Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 20:53:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Decak izvrsio samoubistvo  (Pročitano 3132 puta)
16. Nov 2006, 14:52:12
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Ubio se dečak

Jedanaestogodišnji Rajko Latinović iz Dobanovaca stradao juče igrajući se očevim pištoljem

BEOGRAD - Jedanaestogodišnji Rajko Latinović ubio se iz očevog pištolja juče oko 15 časova u porodičnoj kući u ulici Stevana Jovanovića 68 u Dobanovcima. Kako Press saznaje, dečak je bio sam u kući i verovatno se igrao očevim pištoljem. U jednom trenutku pištolj je opalio i metak je mališana pogodio u glavu. Pucanj je čula dečakova majka Mirna, koja je bila u dvorištu. Kad je utrčala u kuću, na podu je zatekla stravičan prizor. U pomoć su pritrčale i komšije, i dete je odmah prevezeno u Dom zdravlja u Dobanovcima, ali nije bilo pomoći.
U dvorištu porodične kuće u kojoj se dogodila tragedija zatekli smo veću grupa komšija i prijatelja. Okupili su se da pomognu i, koliko je u tom trenutku bilo moguće, pruže utehu nesrećnoj porodici. Niko nije mogao da veruje šta se dogodilo. Od komšija smo saznali da je dečak bio sam u kući. Svi su ubeđeni da je pronašao očev pištolj koji je bio sakriven. Kažu da je mališanov otac bio uvek veoma pažljiv kada je oružje u pitanju, i da im nije jasno kako je došlo do tragedije. Pištolj, za koji je imao dozvolu, držao je sakriven i van domašaja dece, a municiju je uvek odvajao.
- Nije mi jasno kako je došao do tog metka koji mu je oduzeo život. Ovo je izuzetno pažljiva porodica, nikad ništa nisu prepuštali slučaju. Uvek su vodili računa o deci. Starija ćerka im je u srednjoj školi, a dečak je bio šesti razred - rekao nam je komšija nesrećne porodice. On pretpostavlja da se dečak igrao pištoljem, dok je njegova majka prostirala veš u dvorištu. Odmah pošto su čuli pucanj i zapomaganje dečakove majke, u kuću su utrčale i komšije. Zatekli su dečaka u lokvi krvi i pokušali da mu pomognu. On je prevezen u Dom zdravlja u Dobanovcima, ali mu, nažalost, nije bilo spasa i lekari su konstatovali smrt.
M. RAKOČEVIĆ

Tragedija za sve koji su ga znali

Komšije kažu da se o nesrećnom dečaku moglo reći samo najlepše. Bio je dobar đak, lepo vaspitan, omiljen u komšiluku.
- U svemu je bio ispred svoje generacije, i po lepoti i po pameti. Rečju, bio je neverovatno dete. Ne možemo da verujemo šta se desilo, ovo je tragedija za sve nas koji smo ga znali - rekao nam je jedan od prvih komšija.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Радозналост и непажња су однеле још једну жртву, још један млади живот. На жалост.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 442
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Motorola C450
A moguće i da su ga njegovi zlostavljali, a sada se prave naiva. Ima svašta. Smile

Izmena: Ovo ne znači ni da jesu, ni da nisu, jednostavno je moguće.
« Poslednja izmena: 22. Nov 2006, 21:12:06 od Burek_forumash »
IP sačuvana
social share
Lepota je prolazna, zato sam ja glup!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia E72
Ja sam mogao slučajno da ubijem sestru kad smo bili klinci... Uzeo pištolj od ujaka i sva sreća što sam provalio da je pravi. POsle se ispostavilo da je bio napunjen i otkočen...  Smile
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 442
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Motorola C450
Ja i moj najbolji ortak smo celo detinjstvo pucali na krovu zgrade i na Bežaniji, po šumi, ništa nam nije bilo. Toliko o tome. Moguće je i da se slučajno ubio, ali pre će biti da ovo savršeno detinjstvo to baš i nije. Obično su sve fantastične stvari gledano os spolja unutra trule i izopačene.
IP sačuvana
social share
Lepota je prolazna, zato sam ja glup!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Who the fuck is Bugs Bunny?!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 4047
Zastava Beograd, trenutno...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 6630
Ja bih pre rekao da je bilo slucajno, nego da je bilo samoubistvo. Nekako mi je klinac mali za to...
IP sačuvana
social share
"Бог вас клео, погани изроди, што ће турска вјера међу вама?"

Remember, if you shake it more than twice, you're playin' with it!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia E72
Jebi ga, upucao se slučajno. To je valjda samoubistvo.
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple Iphone 5s
uzas
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 442
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Motorola C450
Nije, to je onda nesrećan slučaj.

A ja sam napravio veliko SRNj, što sam ono napisao, i sada ću izmeniti da bude politički korektno. Zamisli da ga stvarno niko nije zlostavljao, i sve bio nesrećan slučaj, a ja napisao ono( i dalje ne kažem da nije bilo toga, jednostavno ne znam). I sada ožalošćeni član porodice to čita.. Stvarno nije lepo, ja se izvinjavam. Smile
« Poslednja izmena: 22. Nov 2006, 21:13:12 od Burek_forumash »
IP sačuvana
social share
Lepota je prolazna, zato sam ja glup!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia E72
Ne verujem da je i jednom članu porodice sad da ide po forumima i čita crnu hroniku...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 20:53:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.