rodjeno ime. Tu ce se odmah stvoriti neka zvucha titula ili zanimanje ,sa stranim prizvukom (manager,PR , model,DJ ...) Ako ne to ,onda ce dotichna osoba pokushati da vas impersionira svojim bogatstvom ,izgledom ili ce jednostavno pokushati da se prikaze kao faca. Tu sad treba biti mudar i napraviti se ushicenim i veoma zainteresovanim (iako ce vam odmah biti jasno da je iza fasade stvar prilichno shuplja) . Dozvolite vashem subjektu da pricha o svojoj omiljenoj temi - sebi. Povremeno mu stavite do znanja kako vas veoma zanima (iako ce vam se verovatno prevrtati u stomaku) i voila ,uskoro cete postati prijatelji (koliko je to sa takvom osobom ,naravno, uopshte moguce).
 Kasnije ,sa vashim novim prijateljem mozete razgovarati i o drugim temama. Druga omiljena tema svakog pravog DS-ovca i LDP-ovca su drugi ljudi -tachnije njihovo ogovaranje. Ako je vash subjekat uchenik/student tema ogovaranja ce svakako biti neki profesor ,jedan od onij koji ne poklanja ocene vec zahteva rad. Moguce je i da to bude neki drugi uchenik/student (obavezno neko ko misli da je cilj shkolovanja neshto nauchiti ,a ne dobiti diplomu).Takav ce ,prirodno,biti etiketiran kao shtreber,bubalica i slichno. Ukoliko je vash subjekat negde zaposlen ,mozete ochekivati da ce se na tapetu naci ili shef koji zamislite trazi da se radi za vreme radnog vremena ili kolega koji to i chini. Poseban sluchaj su DS-ovci privatnici . Oni zaista imaju mnogo problema :finansijski policajac ili poreski inspektor koji ne prima mito , opshtina koja trazi da se poshtuju gradjevinski propisi ,nelojalna konkurencija sa kvalitetnijim i jeftinijim proizvodima ... Jedno ,mozete biti sigurni : svaka mana ogovarane osobe ce biti uvelichana bar jedno 10-ak puta i od nje ce se napraviti drzavni problem.
 Ako se razgovor tiche politike ,primeticete da se DS-ovci i LDP-ovci u duhu demokratskih tradicija ne drze uvek partijske linije. Primera radi ,ako se povede rech o izboru izmedju EU i Kosova ,stav vasheg sagovornika ce zavisiti iskljuchivo od toga ima li on ili ona na Kosovu nekih interesa (finansijskih uglavnom) . Ako je rech o legalizaciji automobila sa CG tablicama ,odgovor ce zavisiti od toga poseduje li ta osoba takav automobil . Dakle po bilo kom politichko-ekonomskom pitanju : kurs evro/dinar , sluzenje vojnog roka ,Bolonjska dekleracija ,legalizacija marihuane ... pravi DS-ovac (a i LDP-ovac) ce se izjashnjavati iskljuchivo prema vlastitom interesu .Ukoliko pak takvog interesa nema , vash prijatelj ce za to pitanje biti zainteresovan bash onoliko koliko vas zanima unutrashnja politika Kameruna.
 Nadam se na kraju da ce vam ovo malo uputstvo posluziti da se bolje upoznate sa chudesnim svetom glasacha DS i LDP. Ko zna ,mozda vam jednog dana ova chudna bica postanu i simpatichna ...
glasace pravih demokratskih opcija mozete prepoznati po tome sto imaju uredan sexualni zivot, i nisu isfrustrirani kao oni koji glasaju za DSS ili SRS. uglavnom natprosecno inteligentni, sa jako dobro razvijenim rezonovanjem.

drugi ih predstavljaju kao druga Srbija, ali ce se jasno pokazati da su oni Prva Srbija, i jedina Srbija koja zeli istinske Evropske vrednosti.

ali slazem se sa bf da se normalni ljudi uglavnom vode individualnim brigama. i bas zato kampanja od "extremnije" od dve jedine prave demokratske opcije i ide na taj individualizam i kampanja im/nam se zove "I od mene zavisi". Pogotovu je ta kampanja vazna zato sto niko u Srbiji nije pokusao da definise potrebe jednog coveka, nego se svi furaju na nacionalne interese koje im definisu 4-5 ljudi iz vrha njihovih partija. I Miskovic.
Smile Smile Smile Smile
ljudi, o cemu vi bre to trabunjate?!
seksualni zivot?????? nadsmenost??????isfrustriranost?????hvalisavost??????
ocigledno je da ste vi ovde vecinom veoma ograniceni ljudi, to sada vise niko ne moze poreci.
ja imam dosta ortaka potpuno razlicitih politickih opredeljenja.
u mom razredu od nas 30, postojale su 3 grupe ljudi... dziberi sa strele(DSS DS i SRS), mi(nas 12) i treca grupa:ostal, njih 7-8
ovi sa strele su svi nakurceni, seljani sa tozlom oko vrata, skupa kola, kurcenje, pucanje kreatinom, fudbaleri... oni su svih politickih opcija, nisu optereceni politikom previse, ali su opredeljeni...

