Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 63 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: anti milan-juve ispoljite sav bes prema ova dva tima ovde  (Pročitano 30807 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Само ти...У моме срцу си...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 15336
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 6303
Алмеида, 3 пенала у 3 текме за Милан да ли ти то нешто говори  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11508
Zastava Buenos Aires
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Samsung Galaxy
pa naravno da mi govori!

govori mi da su uvek imali naklonost sudija... osim kad glodari igraju protiv drugih jos vecih glodara juventusa!!!

a svi znamo zasto su i milan i juve imali naklonost sudija... kod ovih drugih se to dokazalo i na sudu...pa ih isterase iz lige Smile
IP sačuvana
social share
Marco Materazzi World Champion


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Kakve sve ovo veze ima sa Interom? Prica se o tome kako Milan igra smrdljivo, a ne o tome kako Inter igra.

To je nesto sto je prilicno karakteristicno za sve navijace Zvezde, a izgleda i Milana. Kad god navijac rivalskog kluba nesto (uglavnom bez losih namera) zameri oko igre njegovog kluba, odmah se ljute i kazu 'A kako to Partizan/Inter igraju', 'Pa nije ni Partizan/Inter bolji', 'Vi ne mozete ni toliko' itd. Veoma zrelo. Smile


Нити навијам за Милан, нити се љутим, већ само одговарам на нешто што нема везе са истином.


Кад већ примећујеш како реагују неки на такве тврдње, онда ћу ја мало да обрнем ствар. Ја већ пет година слушам како Интеровци припсију Милану и Јувеу некакве парапсихолошко-магијско-окултистичко-трансцедентне моћи. Шта то отприлике значи? Представићу то кроз једну причицу.


Седи Интеровац Јанко/Марко/Пера/Жика и гледа завршницу ЛШ. Како у завршници нема његовог клуба јер је овај наравно испао у квалификацијама, групама или је у неком невероватном случају догурао до осмине финала, он гледа неке друге клубове. Међу тим другим клубовима се налази и Милан. Сама та чињеница је Јанку/Марку/Пери/Жики довољно тешка (на то што нема Интера се већ навикао), но он се тек мора спремити за још већи шок, а то је улазак Милана у финале. Зато он раније у току дана (било да је у школи/кући/аутобусу) понавља речи, које су исте из године у годину: "Неће моћи вечерас да их усере". Међутим, зна он да је слаба вајда од тога. Зна он у дубини душе да је Милан моћан и победнички тим. Шта онда да ради? Да ли да погледа истини у очи коначно? Да ли да се преда злој судби? Не, то није његова одлика. Интеровци су поносна и тврдоглава раса људи. Ниједан Интеровац никада није погледао истини у очи и прихватио је, па зашто би онда он то радио? Уствари, урадиће скроз супротно од тога. Кренуће путем потпуног фанатизма. Слепо ће веровати у то да су Милан и Јувентус клубови које је богиња среће (како ли се већ зове) узела под своје скуте и да због тога, само због тога и ничег другог, они побеђују.


brate sta hoces ti da kazes? da je ronaldo igrao sam fudbal u interu tada... mislim sta si mislio, on uzme loptu i igra se a svi ostali stoje i gledaju?


Нисам рекао да је Роналдо сам играо (мада је и то радио), већ да је он био једини тамо од кога си могао очекивати да видиш нешто заиста сјајно. Заборавих прошли пут да споменем Ђоркаефа. Он је исто био одличан играч, који је доста знао.

Citat

inter uvek igrao ruzan fudbal Smile Smile Smile

Не, али с друге стране никад нису играли ни леп фудбал. Ону "игру" коју сте имали док вам је Купер био тренер ћу само да споменем, али ни и да причам даље о томе. Свако ко се сећа, зна на шта је то личило. Мада је Интер тад још и бележио некакве резултате.

Citat

kakav je to fudbal igrao milan posle ere van bastena,gulita i rajkarda???

hoces da mi kazes da je posle njih milan igrao leprsavo, atraktivno i lepo za oko???

Генерација Вее и Савићевића је баш била незапажена, је ли?

Citat

e taj ko mi kaze da je milan igrao tako onda mnogo jede govna jer to nije istina.

Одговор је изнад.

Citat

milan je igrao na rezultat, tesko je primao golove...tek od kad su u timu pirlo i kaka mora se priznati da igraju lepo, ali i u toj igri se vidi da ipak preovladjuje taktika.

Као и код 99% екипа. Шта ту треба да буде чудно?

Citat

ja sam objektivan, a ti duki preterujes kao i obicno kad je inter u pitanju.


Не него опет не гледаш шта сам ја написао. Милан нигде нисам споменуо, већ си ти кренуо о Гулиту и Рајкарду и питањем, шта после тога? Не кажем да Милан игра ко Барса, али су увек имали неког невероватног индивидуалца (као што су сад Пирло, Седорф и Кака). За Интер сам рекао оно што мислим. На крају крајева, ја имам много више разлога да будем објективан, јер не навијам ни за Јуве, ни за Интер, ни за Милан.


Отпаде ми рука од куцања. Smile
« Poslednja izmena: 04. Sep 2007, 00:46:49 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
I hate them guys Smile! I hate them so muuuch!  Smile Smile Smile
Eric Cartman
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Samo mozes i da ih mrzish. . Za koga navijash?Za Internazionale? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


ma ja sam obican predstavnik svoje (de)generacije

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 800
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
I hate them guys Smile! I hate them so muuuch!  Smile Smile Smile
Eric Cartman
IP sačuvana
social share
  Veliki Duhovni Vodja A.LJ.K.-a        
     
"Smrt ljigama"                                                           
@2007 Co., LTD. All rights reserved.         
This is oficial moto of A.LJ.K. internacional organisation 
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 63 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.