Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: uh......  (Pročitano 9192 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jebes podrsku, vazna je sustina  Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Ako ga podrzim i on "pukne" posle mesec dana onda nismo nista uradili.
Bolje neka jos malko vidi sta ce ... tu treba malko vremena da prodje.

Ljudi, ja ne znam sta se desava ovih dana ali ... ovo uopste nije normalno. Svedok sam cudnih musko-zenskih i obrnuto zensko-muskih odnosa tj. zakrvavljenja. To mi nista smrdi ... samo ne znam na sta. Ko to deluje ili nas ova zima vec previse ubija.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
E ovako... ja malko razmisljala i dosla do zakljucka da GAZDIN drug definitivno treba da se nadje face to face sa tom devojkom pa onda da vide sta ce... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
isam niko da sudim ali ipak nek se cuje i moj glas...

Citat
Onako kako ja posmatram celu situaciju... ta devojka, mislim da ona SVE shvata,

Hehe, kad sve shvata mogla bi i meni da objasni posto meni nista nije jasno Smiley
Citat
isto tako mislim da ona gaji ista osecanja prem njemu, mislim da je i ona dobila inspiraciju, mislim da je i ona konacno 'progledala', mislim da i ona nocima nije spavala dok nije njega upoznala, a sad, sad zaspi tako sto procita njegove poruke i zamisli ga pored sebe, mislim da je i ona ista kao i on!

That is what love is all about!
Citat
Ali isto tako mislim da se ona ponasa tako zato sto je bila povredjena i jednostavno mora da postavi masku kako opet ne bi bila povredjena, ocajnicki zeli ljubav, NJEGOVU LJUBAV, da, mislim da ona stvarno i istinski zeli bas i iskljuciov njegovu ljubav ali jednostavno se plasi svega, plasi se njega, osude zbog razlike u godinama, daljine, plasi se da opet ne bude povredjena, plasi se da je ljubav opet ne zaboli!

Strah je razumljiv, prema prici i on ga oseca na isti nacin ...
Jednostavno plasi se, ne zeli da je povredi na taj nacin sto ce ga svi u drustvu osporavati, sto ne zeli da ona oseti ili cuje da je prijatelji ne podrzavaju u svemu tome ili porodica ... Njemu to nista ne znaci, ko sto ni meni ne bi znacilo... Drugi su nebitni ako su oni srecni... ali ... pritisak je pritisak i dakako ni za koga nije prijatan.
Breme... cinjenica da je takav oduvek bio da ne misli samo o sebi vec i o tome sta svojim postupcima menja ljudima oko njega koji su mu dragi..
Citat
Mislim da se to desava kod nje i da bi ona njemu to nekako trebala da stavi do znanja jer ipak iako se tvrdi da zivimo u svetu jednakosti, ipak zene vole da muskarci nacine prvi korak, i zato mislim da ona na neki lep i suptilan nacin treba njemu to da stavi do znanja a on jednostavno treba da stegne zube i kaze sta bude bicxe i da proba!

Voli i on da muskarci nacine prvi korak, to u filmu izgleda odlicno Smiley ali u realnom zivotu bez sminke svetla besomucnih ponavljanja i efekata nije nimalo lako...
Citat
Od filozofiranja niko nista nije dobio, od bezanja takodje, jednom zivi i svaki momenat koji mozemo da iskoristimo treba da iskoristimo ali ne onako kako nasa glava zelim vec kako srce tezi!!! (jer to ne bira pamet, nego srce)...

Hvala Bogu da je srce posto on bas i nije za misaone radnje... Smiley
Od filozofiranja Djiki je postao premijer, a od bezanja Radovan postao legenda... ali.. on nije ni Djiki ni Rasa, on je jedan borac samo trenutno slab... eto sa ljubav ucini od coveka...

Citat
Ponovicu se opet, rekla sam jednom 'decaku' da sam SAnjaR, rekla sam mu da ja verujem u bajke i princeve na belom konju, ja idalje verujem u ljubav! Istinsku i pravu...

Ja verujem u sebe, u ljubav i u njega ... a on ... on veruje u nju.
Citat
on se samo nasmesio i odgovorio u stilu prosecnog macho-balkanca...ili verujes u princa u belom bmw-u....

To mora da je neki klinac Smiley
Ili je mozda neko ozbiljan ali malo izgubljen .. obicno se kaze kad ti devojka kaze "Cekam princa na belom konju" -> "a docekaces konja u berlom bmw-u" al dobro... dete je ocigledno u pitanju pa nije za zameriti Smiley

Citat
Vera je moj zivot, vera mene odrzava.

Vera je moja komsinica, vera odrzava moje stubiste Smiley
Citat
U zivotu sam srela milion ljudi. Neki su bili oni pravi, neki nisu bili bitni, srela sam moje andjele cuvare, srela sam najbolje prijatelje, srela sam ljubav, a zasto?! zato sto sam verovala!

You have a point there!
Citat
Verovati je isto sto i imati!

Pa... dobro ... mozda... mada ni meni ni njemu to ne deluje tako
Citat
Zato veruj!