mi: ima nas nekoliko sa sela, vecina iz PA, treniramo vecinom tek von do, isto se pucaju ali kao prirodno...vecina nas je na faxu(mislim da nema ni jedan koji nije na faxu)...takodje nas ima apsolutno svih politickih opredeljenja..DS, DSS, SRS, G!&, LDP, DHSS i SPO i jedan za GSS..najvise je za SRS pa za DS pa za LDP..
dakle, kakve ovo veze ima sto mi renirqamo ovo i ono, sto izlazimona ova i ona mesta, sto se neki ciganisu, neki zajebavaju ove sto se ciganisu ironijom-i oni se ciganisu ironicno:pustimo baju malog knindzu u kolima i kao idemo kroz centar...NEMA NIKAKVE VEZE!!!! ne budite maloumni bre...LDP kao nesto sere kako ne treba globalizovati, a vidi vanju:mi smo pametni, lepi, jebemo, super smo....kakve su to gluposti boze dragi....
ovo od bf-a su tek zanimljivosti...
to samo govori o tome koliko se vi druzite sa ljudima koji nemaju isto pol opredeljenje:NI MALO!
to je tuzno i mnogo govori o vama, o vasoj isfrustriranosti...mislim da je i gambino takav, eno pljuje marcela jer je demokratski orijentisan, kao on nema dobar flow Smile boze, kako je sve ovo jadno sto vi pricate...
jedino mozemo da se oslonimo na statistike, a one ne govore mnogo o psiho profilima, jedino o zavrsenoj skoli, a to nista ne govori.
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
@vanja_gator

Извини, знаш ли колики део српске привреде је у приватним рукама? Колики део држи страни капитал?

Ако приватник некога запосли по вези, то је његово дискреционо право. И сам ће осећати последице тога. Фирма ће му лоше радити на тржишту. Ако то није тако, цела теорија пада у воду...

Узгред, чедери су могли рећи "да држава прави грађанима само неопходне проблеме" (рад објаснити). Али то претпостављам не би било тако "јако". Воле они "јаке" изјаве, рецимо да је Сребреница исто што и Аушвиц.
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Razkovaraju dva stanovnika Srbije: "Od cega uopste zivis?" "Od milostinje!" A takvih je u Srbiji barem 70% Sad, bitno je ko ti tu milostinju daje, pa onda ko i svaka fukara, hvali na sva usta darodavca. U tm smislu se politicka situacija u Srbiji menja tzv "patriotski blok" utanjio sa milostinjom a tzv "proevropljani" postali izdasniji, pa ce na sledecim izborima to znacajno da se oseti.

Zasto je ta masa siromasnih prosjaka u Srbiji uopste vazna, po sistemu - zasto im daju uopste milostinju? Zato sto su realne zarade u biznisu Srbije visestruko vece od troskova za milostinju, pa se u ukupnom saldu veoma isplati.

Krajnje je nebitno je li "teletabis" radikal ili evropejac bitno je da maheri zaradjuju, a zarade ce im skociti sa proevropskom vladom, kao sto su godinama izuzetno zaradjivali sa Slobo-Seselj vladom.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Zasto vas uopste cudi da ima mladih kojima je ceda shmrka idol? Decko je uspeo na brzinu. Do pre 5.oktobra je nosio iscepane strake i sve ukupno na sebi nije imao 100 eura garderobe, a posle 5.oktobra uskocio je u skupa odela, poceo da seta sa gomilom telohranitelja, ili da se voza u koloni dzipova. Smiley
Tako da nije neshvatljivo zasto se ovi ldp-ovci lozhe na cedicu Smiley

Ono sto ja ne razumem a vezano je za sve partije, to je kako neko iole pametan ko razmislja svojom glavom moze da ima idola u liku bilo kog srpskog politicara?! Pogotovo ako je u pitanju mlad covek ispod 30 godina. Bio sam do skoro ubedjen da je to idolopklonstvo rezervisano za matorce ali izgleda da sam se negde zajebao, kad vidim ove forumase koji zdusno onanisu na cedicu definitivno se jesam zajebao.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3i
a vidi vanju:mi smo pametni, lepi, jebemo, super smo....kakve su to gluposti boze dragi....

ako do sad nisi primetio, na gluposti odgovaram glupostima, a na ozbiljne komentare, cak iako su totalno suprotni mojim vidjenjima (Duh Sekire, winter_deamon...), ozbiljno odgovaram.

@Duh Sekire

znam dosta o domacoj ekonomiji, i nazalost mislim da i dalje nije dovoljno odradjena privatizacija i tranzicija da bi to funkcionisalo po sistemu "najbolje najboljima"...

sto se tice drzave... LDP se zalaze za jeftinu i efikasnu drzavu. znaci manje poslanika, manji PDV, manje administracije, vise deregulacije, samim tim i veca trzisna utakmica, manje monopola, brza privatizacija, razvoj SME sektora (kao svuda u Evropi)...

@Imaginelo

Ne mislim da je sve tako crno belo. Ako politicke opcije planiraju da do veka vladaju i zaradjuju, onda su trebali nesto da nauce iz Slobinog vremena. A to je da ce kad tad najebati. Naravno nije najebalo dovoljno ljudi, pa da se ovi koji su na ta ista mesta posle njih dosli zapitaju kako ce voditi ovu drzavu, ali mislim da postoji dovoljan broj politickih opcija koje se slazu u tome da ce ih prosperitet drzave odrzati na vlasti, a ne price o srcu, srzi, nukleusu Srbije...

@twice

ponavljam, nisam se u LDP uclanio zbog Cede, niti bilo koje druge osobe... uclanio sam se zbog sebe.
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
bf.. ne moras da se hvalis.. znamo mi odavno da si ti buljas...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Kladim se da je 99% ljudi koji ovde pljuju LDP ili DS ili DSS , radikali ... mozda gresim  Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 97
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.