Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:39:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Wii  (Pročitano 7174 puta)
Zvezda u usponu


Sto mu seljackih opanaka

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1861
Zastava Majka Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC S730
Bi ce ovo jaka godina za konzole xbox360, ps3, wii
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
wii je dobar
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 6680
nije Wii dobar, najbolji je Smile ali mi balkanci znamo samo za Sony... -_- Sad ce se vrati Leader ljudi Smile Nintendo Rules!! ( 800.000 wii prodato u USA za 48 sati... 250.000 prodato PS3 u celom svetu za Jednu nedelju haha )

probao sam Wii i eexxxtra je ^^ kakav bre Sony haha.... lepe grafike ali gameplay uvek istii!! Trebao se to premeniti i Wii ce to Uciniti Smile

A za one koji nisu probali i citaju neshto bezveze na internetu , probaj i vidi sam! Ja sam igrao Red Steel i mogu ti reci da e fastanticno uradjen ! Wiimote je dlican za kontrolu! A mogu ti reci da 2 tipa ispred mene jedva su se izborili... jebiga treba malo vemena za naviku.

COD 3 na Wii takodje nije losh... a Zelda da ti ne pricam, pogledajte ocene koju mu svi daju od 9 pa na gore osim ovaj Gamespot koji sere gladan, gledao sam ih uzivo kako igraju Zeldu, ma nemaju pojma za zivot, pravu se neke face...

Rayman je bas ono Extra isto, bas za razonodu, haha zabolela me ruka pupajuci u jednu party game^^

Sonic je kako i ostali, odlican gameplay pa i grafika nije losa, mario takodje!

shta sam jos probao? humm neku igricu gde spremash jela, smesno^^
Tennis = Svaka cast odlican gameplay al sam izgubio partiu T__T
Boxe = to mi je devojka probala, umorno za ruke ali nije lose Smile
Wario Ware à Shto je ovo ludilo^^

i tako to

a za evropu cena je 250€ sa jedan Wiimote Nuchuk i  igricu Wiisport Wink

ps: ako uznete PS3 od 600€ bez igrice, samo za lepu grafiku onda ste vi pukli -_-'' uznite 360 isto vam je sa duplo jeftinije pare..
« Poslednja izmena: 22. Nov 2006, 03:45:39 od One-Sky »
IP sačuvana
social share
:: skyserky.free.fr :: One - Sky Design :: skyserky.free.fr ::
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10595
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
http://www.youtube.com/watch?v=LQQh3kBfpKw

odbacene ideje za Wii igre. obavezno pogledati
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 177
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia N70
samo radi zelde i super smash brosa je dobar ostalo totalno  smeće!Sony je zakon!!!!!
IP sačuvana
social share
To HOT to handle Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 6680
Sony je zakon; Jebiga dabor ti onaj Grand Turismo jbg Wink a za ostalo nisam cuo nishta haha Zelda, METROID PRIME, MARIO KART, MARIO, SUPER SMASH BROS, i tako dalje brate i nove ce da izadju za koje nismo culi, a to NINTENDO pravi a ne drugi studio. A Sony skoro vise ni nema Only igrice na PS, ode sve kod XBOX 360 jos ostalo Castelvania, MGS i FF da ode, i bye bye ( a za FF je vec skoro otisho ka Nintendo FF12 na DS i jedan specialni za Wii ^^ )

jedva cekam ka ce Sony da umre hahhahaha
IP sačuvana
social share
:: skyserky.free.fr :: One - Sky Design :: skyserky.free.fr ::
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 177
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia N70
Sony je zakon; Jebiga dabor ti onaj Grand Turismo jbg Wink a za ostalo nisam cuo nishta haha Zelda, METROID PRIME, MARIO KART, MARIO, SUPER SMASH BROS, i tako dalje brate i nove ce da izadju za koje nismo culi, a to NINTENDO pravi a ne drugi studio. A Sony skoro vise ni nema Only igrice na PS, ode sve kod XBOX 360 jos ostalo Castelvania, MGS i FF da ode, i bye bye ( a za FF je vec skoro otisho ka Nintendo FF12 na DS i jedan specialni za Wii ^^ )

jedva cekam ka ce Sony da umre hahhahaha

E nemas pojma zato cuti!pravi final fantasy izlazi za Sony a oni djelovi koji nisu ni do koljena pravom final fantrasy-u izlaze za druge konzolle.a taj specijalni koji izlazi za wii je final fantasy crystal croniclas i on nezaslužuje da se nazove final fantasy jer nem ni jedan elemenat koji imaju ostale igre tog imena. ja nisam retardiran da igram igre za Wii jer su u nivou djeteta prvog osnovne a ja sam to davno preso.Ja ocu da igram igre koje imaju dubinu a ne neke gluposti kao ti :boxing:grand turismo je jedna od sonyevih aduta a to sto ti nisi htio nista drugo da navedes je zato sto i sam znas da je sony najbolji
NE DIRAJ SONY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Poslednja izmena: 05. Dec 2006, 15:24:29 od tidus86 »
IP sačuvana
social share
To HOT to handle Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 584
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
ja ne znam sto se tolika pompa dize oko final sranjtazija. Ja sam probao osmicu i nesto mi je trt, igrah je nekoliko sati al uopste ne skapirah sta se radi u toj igri i zbog ceg, a nahvalise je svi boga pitaj kako. Ako je neko dokon da mi objasni sto je ta igrica toliko dobra...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung Neki shit
ma ff serijal je golo gono...dobar je (u stvari odlican je) FF7,uspeh su malo ponovili sa FF9 i ovaj sada poslednji je ok...ali svi ostali su bezveze po mom misljenju...jos i u stare dane super nintenda sam uvek vise gotivio Chrono trigger serijal nego FF...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1912
Zastava Kotor
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia E71
stize mi wii u januar kad mi se brat vrati sa broda,cant wait....
IP sačuvana
social share


Cowards die a thousand deaths, while heroes die but once...unless they are playing video games in which case the heroes die a lot too.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:39:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.