Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: uh......  (Pročitano 9200 puta)
17. Feb 2003, 22:42:43
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Obozavam kad me pored svojih problema prijatelji zatrpaju svojima...
Zvao me je prijatelj sa problemom koji me je bacio u rebus, preispitujem sebe celo vece i ako opet nema neke preterane veze samnom...
Pricamo telefonom, zove nakon ne znam koliko vremena, jedan od najboljih pratelja posle dvojice koja ce se sama prepoznati kada procitaju ovo ...
----
- Zaljubio sam se.... a nije mi jasno kako...
- Jesi opet vario picka ti materina?
- Kamo lepe srece da je tako..
- Pricaj ...
- Pa ona ... ja nju ne znam, nikad je nisam video, samo sam joj jednom glas cuo, samo smo 10ak reci i nesto teksta razmenili, video sam kako izgleda na nekoj staroj mutnoj slici, nekoliko puta sam pricao sa njom sms-om, ircao , chatao...
- Zar i ti sine Brute devojku sa neta?
- Nije to to... nije mi nista jasno... ja sam racionalista brate, znas i sam da se ne zanosim i da mi treba strasno mnogo da se zaljubim...
- Ziveli meni nas dvojica poslednjih internet romantika, ljudi koji uvek pogresko procenjuju druge i situacije...
- Da ali znas i sam da nas dvojica retko znamo taj osecaj...
- Ja sam ga zaboravio... secam se da je bilo lepo dok ga je bilo.. otupe cula, osecanja, sve izgubi smisao nakon nekog vremena...
- Pa jel ti meni treba da pomognes ili ja tebi picka ti materina...
- Ja tebi .. a meni samo onaj odozgo u koga ne verujem ako posalje nekog moze da nadje izlaz iz ove kurslus situacije
- Ona je jedna prelepa devojka kako god je sagledao ... Nesto najlepse sto mi se desilo u poslednje vreme ...
- Yeah , familiar with the feeling..
- Ona je tako slatka... napisem joj 10 poruka .. ona odgovori jednom i pogodi me kao kupid... ko da ju je Jasna Seckaric ucila...
- Daj mi samo malo da se setim tog osecaja Boze...
- I to je savrseno... u jednoj dimenziji... na papiru, ekranu... to je super...
- Fale ti ....
- Jednostavno znas i sam ... kad bi te neko ko ti mnogo znaci zvao ili ti njega... dovoljno je da se javi na telefon , da cujes glas i da se izgubis i sve sto si hteo reci zaboravis... znas zasto si je zvao, ali bezis u svaku temu sa kojom imas kontakt... tracarim jebote! Ja tracarim da bih pobegao od svega toga... tog istog trenutka da smo na chatu sve bih mogao reci, da se dopisujemo sms-om sve bih mogao reci... i kazem ... cim spustim slusalicu ... kazem ja sve, al zar tad nije malo kasno?
- Malo vise...
- Znas i sam sta ti znaci kad nekog ne izbijas iz glave, ej .. pa ja nista nisam crtao ne pamtim a sad ne skidam se sa photoshopa...
- Muza, a? Smiley Lepo ti je to Smiley
- Ne spavam, ne jedem, ne ucim ... ko sta radi meni je olovka ili mob u ruci i smisljam stihove i poruke...
- Secas li se mog perioda sa time kad smo se tripovali knjgu da objavimo...
- Secam se .. ali ti si bio u vezi sa devojkom koju si voleo a ja... ja nisam ni u V .. sem ako je V votka...
