Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 16:10:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Wii  (Pročitano 7186 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung Neki shit


strip godine...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
 Smile livin' a lie!  Smile
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 177
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia N70
ko nije igro neka NE PRICA.Final Fantasy je jedno remek djelo.A normalo da ce je svi hvalit kad je vrh!Pusti stare dane tu se samo gledala prica,koja je uostalom i bila vrhunska inace se serijal nebi proslavio!A od sedmice pocinje prava revolucija po pitanju svega!Prica postaje dublja,grafika bolja,gameplay sve bolji i bolji...meni je Final Fantasy X najbolji i mislim da nece bit prevaziđen bar što se priče tiče.
A u vezi FF8 to je dio koji voliš ili nevoliš,da si je igro malo vise zavolio bi je jer igru koju igraš skoro 100h da bi je  prešo ne možes očekivati da vidis sve u prvih par sati.Ja svaki FF što sam igro prelazio sam bar 5 puta,a to je skoro svaki sem prva dva djela jer su oni bez priče.A to je stvar koja mene najviše i privlači kod ovog serijala.
Zato ajmo više da ne pljuvamo po Final fantasy-u jer nema razloga.plujmo po stvarima koje ne valjaju a ne po stvarima koje su dobre!
IP sačuvana
social share
To HOT to handle Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung Neki shit
ne brate..ja ne znam kada si ti prvi put imao dodir sa ff-om ali do sedmice (Koja je najbolja) su igre bile extra posle toga je pocelo padanje...FF8 je dosta lose prosao takodje i FFX i FFX2 a i ovi ostali sve do ovoga novog koji je pokrao ideje od SW:Knights of the old republic ali je ponovo odlican
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 177
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia N70
FFx.ocito  nisi igro jer sigurno nebi tako prico.na svim većim forumima je rasprava jel bolji FFVII ili FFX.Meni je FFVII vrh ili za malenu nijansu mi je bolji FFX.A Final fantasy igram od kad je izašla FF8 znači,1998 a posle nje sam sve odigrao i posto pravi fan tog serijala,Prije nisam mogo, ipak mi je bilo 12 god.pratim sve živo o Final Fantasy-u i većinu stvari znam o njemu,t.j veliku većinu.A Final fantasy X je zabilježio rekordnu prodaju kad je izašao pa neznam okle ti to da je loše prošao.A da znam lupaš!jer da je tako novi dio se nebi pravio!!!!
I prestani bit tako negativan više i nemoj pisat nešto o čemu nemaš pojma,mislim za final fantasy!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
To HOT to handle Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung Neki shit
dobro nemam pojma...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 177
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia N70
eto vidiš kako mošeš biti dobar Smile
IP sačuvana
social share
To HOT to handle Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 6680
E nemas pojma zato cuti!pravi final fantasy izlazi za Sony a oni djelovi koji nisu ni do koljena pravom final fantrasy-u izlaze za druge konzolle.a taj specijalni koji izlazi za wii je final fantasy crystal croniclas i on nezaslužuje da se nazove final fantasy jer nem ni jedan elemenat koji imaju ostale igre tog imena. ja nisam retardiran da igram igre za Wii jer su u nivou djeteta prvog osnovne a ja sam to davno preso.Ja ocu da igram igre koje imaju dubinu a ne neke gluposti kao ti :boxing:grand turismo je jedna od sonyevih aduta a to sto ti nisi htio nista drugo da navedes je zato sto i sam znas da je sony najbolji
NE DIRAJ SONY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nastavak FF12 je na DS samo da znash pametnjakovicu Wink A za GT jeste Sony-ovo govno i nikad nisam rekao da nije, a imash li neke druge dobre igre koje su izasle od Sonyoog Studia?? haha aj sad Smile? mozda ih izbrojish sa jdnom rukom Smile

A na Wii  imace dosta dobrih igara, i sve vise studia idu ka njoj. RESIDENT EVIL imace jedan exkusif na Wii, Dragon Quest takodje Smile
a za SQUARE ENIX ( Stvaralac FF-a, nije SONY brate ako nisi znao haha ) sve vise se priblizava Nintendu pogledaj koji sve REMAKE prave na DS tako ce biti i na wii videcesh, a ti brani SONY koji nikad nishta nije uradio osim svoj HARDWARE a ovaj PS3 ce ici NAPOLJE Smile Blueray jeli?? haha HD DVD ce pobetiti a BR ce da nestane kao shto UMD nestaje hahaha

Aj Zbogom, kad budesh se probudio javi ^^ a molim te daj 700€ da kupis PS3 i da posle 3 gdine budes razocaran hehehe

a samo za kraj pogledaj kolko je prodato PSP-a a kolko je prodato DS-a pa zakluci sam ko ce biti na vrh Smiley
gledaj isto kolko je prodato do sada PS3-a u svetu prema Wii-a ^^ 300.000 / 1.000.000
A to je tek pocetak :p
« Poslednja izmena: 05. Dec 2006, 22:35:57 od One-Sky »
IP sačuvana
social share
:: skyserky.free.fr :: One - Sky Design :: skyserky.free.fr ::
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Ali ne mozes da kazes da PSP nije neuporedivo bolji i mocniji od DS. Igrao sam DS pre godinu dana i nije mi se nesto svidelo - sve je previse licilo na GameBoy Advance.
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung Neki shit
psp jeste bolji...ali ga je ds nadmasio u prodaji 36x..ali jebga sta se sada desava sony-u to se isto desavalo i nintendu i microsoftu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 16:10:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.