Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ratko Mladić se krije u Srbiji  (Pročitano 38229 puta)
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia E

Pa prokleta avlija je zatvor koliko se secam. Nije stvarno prokleta:). A i da nije on neki svetac slucajno. Brate da se ne lazemo on je naredio kada je zauzeo srebrenicu da se gadja narod koji se krijo po planinama. Ja jesam Srbin ali ono sto je on uradio pa to niko ne bi uradio. Ti se u ratu boris protiv vojske a ne protiv civila. Sada ce neko da kaze sta su oni radili. Lepo je govorio stari narod bitnije je cojstvo od junastva. A ovaj to nije pokazao. I nije se poneo kao pravi Srbin.
Savetovao bih te da detaljno proucis akciju oslobadjanja Srebrenice pre nego sto napises to sto si napisao, u proboju ka Tuzli je bila glavnica muslimanske vojske na celu sa naserom oricem, Mladic mu je postavio par zaseda u brdima ka Tuzli u koje je ovaj direktno upao da bi im odsekla odstupnucu Srpska artiljerija ih je tukla od pozadi jednostavno bili su kao na klanici, ali u smrt ih je poveo baser oric to da znas, da su polozili oruzje i predali se nista od tog pokolja ne bi bilo....  DA bilo je masovnih streljanja i egzekucija iz osvete i od strane nekih poremecenih fanatika skorpiona i ostalih govana, ali nikada Mladic nije izadao takvo naredjenje to da znas, ne postoji nikakav pisan trag nikakav snimak niti svedocenje bilo kog Srpskog oficira u vezi sa tom situacijom!!!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Pa ne znam da li postoji pisani ili bilo kakav drugi dokument. Ali postoji cinjenica da je nevin narod izginuo. A ja gledam kako smo mi pravoslavci. A kako nas vera uci svaki covek je ikona bozija. I sada ti dodjes i kazes pa dobro bilo je ubistava. Brate posteno receno on je komandovao vojskom. Mogu da shvatim da je bio rat i da se dve zavadjene strane bore ( mada ne znam oko cega ali sta sada kada je to bilo ja nisam ni znao sta se sve desavalo bio sam mali da bih shvatio) ali gledajuci neke izvore vidis da je poginuo narod. Ne vojska nego narod. Pa ti meni reci da li ja iznosim pogresne cinjenice. U sustini sto bi se reklo ako lazu mene onda se izvinjavam mozda zivim u zabludi. Ali kada ti kao glavnokomandujuci dozvolis odmazdu nad civilnim stanovnistvom. To jednostavno nije po kodesu ne ratovanja nego bilo cega sto je ljudsko. I pravo da ti kazem i briga me za njega. A i ne zelim u tu njihovu sugavu evropu. U sustini brate svi su oni isti da je on stvarno neki general i da ga ovoliko traze. Pa ja bih se prvi predao. I rekao dobro moja zemlja ispasta zbog mene. Evo me pa neka bude sta bude. I jos treba da mi ga bude zao. Pazi djoke u slamenom sesiru. Ali ok svako ima pravo na svoje misljenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia E
Citat
Pa ne znam da li postoji pisani ili bilo kakav drugi dokument.
Ne postoji niti jedan dokaz da je on naredio bilo kakva streljanja i egzekucije to kao prvo kao drugo za sud su validni samo dokazi, a to on znao nije znao mene ne interesuje jer ja to sa 100% tacnoscu ne mogu da znam, ja jesam rekao da je zlocina bilo i to stoji i jesam rekao da ti treba da se nadju i krivicno gone i to stoji, ali ne stoji da sam rekao da podrzavam ubistva i rat uopste to nije tacno!

Citat
U sustini brate svi su oni isti da je on stvarno neki general i da ga ovoliko traze. Pa ja bih se prvi predao. I rekao dobro moja zemlja ispasta zbog mene.
Odakle tebi uopste ideja da on sam odlucuje o svojoj sudbini? Smile Ko nama moze da kaze da on sada ne sedi negde u nekoj drzavnoj zgradi jer drzava ceka povoljan trenutak da ga isporuci?
Vidis ako je za verovati nasoj vlasti, a ja im prvi ne verujem, oni uopste ne znaju da li je on u Srbiji!!!

Citat
I jos treba da mi ga bude zao.
Niko od tebe ili od mene ne trazi da bilo koga zalis!

Meni ja na primer zao i krivo mi je brate zato sto u istom tom sudu naser oric je oslobodjen za preko 2500 ubijenih Srba u istoj toj Srebrenici, pored brojnih dokaza, o cemu mi dalje da pricamo o verodostojnosti i pravednosti tog suda kome trebamo da isporucimo naseg coveka???

Citat
Ali ok svako ima pravo na svoje misljenje.
Sa ovime se slazem, i ja sam rekao u ovoj temi da sam ja na vlasti prvi bih ga uhapsio kad bih znao gde je jer me na to primorava zakon o saradnji sa Hagom a zakon se mora postovati!
Posto ja nisam na vlasti a nikada necu ni biti ja svoje misljenje plasiram direktno iz svog ugla, Mladica ne bih uhapsio i isporucio ni po koju cenu eto u inat ako nista drugo da ne razglabam dalje na temu krivice!
Za termin inat ne postoji rec u engleskom recniku, cisto informativno da se zna!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Odakle tebi uopste ideja da on sam odlucuje o svojoj sudbini? Smile Ko nama moze da kaze da on sada ne sedi negde u nekoj drzavnoj zgradi jer drzava ceka povoljan trenutak da ga isporuci?
Vidis ako je za verovati nasoj vlasti, a ja im prvi ne verujem, oni uopste ne znaju da li je on u Srbiji!!!

