Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Konc. logori u srbiji za vrijeme 2.svj. rata  (Pročitano 29774 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1032
Zastava U pokretu
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Ti zaista iz krajnosti u krajnost. Duris se kao malo dete. Ja sam ti predocio ono sto sam iskopao o temi koju si ti postavio.
I to je tako. Onda ti nadjes nesto drugacije pa postavis to. Pa ja, i tako redom....
IP sačuvana
social share
Jednom merim, tri put secem....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Равна Гора победити мора!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 708
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
А што не кажеш ко је и када написао ту књигу? Не очекујеш ваљда од ње објективност? Смешно. Рекао сам већ напред да су комунисти сарађивали са усташама још пре рата,а за време рата су само наставили.Владимир Велебит и М.Ђилас су и сами то признали 1991. пред ТВ камерама. Четници Драже Михаиловића никад нису сарађивали са усташама,јер је опште познато да су били највећи непријатељи.Не вреди даље полемисати о неким стварима,заиста!
IP sačuvana
social share
Нек се сваки Србин напије воде са чесме хајдучке,нека узме сабљу Милоша Обилића и топуз Краљевића Марка,па ће опет настати царство Душаново!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
kpj i ustaše su surađivali isključivo prije rata i to zato što su imali zajedničkog protivnika

četnici su surađivali sa njemcima i talijanima a i ustašama (nedić je priznao ndh)

ali sve to nije tema, prema tome...
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Ma ne možeš ti njima ništa objasnit... Ti u kupe, oni u špade...

Nema smisla...

Kad su uvjereni da su Srbi jedini pravedni, a okruženi sve samim genocodnim narodima...

Ma kako ćeš uopće raspravljat sa nekim tko upotrebljava sintagmu "genocidan narod"... Možeš ti njemu ponavljat do besvjesti da su genocidni režimi ili pojedinci, a ne narod... nema učinka.

Ponavljam ti, stari - boriš se sa vjetrenjačama. Promijeni nick u "Don Quijote"
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1032
Zastava U pokretu
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
@st faco

ni ti nisi imun od generalizovanja, koliko vidim.
IP sačuvana
social share
Jednom merim, tri put secem....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Na temelju čega si to zaključio?
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1032
Zastava U pokretu
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Ma ne možeš ti njima ništa objasnit... Ti u kupe, oni u špade...

Nema smisla...

Kad su uvjereni da su Srbi jedini pravedni, a okruženi sve samim genocodnim narodima...

Ma kako ćeš uopće raspravljat sa nekim tko upotrebljava sintagmu "genocidan narod"... Možeš ti njemu ponavljat do besvjesti da su genocidni režimi ili pojedinci, a ne narod... nema učinka.

Ponavljam ti, stari - boriš se sa vjetrenjačama. Promijeni nick u "Don Quijote"

Obrati paznju na boldovano.
IP sačuvana
social share
Jednom merim, tri put secem....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Dobro, dobro...

Zamjenice u množini odnosile su se na one (opet zamjenica u množini!!!) članove foruma koji papagajski ponavljaju "Jasenovac", "ustaše" i "genocid" svaki put kad se spomene ili pokrene bilo kakva tema koja se na bilo koji način tiče Hrvatske.

Zamjenice u množini apsolutno se ne odnose na srpski narod, Srbiju niti na bilo koji kolektivitet koji ima veze sa Srbima ili Srbijom. Odnose se isključivo na više pojedinaca nazočnih i aktivnih ovde na forumu.

Uostalom, mislim da je iz kontektsta mog citiranog posta to bilo sasvim jasno.
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1032
Zastava U pokretu
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Uostalom, mislim da je iz kontektsta mog citiranog posta to bilo sasvim jasno.

Kako kome, nismo svi pismeni.  Smile

No, nebih ni reagovao da mi generalizacija poprilicno ne ide na k**ac. Posebno kada se njom bave buzdovani.

Od tebe je, naravno,  nisam ni ocekivao.  Smile
IP sačuvana
social share
Jednom merim, tri put secem....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 
kpj i ustaše su surađivali isključivo prije rata i to zato što su imali zajedničkog protivnika

četnici su surađivali sa njemcima i talijanima a i ustašama (nedić je priznao ndh)

ali sve to nije tema, prema tome...

1. KPJ i Ustase su saradjivale i za vreme rata ako nisi znao (Partizani su Jasenovac mogli osloboditi kad su hteli,ali u dogovoru sa Ustasama Tito je to ostavio kao zadnju tacku na dnevnom redu,cak postoje i ti podatci da mu je tata bio u Jasenovcu i da su Ustase zapretile da ce mu ubiti matorog i odati jos dosta toga o copavcu ako pokusa da napadne logor)

2.Cetnici nisu saradjivaili sa Nemcima (Dokaz je da su nemci icenili glavu Djenerala Draze mislim na 250.000 maraka)

3.Nedic je imao svoju frakciju koja se nije priznavala Drazu kao glavnog komadanta vec se dodvorio Nemcima (a on je izdajica)

Zato se drzi teme,a ne da pocnes nesto pa kao to nije tema.
Ovo ti je odgovor na tvoj off.

Sto se tice logora u BG kao sto je receno ovde na vise strana bilo ih je ali su bili Nemacki.Ono sto ste gledali u partizanskim filmovi je cista propaganda protiv jedine legitimne vojske koja je trebala da brani zemlju,protiv kraljeve vojske.
Cuo sam da su postojali neki logori gde po Vojvodini gde si komunisti kasnije pred kraj rata drzali Nemce dok ih skore sve (ostali su oni koji nisu bili lojalni Nacistima) bukvalno proterali u Nemacku.
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.