Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 45
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: nokia E61i  (Pročitano 51276 puta)
16. Nov 2006, 15:13:50
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
mob
Apple iPhone 6
After the big success of the E61 and other E-series within Europe a successor should have been the logical step. The successor has emerged today and leaked into the open. The new E61i is build on the E61 basis but with a lot of changes.

First of all it is quite clear from the pictures that the color setup of the device has changed. A metal-black color cover is used, which gives the device very distinctive looks. Next to that the main soft keys and central joystick have been replaced for a new set of keys. The new main central joystick is quite familiar to what we see on the current Nokia 6280, 6080 and 6070 models. Two new soft keys have been added to this part of the keypad. The E61 only had three keys on either side of the central joystick. The new E61i has four on either side indicating the following functions: (from left to right) Browser, Menu, Message and Multimedia. The new setup of keys will enhance the ease of use of the new product with respect to the "old" E61.

On the back side it is quite clear that a camera has been added to the device. We expect that the E61i will be equipped with a 2.0 Mpixel camera familiar to the camera in the E70. However this information is not confirmed at this stage.

The main specifications of the device will be a QVGA display with 16.000.000 colors and adjustable display brightness setting, build-in Bluetooth, infrared port, pop-port, push mail support, SMS, EMS, MMS, GPRS, EDGE, XHTML internet browser (currently the best available browser), Office support (Words, Excel and Powerpoint support), PDF file support, flight mode, Symbian v9.x operating system and Series 60 3rd Edition user interface.

izvor - http://www.newmobile.nl/eur/en/news.php?news_id=de566c

(01. May 2007, 10:32:25)

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

nokia_e61i_01.jpg
(25.32 KB, 500x375)
nokia_e61i_02.jpg
(19.41 KB, 500x375)
nokia_e61i_03.jpg
(18.1 KB, 500x375)
nokia_e61i_04.jpg
(25.18 KB, 500x375)
nokia_e61i_05.jpg
(36.64 KB, 640x480)
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone
strasno.... hiperprodukcija je cudo.....
na koju foru odrzati korak sa njima?
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
strasno.... hiperprodukcija je cudo.....
na koju foru odrzati korak sa njima?
Fora je sledeća:

Pametan čovek bez obzira koliko para ima kupio bi recimo neki telefon iz serije 7.0 kada se pojavio(jer je mnogo donosio viška u odnosu na OS verzije 6.0) tj., 6600/6670 ili eventualno Nokiju 6630/6680 pre par godina i isti ne bi menjao sve dok se nešto drastično od funkcija i mogućnosti takvih telefona ne promeni.
Pojavom Symbian OS-a verzije 9.1 kao potpuno nove platforme logično je da takvi telefoni predstavljaju "budućnost" u narednih par godina i onda se treba odlučiti za najbolji iz te game koji će služiti narednih par godina kao što je služio prethodni 6600/6630 ili ti sl. No "najbolji" ili ti dostojan naslednik se još nije pojavio u prodaji i nosi ime N95! Smile

Na žalost, ljudi se odlučuju za mnoštvo zamena pa kupuju N70 jer imaju 0.7 piksela više pa onda za N80 jer ima Wi-Fi pa za .... i tako u krug. Za takve je možda i primerena reč "hiperprodukcija" i kako je ispratiti, dok za one "pametne" ona samo predstavlja broj na papiru i sliku telefona na ekranu.

Zato ja tvrdio mesecima da je rano za kupovinu bilo kog modela iz serije 9.1 ili prelazak sa 6630 na N70 ali niko ne sluša! Smile
« Poslednja izmena: 16. Nov 2006, 15:34:41 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Onaj nervozni.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1691
Zastava Karaburma
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Ovo je bilo očekivano...
IP sačuvana
social share
"Dobra fotografija je znati gde da staneš" - Ansel Adams.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Ovo je bilo očekivano...

Ako je bilo "očekivano" zašto su se onda mnogi zaleteli i kupili E61 trubeći na sav glas da im kamera nije bitna?!? Jel sada ti isti korisnici treba da prodaju svoj E61 ili kukaju kako ih je Nokia zaje*** samo zato što su požurili ili hteli biti medju prvima koji će isprobati ovakav telefon?!?
Niko neće ostati ravnodušan kada vidi da je telefon koji je kupio bio samo "prelazna karika" do modela sa kamerom pride, što znači da su obmanuti ovom firmom i sami sebe ubedjivali da im kamera nije potrebna iako bi je voleli na jednom takvom modelu?!?
Prljava politika Nokie, prljava do bola!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Gadna situacija ...nema sta...bas sam se zadevero sta sad.... Smile
Samo sumnjivo mi je ovo os 9.x ????? Da li postoji mogucnost da je os 9.3???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Symbian forever

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1017
Zastava Trstenik
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Alcatel OT 990
Zato ja tvrdio mesecima da je rano za kupovinu bilo kog modela iz serije 9.1 ili prelazak sa 6630 na N70 ali niko ne sluša! Smile
ja te slusam, mislio sam se dal da zamenim 6681 za n70, ali sam ipak odustao. Bas me briga za 2 mega pixela i prednju kameru... Lepo cu da cekam dok nokia zavrsi sa masovnim izbacanjem telefona sa os 9.1 pa cu tek tada da promenim.

Inace sto se tice ovog telefona mislim da je sada e61 potpun, ipak znaci bar neka kamerica  Smile

<edit> Kada sam ostavio komentar u ovoj temi, otisao sam na google i ukucao nokia e61i, ono mi izbacilo sledecu sliku



pa se malo cudim  Smile
« Poslednja izmena: 16. Nov 2006, 20:57:38 od mladen+512mb »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Pa gdje mu je tastatura?? Meni je svega dosta. Odustajem od ovog cuda i cekam , k'o svi pametni, n95....pa nek se pusi i nokia i e61,e62,e61i itd.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Apple iPhone 6




Nokia announced an upgraded version of their highly successful QWERTY messenger the Nokia E61. The new Nokia E61i is now camera enhanced - the 2 megapixel lens now crowns the back of the device. Other changes are really minor - the most important being that the memory card slot is now a microSD one instead miniSD. Nokia E61i will hit the shelves in Q2 of 2007 at an estimated price of again 400EUR.

izvor
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 247
Zastava Srbija, Beograd, Dorcol
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mislim da ce ovo biti moj novi fon, jednoga dana kad budem menjao E61  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 45
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.197 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.