"Kroz veru, molitvu i smernost covek kazuje sebe Bogu; kroz ljubav - Bog kazuje sebe coveku.
Kroz veru, molitvu i smernost covek predaje sebe Bogu; kroz ljubav - Bog predaje sebe coveku.
Kroz veru, molitvu i smernost covek veruje u Boga; kroz ljubav  -  Bog veruje u coveka.
Kroz veru, molitvu i smernost covek prima Boga; kroz ljubav  - prima coveka.
Ljubav je Bozji odgovor na covekovu veru, molitvu i smernost.
U odnosu prema Bogu: covek je vera, molitva i smernost;
u odnosu prema coveku: Bog je ljubav, milost i zalostivost.
Covek moze biti tvorac vere, ali nikada ljubavi.
Bog je jedini tvorac ljubavi.
Vera je podvig, ljubav je dar. "
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2028
mob
Nokia N73me
:o    :x  Sanjice, slazem se sa tobom...A sto se tice podrske, pa procitajte moj prethodni post Smiley
IP sačuvana
social share
: : m a r i o
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
Citat: SAnja
...ili verujes u princa u belom bmw-u....


 8O Ja imam belog BMW-a  Smile  Smile  Smile  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
@SF
Citat
Hehe, kad sve shvata mogla bi i meni da objasni posto meni nista nije jasno Smiley


Tebi nesto nije jasno?! :-)

Citat
Strah je razumljiv, prema prici i on ga oseca na isti nacin ...
Jednostavno plasi se, ne zeli da je povredi na taj nacin sto ce ga svi u drustvu osporavati, sto ne zeli da ona oseti ili cuje da je prijatelji ne podrzavaju u svemu tome ili porodica ... Njemu to nista ne znaci, ko sto ni meni ne bi znacilo... Drugi su nebitni ako su oni srecni... ali ... pritisak je pritisak i dakako ni za koga nije prijatan.
Breme... cinjenica da je takav oduvek bio da ne misli samo o sebi vec i o tome sta svojim postupcima menja ljudima oko njega koji su mu dragi..


Da.. breme, pritisak... koliko sam ja skontala ona je starija od njega... mislim da ona ipak malo zrelije razmislja od njega, mislim da i ona gaji ista osecanja ali da se boji za svoju buducnost, ipak upustiti se u tako nesto treba imati 00, i mislim da ona razmislja u stilu...'lepo je meni sa njim, svidja mi se, mislim da sam zaljubljena, mogla bih biti sa njim ali tada ce me osuditi svi moji prijatelji, poznanici, roditelji, jaka sam ja, izdrzacu sve to, izboricu se za svoje ja!, shvatice oni koliko on meni znaci i sve ce biti u najboljem redu ali.... (uvek postoji to ali)... ali sta ako nam ne uspe, sta ako to pukne, sta ako se ja borim uzalud... sta ako... mislim da ih i to jako koci... to ALI....

Citat
Voli i on da muskarci nacine prvi korak, to u filmu izgleda odlicno Smiley ali u realnom zivotu bez sminke svetla besomucnih ponavljanja i efekata nije nimalo lako...


Pa zato je reallife!!! I to je char! I zato je to ljubav!

Citat
Ja verujem u sebe, u ljubav i u njega ... a on ... on veruje u nju.


A ona?! I u cemuje onda problem ako on veruje u nju?!

Citat
Verovati je isto sto i imati!

Citat
Pa... dobro ... mozda... mada ni meni ni njemu to ne deluje tako


Zasto?!

@ Puky
Citat
Ako ga podrzim i on "pukne" posle mesec dana onda nismo nista uradili. Bolje neka jos malko vidi sta ce ... tu treba malko vremena da prodje.


101% se slazem sa tobom!!! Uvek treba pustiti vreme da uradi svoje!

Citat
Ljudi, ja ne znam sta se desava ovih dana ali ... ovo uopste nije normalno. Svedok sam cudnih musko-zenskih i obrnuto zensko-muskih odnosa tj. zakrvavljenja. To mi nista smrdi ... samo ne znam na sta. Ko to deluje ili nas ova zima vec previse ubija.


Sa jedne strane moj kometar bi bio suvisan a sa druge....
I ja sam to primetila, pocela sam vec svasta da pomisljam, mislim da na sve to ima uticaj ova duga zima, pun mesec, pa jos dan Zaljubljenih (ko ga postuje).... treba nama prolece! posto smo ko macke poludeli u sred februara!!! :twisted:  Smile  :o

@ Car Dusan Silni
Citat
Ja imam belog BMW-a


Sta god to znacilo....... hm........ no comment........

@ Everybody
P.S. Niko nije komentarisao SF?!
Moja avatar nije vise najlepsi  Smile

@SF
P.S.for SF. Sta se tebi desilo pa si se tako udesio?! ;-)
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Dok se mi ovde dogovaramo kako sta covek odradio posao... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Sta zajedno su??!
Ej Ivane sta se desilo sa drugom i njegovom devojkom?! tj. nadam se da mu je devojka...
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Видећемо Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.