Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 18:38:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Засто Срби нестају  (Pročitano 13599 puta)
05. Nov 2006, 23:14:25
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson k310i
Велико зло се наднело над Србијом. Бела куга, изумирање српске нације је највеће зло које хара српским националним бићем. У Србији (без Косова и Метохије), је 2000. године у 156 општина од 160, забележен негативан природни прираштај. Српски народ изумире, првенствено због опадајућег рађања. Код Срба по брачном пару има 0,9 деце, што је далеко од просека 2,2 детета, неопходног за просто обнављање, и тиме такво стање непосредно угрожава виталне интересе народа.
Сеоска породица, која је вековима била база саморепродукције нашег народа изумире у свим нашим пределима. Од близу 7000 села, две трећине су пред демографским гашењем. На сеоском подручју Србије, живи око 180000 момака, поодавно стасалих за женидбу који нису успели да реше то најважније животно питање, услед недостатка девојака у њиховим селима. То више није само њихов лични проблем, то је постао и огроман национални проблем.
Општине са негативним природним прираштајем су обележене црвеном бојом.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

karta.gif
(13.63 KB, 200x283)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Motorola V3i
posto mi je tema potpuno suluda, stavicu i sulud odgovor. licno mislim da ovo treba da ide pod "Drustvo".

Elem, slabo razmnozavanje je rezultat loseg standarda koji je rezultat ratova i sulude politike, koji su rezultat nasih politicara.

Mozda bi ovo pomoglo?  Smile



Speed dating žurka u Beogradu

Sistem upoznavanja Speed dating, koji sve više uzima maha među mladima u EU, od nedavno postoiji i u Beogradu.

Sistem podrazumeva zatvoreni sastanak grupe zaniteresovanih za upoznavanje koji se nikada ranije nisu videli. Oni dobijaju priliku da međusobno razgovaraju po 5 minuta. Na ulazu dobijaju ID bedževe sa brojevima, a na kraju sastanka svako na zapisuje brojeve sagovornika koji su mu/joj se dopali i sa kojima bi želeli da nastave druženje. Par sati kasnije učesnici dobijaju e-mail ili SMS sa brojevima, imenima i mobilnim telefonima onih sagovornika koji su im se dopali, ukoliko je dopadanje bilo obostrano.

Osim zatvorenog Speed datinga, Klub BG veze organizovao je i klasične žurke, gde svako može da priča sa kim i koliko god hoće i može, ali uz elemente speed-datinga, gde svako nosi broj, vodi beleške o sagovornicima, i pred odlazak predaje organizatoru listu sa brojevima odabranih sagovornika.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson k310i
Elem, slabo razmnozavanje je rezultat loseg standarda koji je rezultat ratova i sulude politike, koji su rezultat nasih politicara.
Izvor: B92
Увек некако други крив.Како то да је и у развијеним земљама исти проблем.
Пре би рекао народа него политичара како то да се народ увек вади на политичаре које је бирао исти тај народ.Вук је у пословицама записао народ заслужује власт коју има.Ништа народ није бољи од власти.
posto mi je tema potpuno suluda, stavicu i sulud odgovor. licno mislim da ovo treba da ide pod "Drustvo".

Elem, slabo razmnozavanje je rezultat loseg standarda koji je rezultat ratova i sulude politike, koji su rezultat nasih politicara.

Mozda bi ovo pomoglo?  Smile



Speed dating žurka u Beogradu

Sistem upoznavanja Speed dating, koji sve više uzima maha među mladima u EU, od nedavno postoiji i u Beogradu.

Sistem podrazumeva zatvoreni sastanak grupe zaniteresovanih za upoznavanje koji se nikada ranije nisu videli. Oni dobijaju priliku da međusobno razgovaraju po 5 minuta. Na ulazu dobijaju ID bedževe sa brojevima, a na kraju sastanka svako na zapisuje brojeve sagovornika koji su mu/joj se dopali i sa kojima bi želeli da nastave druženje. Par sati kasnije učesnici dobijaju e-mail ili SMS sa brojevima, imenima i mobilnim telefonima onih sagovornika koji su im se dopali, ukoliko je dopadanje bilo obostrano.

Osim zatvorenog Speed datinga, Klub BG veze organizovao je i klasične žurke, gde svako može da priča sa kim i koliko god hoće i može, ali uz elemente speed-datinga, gde svako nosi broj, vodi beleške o sagovornicima, i pred odlazak predaje organizatoru listu sa brojevima odabranih sagovornika.

Izvor: B92
Ништ чудно какав извор такав и текст.Ако нам то не помогне ништа неће.Више би нам помогло неко предавање и едукација неко то.Као да ми нисмо имали где да се упоѕнајемо и дружимо него нам је требало то и још много сличних глупости са запада.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Motorola V3i
OK, sta ti predlazes, ja sam se samo salio sa speed dating-om.