- Ne spominji taj spitirus...
- Kako da joj kazem...kako da skupim snage... znam... popijem jednu votku.... ali ... znas da mi se samo razveze jezik a da mozak jos brze i bolje radi sto znaci da su jedine sanse da nesto bude svega je da brze i bolje nalazim alternativne teme...
- Brate ja sam zaboravio i kako se covek oseca kad je zaljublen... ja sam i sad cak mozda zaljubljen u nekog a da toga nisam ni svestan... volim te je kod mene prestalo ikakav smisao da ima... Ja sam van tokova i od mene nikakve koristi neces imati budi siguran...
- Ali objasni ti meni kako i zasto sam se zaljubio?
- Objasni ti meni... otkad je zaljubljenos racionalno osecanje , odkad pa kad se zaljubis radis razumne stvari, otkad je poznato da je zaljubljivanje najsponatanija prirodna reakcija izmedju odredjenih hemijskih elemenata i ljudskih faktora...
- Da, ali ja nju ni ne znam...
- Ne zna ni ona tebe, ne znas ni ti sebe... a opet ... jedna prava rec je dovoljna da se zaljubis ... jedan uzdah u pravo vreme, jedan pogled....
- Jedan odgovor?
- Jedan odgovor...
- Zasto onda ne mogu da joj kazem sta osecam...
- Inace ja sam doktor nauka, psihijatar pa znam... bice da je cinjenica da se nikad nisi tako osecao... a znam da nisi ...   da se meni desi bilo bi drugo.. kod mene bi bilo prvi novi put... jednostavno prvi put da osetim nesto tako nakon toliko dugo vremena za koje sam sve elemenarne stvari koje coveka cine srecnim zaboravio...
- Ne mogu, da mogu da se izborim sa time sve bi bilo ok... Plasim se ... ja sam klinac, ona bas i nije klinka... ja je ne znam.. a volim... a opet... plasim se ... najgore je zeleti nesto sto ne mozes da imas...
- Pa mozes li?
- Kad bi se poljubci mogli poslati preko kabla ili teksta mogao bih .... kad bi se njega ruka mogla opipati.. njen dah osetiti... kad bih se mogao u njenim ocima izgubiti preko mreze verovatno bih i mogao...
- Sta ti ona kaze na sve to?
- Divna je u porukama... ali ... ista je kao ja ... jedino...
- U mojim i tvojim vezama jebi me ako nisam u pravu, ALI i JEDINO uz OSIM su najkoriscenije reci kada je generalizovana deskripcija u pitanju...
- Jedino sto je ona nesto najsladje sto sam video, cak i onako povrsno.. a ja .. pa ja sam... .... ... sta zna priroda sta je lepo? Smiley
-"sta zna dete sta je haubica Smiley"
- Moram da joj kazem ...
- Moras
- Kako...
- Brzo inace mozes da pricas zanavek posle ... bice kasno...
- Nemam ...
- Skupi doticna...
- Ne mogu...
- I sta cekaces i moliti Boga da ona napravi prvi korak ...
- Ne znam....
- Ako tako mislis znam ja .. bolje odmah odustani...
- Pa valjda me je dovoljno onaj gore mucio... mogao bi oko ovoga da mi pomogne...nista lepo za mene nije uradio od kad sam se izlegao Smiley
- A trojka Djordjevica?
- Valjda ce shvatiti ona da ovo nije zezanje sa moje strane...
- Valjda ce zvezda opet uzeti kup sampiona...
- To se i ja nadam Smiley
......