I to stoji, znali su celo vreme gde je Karadzic  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Naravno nemoj pogresno da me shvatis. Ja nisam rekao da ti odobravas ubistvo i izvini ako je tako ispalo. Naravno ja ne znam gde se on krije. Ail mije malo ne realno da jedna drzava ne moze da uhvati jednog coveka. Pa ja bih ga uhvatio da samo imam zelju i nacin da to ucinim. Za tri dana ako ne i manje. Medjutim sada kada citam ove postove prosto ne znam da li bi njegovo izrucenje u hag nama kao Srbima donelo vise stete ili koristi. Verovatno ovo prvo. Sto se tice verodostojnosti suda u hagu. Pa recimo da ovo necu da komentarisem jer je poznato da je to anti Srpski sud. Cim je oslobodjen Ramus Haradinaj znaj koliko je sati. Zasto je to tako. Pa ne znam negde sam citao da se nece smiriti dok Srbija ne dodje u granice Berlinskog kongresa. Ovo nemoj uzeti kao ispitanu cinjenicu jer ja nisam relevantan da ih iznosim jednostavno kazem sta sam cuo. A sve verovatno jer je ovaj Balkan sam po sebi bas kao bure baruta. A Albanci su uvek potencijalno zariste. Koji kao i kurdi koji ce i Moskvu da napadnu samo ako im se plati. A mi Srbi kao sto je i Milos rekao. Da znamo za nesto i skuplje od glave. Zato im verovatno i ne odgvaramo kao narod.
« Poslednja izmena: 08. Nov 2010, 10:45:17 od seeyeaat20ocloack »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia E
Odakle tebi uopste ideja da on sam odlucuje o svojoj sudbini? Smile Ko nama moze da kaze da on sada ne sedi negde u nekoj drzavnoj zgradi jer drzava ceka povoljan trenutak da ga isporuci?
Vidis ako je za verovati nasoj vlasti, a ja im prvi ne verujem, oni uopste ne znaju da li je on u Srbiji!!!

I to stoji, znali su celo vreme gde je Karadzic  Smile
Upravo tako bratac, al pazi za Karadzica koju pricu pricaju Dacic reko nije ga uhapsio MUP a ovi iz BIA-e rekli nismo mi, VS nema ovlascenja da hapsi, pa ko ga je onda uhapsio? Ispada da se Srbijom tada setala neka paravojna formacija koja je hapsila ljude po tramvajima i drzala ih po 3-4 dana u nekoj vrsti pritvora! Kog zajebavate vi uopste, i ovaj retardirani narod je to progutao, pa kao nije imao lap top koji se 3 dana kasnije pojavljuje u nekoj vukojebini u nekoj kucici krugu neke fabrike gde ga je nasao cuvar ma kako da ne to ni dete od 2 godine ne bi poverovalo na zalost ovaj narod je lakoverniji od deteta i to je sve proslo samo tako.... plus izdavanje laznih dokumenata, sve je to organizovala i sprovela drzava niko ne moze da me ubedi u suprotno i bas zbog toga niko nece za te stvari odgovarati!

Citat
Ail mije malo ne realno da jedna drzava ne moze da uhvati jednog coveka. Pa ja bih ga uhvatio da samo imam zelju i nacin da to ucinim. Za tri dana ako ne i manje.
Rekao sam ti da sadasnjoj vlasti odgovara ovakav status kad im ne bude odgovarao uhapsice ga, veruj mi! Pogledaj sad koju pricu pricaju da svakog gradjanina Srbije Mladic kosta 159EUR mesecno samo zato sto nam je EU blokirala neke sporazume pa ne mozemo da se zaduzujemo jos vise, vidis kako se paznja skrece sa problema a realni problem je sto je u Srbiju uslo 33Milijardi eura od 2000-e na ovamo a nas spoljno-trgovinski dug je oko 30 milijardi eura, objasni ti meni taj fenomen, kolika je stopa nezaposljenosti, koliki je prosek plata u privredi bez administracije, koliko puta je uvecana administracija, zasto se nisu obracunali sa korupcijom i kriminalom, koliko afera je ostalo bez odgovora.. i tako dalje i tako blize..
Prvo je bio kriv Sloba i devedesete, posle Kostunica, pa onda radikali, pa onda je ds dosao na vlast sa sps-om pa su rekli kako bi mi danas bili u EU da nije ubijen zoran, pa onda Radovan, pa navijaci, pa razno razne parade ponosa i srama, i sad je na kraju dosao zemljotres i Mladic da se zanimamo svim tim svarima samo realni problemi da i dalje ostaju nereseni kako bi se potegli iz rukava pred izbore, tipa ako ostanemo na vlasti resicemo ono sto do sada nismo resili, a nije reseno NISTA!!!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Pa pazi sto se tice izbora veruj mi da necu ni da galsam ni za koga. A sta ce da resavaju ne znam valjda kao i do sada ukrstene reci za vreme radnog vremena. Tri milijarde deficita samo me zanima ko ce to da vrati kada nam nista ne radi. A to sto skrecu paznju sa otimacina i raznih sranja pa to je tako bilo i pred rat na maksimiru ali tada je to odradjeno na mnogo prevejaniji nacin nego sto to ovi danas rade. Ovi danas pa ko god se malo zagleda videce sta im je cilj. Odavno je receno da drzavu treba da vode pametni obrazovani i patriote. Voleo bih da vidim koji od ovih na vlasti mogu da ispune ove uslove. Zato necu da glasam ni za koga jer im vise nista ne verujem kao i vecina ovog naroda koji vise ne zna ni kome je duzan i samo ceka sta ce ga sledece pogoditi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Eno ga u Beču. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0.3
mob
Alcatel 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Jos niko nije zaradio pare? Ajde ljudi nemojte da se plasite za rod i porod. To su srpske vradjbine i osvete iz 19. veka.
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.