A i sta bi radili kad bi imali prirodni prirastaj od 3?! kad i ovako desetine/stotine hiljada mladih ne moze da nadje posao?
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson k310i
OK, sta ti predlazes, ja sam se samo salio sa speed dating-om.

A i sta bi radili kad bi imali prirodni prirastaj od 3?! kad i ovako desetine/stotine hiljada mladih ne moze da nadje posao?
Посао па посао.Новаца и новац.Изговори и изговори.
Како то да млади не могу да наћу посао а ја немогу да нађем раднике.Али о томе на пп.Видиш мени требају радници али не могу да нађем малде да раде.Ми смо брате лењ народ.А видиш забаве и слично кошта.Имамо ми више него што нам треба и живимо много бахато и расипнички а само кукамо.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Motorola V3i
pa ne treba na PP. i dalje nisi dao neki konkretan predlog, sem da se manje bahato ponasamo i stedimo. u tome si u pravu, mislim da treba da budemo racionalniji sa svojim primanjima.

Evo ja sam mlad i plodan, imam 21 godinu, uskoro cu da diplomiram, ali veruj mi, deca mi nisu na pameti, iako sam u dugoj vezi. Kad se zaposlim (nameravam u sledeca 3 meseca), treba da nadjem posao na kom cu zaradjivati 500 evra, da bih (oko) 200 svakog meseca u sledecih 20 godina davao za kredit od 25000 evra koji moram da uzmem da bih imao svoj stan. Sa preostalih 300 evra ne mogu da finansiram zivot mene i moje devojke, a kamoli jos i deteta. Kad planiram decu? Pa za jedno 10 godina. I mislim da ja jos mogu i biti srecan sa svojim finansijskim planom. I da, za decu treba para, nazalost, a ne samo roditeljske ljubavi.

Bas me zanima kakav je prirodni prirastaj iseljenika iz Srbije u dijaspori. Sigurno je veci. A zasto? Zato sto su otisli u normalnije zemlje.
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson k310i
as me zanima kakav je prirodni prirastaj iseljenika iz Srbije u dijaspori. Sigurno je veci. A zasto? Zato sto su otisli u normalnije zemlje.
Није ни код њих баш сјајно.Али баш би волео неко од њих да каже шта има.У теми слика срба у западним медијима дечко из немачке рекао је како је тамо.Проблем јесте у нивцу али не баш толико.Реци ми шта ћети свој стан?Где сад живиш?
Деци требају паре.Не врло грештиш.Много мање им треба него што ми мислимо.Оно што њима треба јесте отац и мајка а и сестра и брат.Шта чему новац и играчке ако нема са ким то да дели.Сем ако дете нећеш да ти буде себично.А са 300Е можеш сасвим нормално да живиш и ти и жена и дете.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Opet ista tema.. dokle vise...  Smile

Inace.. odgovor ( u skladu sa temom, pesma najgore SPS-JUL grupe):

Citat
Oduvek smo se bojali visine
I nismo otkrili najvece istine
I kad smo krenuli u nepoznato
Shvatili smo zasto smo tu

Bili smo dugo vezani za dno
Izgubili smo sve jos mnogo pre
Stalno nas progoni neko zlo
Gromovi udaraju vrhove


Ref:
Mi letimo u nebo mi znamo svoj put
Mi odlazimo tamo gde cveta limun zut
Mi letimo u nebo kao pod majcin skut
Mi letimo u nebo mi znamo svoj put

Drugim recima, s obzirom da su Srbi nebeski narod, God's chosen people, na ovaj nacin ispunjavamo svoju svrhu kao nebeskog naroda i selimo se na isto (nebo).... Kao i car Lazar, umesto Zemaljskog biramo Nebesko carstvo Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Motorola V3i
I jos jedno pitanje. Da li se ovo odnosi samo za Srbe? Ili i na "ostale gradjane koji u njoj zive"?
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson k310i
Drugim recima, s obzirom da su Srbi nebeski narod, God's chosen people, na ovaj nacin ispunjavamo svoju svrhu kao nebeskog naroda i selimo se na isto (nebo).... Kao i car Lazar, umesto Zemaljskog biramo Nebesko carstvo Smile
Е кам лепе среће да смо из његовог примера нешто научили.Али нажалост ништа.Тада је он свој живот дао за оно чега се ми сада одричемо и стидимо.Ти би барем требала то да знаш ти си сведок историје.И њега су убили други а ми сад себе сами уништавамо.И у време турака људи су више поштовали своју веру и традицију него ми сада у слободи.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 18:38:14
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.142 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.