Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Labus otkriva: "Bilo saradnje sa radikalima"!  (Pročitano 5581 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia 
tema:   Labus otkriva: "Bilo saradnje sa radikalima"!
odgovor:
Ја не могу верујем да још увек има људи који гласају за ДС после свих афера које су имали!!!
Smile
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Колико си ти безобразан?!
Па ти си исту ствар написао на почетку!!!
Ја сам глуп нисам погодио тему... Smile

kazem ja....meni je sskroz nejasno toda jos ima ljudi koji glasaju za DSS jer je to partija koja je najvise puta, u rekordnom vremenu izigrala gradjane, obecavala ono sto nikad nije uradila...

Нема везе знаш ти то ал се правиш паметан! Класика од таквих као ти!!! Све је то исти начин размишљања...и непостојање бољег начина сукоба мишљења
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One
Nazad na temu!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia 
prva poruka koju je pokretac teme napisao se tice DSS-a i njihove saradnje sa radikalima koje su do juce pljuvali...
dakle, tema se i te kako tice DSS-a, ali stvarno ne vidim gde je iko od nas pomenuo DS...
to je isto kao da mi pricamo ovde o sigurnosti letenja avionom, i ti se ubacis i kazes ondako, glasno, da se tvoje misljenje cuje:"Moja zastava 10 se pokvarila posle 3 meseca, i zato nikad ne kupujem vise nase automobile!!" Smile

U ekskluzivnom intervju Danasu bivši potpredsednik Vlade Srbije Miroljub Labus ocenio je da će premijer Koštunica pokušati da napravi koncentracionu Vladu. Labus podseća da je Koštunica to prvi put rekao u mnogo težim okolnostima - posle ubistva premijera Đinđića.
- Koliko znam nikada nije od toga odustao - ističe Labus.


a moj post je bio nesto kao odgovror na Imaginelov koji je takodje govorio o DSS-u...
ja stvarno ne vidim kako je tebi palo na pamet da temu okrenes u drugom pravcu i raspravljas o DS-u.... Smile


nadam se da ce labus da se vrati u politiku...mada, ni on kao ni ostali politicari, nije cvece...moj cale poznaje generalnog rafinerije(u pancevu) jer je i sam jedno vreme bio direktor odrzavanja tamo, i dok je labus bio aktivan,  ovaj(generalni) se stalno zalio(u prici sa mojim starim) kako labus hoce da ga uvuce u neke dilove oko prodaaje rafinerije...to nisu bila cista posla... Smile...ali opet, ako ga narod voli, bilo bi koristi za 'demokratski blok' kada bi se vratio...a do tada vise nece biti potrebe da bilo ko saradjuje sa SRS...
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One
@Kraljevicu, zahvalan sam sto si pojasnio zasto je off ono sta je rekao, ali takve stvari obicno opet izazovu off zbog ljudske potrebe da odgovore na tudj komentar. Ubuduce samo nastavi sa temom, a mi cemo se opbrinuti da se ostane na temi.  Smile

@ALL, ako pocne rasprava o politickim strankama i tome za koga glasati a za koga ne (posle svega sta je neko od njih uradio), necu puno razmisljati. Samo cu lokovati temu, a onda nastavite tamo gde je predvidjeno "Parlamentarni izbori - 21. januar 2007.".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
BlackBerry bold 9000
Labus kaže i ovo: tajni dogovor da radikali naprave cirkus oko Budžeta, a da onda odu i puste da se usvoji.

Za budžet teba 126 poslanika i tu nema cirkusa sa kvorumima i ostalim glupostima... znači Labus laže... ili ništa ne zna
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Za cirkus je dovoljno ulagati beskrajne amandmane i voditi beskrajne rasprave pred skupstinskom govornicom...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia ispo iz modu
Zasto vam je uopste cudna saradnja izmedju bilo kojih politickih partija? Potpuno je nebitno koje su to partije, da li je to saradnja dss-a i srs-a ili ds-a i sps-a svi oni imaju jedan isti cilj, da sto duze ostanu na vlasti po svaku cenu, da se licno obogate a narodu mazu oci svojim rekla=kazala pricama bice bolje bice bolje. Sve to gledamo vec godinama unazad i nista se ne menja. Svaki dan mozete po medijima citati i gledati o aferama ovih ili onih politicara, a narocito kad pocne predizborna kampanja. Jedini zakljucak do kog sam ja dosao jeste da svi kradu i prave malverzacije ove ili one vrste. Navodno su se svi borili protiv Milosevicevog rezima da bi narodu bilo bolje, a na kraju je ispalo da su se borili samo da bi dosli na vlast i da bi njima licno bilo bolje. Toliko borbe protiv SPS-a a na kraju taj isti SPS odrzava vladu i to vladu onih koji su se navodno borili protiv tog istog SPS-a. Na republickom nivou se kao satro kolju a na lokalnom imaju koalicije i sve to uz objasnjenje "visi interesi za dobro naroda". Ma kako da ne  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
BlackBerry bold 9000
Za cirkus je dovoljno ulagati beskrajne amandmane i voditi beskrajne rasprave pred skupstinskom govornicom...

mislio je na cirkus oko kvoruma, a to ovde nije slučaj
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 318
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 
Колико си ти безобразан?!
Па ти си исту ствар написао на почетку!!!
Ја сам глуп нисам погодио тему... Smile

kazem ja....meni je sskroz nejasno toda jos ima ljudi koji glasaju za DSS jer je to partija koja je najvise puta, u rekordnom vremenu izigrala gradjane, obecavala ono sto nikad nije uradila...

Нема везе знаш ти то ал се правиш паметан! Класика од таквих као ти!!! Све је то исти начин размишљања...и непостојање бољег начина сукоба мишљења

E sto volim te SRS-SPS (sa i DSS) fazone... Kad spmenes nesto sto je bilo '99, oni se odmah uvrede, kao, od tada je proslo citavih 7 godina, pa znate vi koliko je to? pa kakve veze vise mi imamo... A kada oni pljuju po aferama iz 2001, onda kao da je to bilo juce...

Ne znam kada ce ovde ljudi da shvate da se u politici racuna i ono sto se desilo pre 100 godina, a kamo li nesto pre 6-7... Jedino se uglavnom vise ne racuna ono sto se desilo recimo pre 600+ godina, ali to je ovde svima najbitnije...
Lud narod k'o struja...



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.