----

I sta mislite hoce li to ona shvatiti?
Ja nekako imam osecaj da se to uvek drugima desava...
Imate li neki savet za njega ....
Ja nemam... kod mene je to presusilo
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
Brate,rekao si mu sve što si mogao sada je sve na njemu.
Valjda će uspeti .
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2028
mob
Nokia N73me
Drzim mu palceve, sta god da uradi, mislim da ce postupiti ok...
IP sačuvana
social share
: : m a r i o
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Pa kazi drugu da da da neznam ni ja Smiley Trebalo bi da napravi prvi korak , bar ja tako mislim...ipak devojke cekaju da muskarac nesto preduzme,nisu sve kao ja Smiley  :twisted:

Evo moje iskustvo...
Ja sam provodila dane na netu , hronicno bila neispavana , svadjala se sa svima zbog nas,verovala da cemo uspeti,ali.... opet sam ovde gde sam bila i pre njega....sad vidim da nije bilo vredno... ali covek se uci dok je ziv pa glup umre!

Sad vi mladji ucite na nasim greskama... Smiley

Savet svima:
E sad ovo neznaci da netreba pokusati...naprotiv,treba pokusati,jer ako nepokusate nikad necete znati dali biste uspeli!!! Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Imam iskustvo sa vezom na daljinu (preko zice) i blizinu (15 min kolima).

Na daljinu je OK dok je lepo ... kada pocnu skenjevi i ostale gluposti tu nema puno pomoci. Mozes se truditi koliko hoces da odrzis vezu ali ... jednostavno ces skontati da fali ono sto je najbitnije: lakoca vidjenja.

Na blizinu: kako je to lepo !!! Cas posla joj zakucas na vrata i obradujes je samo tako (sa ili bez cveta u ruci).
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Nisam niko da sudim ali ipak nek se cuje i moj glas...

Onako kako ja posmatram celu situaciju... ta devojka, mislim da ona SVE shvata, isto tako mislim da ona gaji ista osecanja prem njemu, mislim da je i ona dobila inspiraciju, mislim da je i ona konacno 'progledala', mislim da i ona nocima nije spavala dok nije njega upoznala, a sad, sad zaspi  tako sto procita njegove poruke i zamisli ga pored sebe, mislim da je i ona ista kao i on! Ali isto tako mislim da se ona ponasa tako zato sto je bila povredjena i jednostavno mora da postavi masku kako opet ne bi bila povredjena, ocajnicki zeli ljubav, NJEGOVU LJUBAV,  da, mislim da ona stvarno i istinski zeli bas i iskljuciov njegovu ljubav ali jednostavno se plasi svega, plasi se njega, osude zbog razlike u godinama, daljine, plasi se da opet ne bude povredjena, plasi se da je ljubav opet ne zaboli! Mislim da se to desava kod nje i da bi ona njemu to nekako trebala da stavi do znanja jer ipak iako se tvrdi da zivimo u svetu jednakosti, ipak zene vole da muskarci nacine prvi korak, i zato mislim da ona na neki lep i suptilan nacin treba njemu to da stavi do znanja a on jednostavno treba da stegne zube i kaze sta bude bicxe i da proba! Od filozofiranja niko nista nije dobio, od bezanja takodje,  jednom zivi i  svaki momenat koji mozemo da iskoristimo treba da iskoristimo ali ne onako kako nasa glava zelim vec kako srce tezi!!! (jer to ne bira pamet, nego srce)...


Ponovicu se opet, rekla sam jednom 'decaku' da sam SAnjaR, rekla sam mu da ja verujem u bajke i princeve na belom konju, ja idalje verujem u ljubav! Istinsku i pravu... on se samo nasmesio i odgovorio u stilu prosecnog macho-balkanca...ili verujes u princa u belom bmw-u....
Vera je moj zivot, vera mene odrzava.
U zivotu sam srela milion ljudi. Neki su bili oni pravi, neki nisu bili bitni, srela sam moje andjele cuvare, srela sam najbolje prijatelje, srela sam ljubav, a zasto?! zato sto sam verovala!
Verovati je isto sto i imati!
Zato veruj!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
Stvarno nemam pojma šta da kažem, ali jedno znam da je opasno kad nekom nemožeš da kađeš da ga voliš.
Lično iskustvo:
Nova komšinica, kuća do moje, lepa mladja od mene samo dve godine, smedja kosa, plave oči, prosto neopisiva. Nisam mogao da joj kažem da mi se sviđa, ali tu su drugi jeli govna. Počela je priča da kruži po kraju kako smo već zajedno, to je još više otežalo situaciju...
... bla bla bla i tako dalje
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Zaljubljenost... kako lepo stanje uma... ili kako bi neki rekli... stanje izmenjene svesti...
Uzivaj Bedak dok mozes a druge pusti da pricaju sta god hoce, uzivaj...
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Samo cu da kazem:
Ko leti visoko - nisko pada.

Jeste lepo biti zaljubljen, stvarno ... skroz si ko nov covek ali ... to ima i drugu tamnu stranu ako pocnes, makar i malo, da je uvelicavas u svojim ocima. "Video sam" To.  Smile
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Ljudi skrecete sa teme... coveku treba podrska,a niko ga ne podrzava....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.123 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.