Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li mi je djevojka zatrudnila  (Pročitano 27669 puta)
02. Jan 2005, 15:44:09
Zodijak
Pol
Poruke 4
Ovako ljudi treba mi brzi savjet. Sa djevojkom sam imao kao neki odnos. Nisam joj uzeo nevinost mislim malo sam ulazio u njenu vaginu. Prolikom nekoliko ulaza doslo je erakcije i malo sperme je uslo u nju. Moje pitanje je da li je ona mogla zatrudniti ako je nevina i ako je bila mala kolicina sperme. Molim za brz odgovor. HVALA
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Na osnovu cega zakljucujes da joj nisi uzeo nevinost jer to je krajnje cudna stvar... naime svi misle da je postojanje himena dokaz da je devojka nevina i sl.. a evo jedan mali tekstic.

Zanimljivo je koliko je mnogo ljudi uvjereno da je himen smješten unutar vagine.

Himen je dio spolješnjih polnih organa žene i dio je stidnice (vulve). Smješten je izvan vagine, na njenom početnom dijelu (predvorju). Himen je tanki sloj tkiva koji djelimično prekriva otvor vagine.

Tokom ranih faza fetalnog razvoja ne postoji otvor vagine. Tanki sloj tkiva koji tada zatvara vaginu obično se nepravilno podijeli prije rođenja i formira djevičnjak, himen.

Veličina i oblik otvora vagine vrlo se razlikuje kod pojedinih žena. Ponekad se ne stvori otvor te se djevojčica rađa s neperforiranim himenom. Neke djevojčice se rađaju bez himena jer se potpuna podjela događa tokom razvoja u maternici. Mnoge djevojčice i tinejdžerke rastrgnu himen ili ga rašire tokom sportskih aktivnosti, jahanja konja, umetanja tampona ili masturbiranja. Djevojka ne mora znati da se to dogodilo jer može biti vrlo malo ili nimalo krvi ili bolova kad se to dogodi. Tkiva stidnice (vulve) uopšteno su vrlo tanka i osjetljiva prije puberteta.

Prisustvo ili odsustvo himena nije, dakle, dokaz djevojčinog djevičanskog statusa. Neki himeni su vrlo elastični i dopuštaju ulazak penisa u vaginu bez cijepanja ili se cijepaju samo djelimično. Međutim, ovo je obično tačno ako penetracija nastupa postepeno, najprije prstima ili drugim objektima tokom dužeg perioda vremena. Ostaci himena su obično prisutni dok žena rodi prvo dijete vaginalno.

Dakle... teoretski moguce je da je ona trudna... sanse za to su minimalne jer treba 1001 stvar da se potrefi, ali da je moguce, moguce je.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
Znaci li da ona vise nije nevina. Posto sam ja prije radio oralni sex i lagano sam ulazio ali nika nije krvarila. Poslijem nekoliko takvih odnosa njena se vagina malo rasirila i postala rastezljivija znaci li to da je izgubila nevinost. Jel znaci da ako nema krvarenja i poslije nekoliko odnosa ne mora znaciti da je i dalje nevina.
Kolika je mogucnost da ona zatrudni. Ima li ikakve veze koliko je spermatozoida uslo u nju. Volio bih znat neke pojedinosti u vezi sa tim kako da se odnosim u tim sitacijama. Da li se sada moze nest sprijeciti sa tabletama ili necim drugim ili da cekam 8 dana pa da osjedim. Malo me strah moram priznat posto me je stislo svasta nesta i jos to pa da se upusam u grkljan.  Smiley Hvala na odgovoru ali volio bih jos saznat neke pojedinosti ako nije gnjavaza.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Postoji tableta za dan posle takozvana, ima efekta 72h nakon odnosa, a sve ostalo nemoj pitati nas nego otidji sa njom kod ginekologa jer svaka ovakva prica ne znaci previse, to treba da pogleda neko ko je za to obucen pa ce ti reci.
Kako da se odnosis u ovakvim situacijama? Nauci posle jebanja nema kajanja, i da se o takvim stvarima razmislja pre odnosa i da se koristi ili kondom ili pilule ako ti je odvratno sa kondomom kao sto je npr meni.
Sto se tice pojedinosti.. uzmes knjigu iz biologije za osnovnu ili srednju skolu pa procitas o ljudskoj reprodukciji.. cisto da sa sobom rascistis o anatomiji a onda ako te vise zanima, odes kod nekog lekara pa se raspitas, jer sve sto ce ti reci neki ortak ili drugarica je najcesce prazna prica... koliko devojaka znam koje su bile ubedjene da se ne moze zatrudnetni posle prvog odnosa i da se ako se istusiras hladnom vodom ne moras brinuti i sl.. sto su suve gluposti...
Srecna okolnost po tebe je cinjenica da je devojka fertilna jako malo dana u mesecu i da i tada nije tako jednostavno da zatrudni.
Ali valjda ce ti ovo biti nauk za ubuduce da malo razmislis pre nego sto se upustis u tako nesto... ne zaboravi... u praksi je dokazano da u jako malom procentu i bez ejakulacije moze doci do oplodnje jer se malo sperme luci i tokom odnosa , znas i sam da ti je kolega odozgo vlazan i pre nego dostignes vrhunac.. procenat jeste mizeran... ali nikad ne znas hoce li se tebi zalomiti, zato vodi racuna.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Mislim.. svi su isli logikom i za sidu.. nece mene zalomiti.. pa se desavalo... jednostavno uvek idi kao da ces ti biti taj baksuz kome ce se to desiti, pa razmisli i vodi racuna...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
Hvala  ti velika malo si ko alakso situaciju. Haj vidjet cemo sta se moze. Nego za te pilule sam danas isao u apoteku i govore da moram prvo kod ginekoliga. Nakon koliko dana one mogu da djeluju. Dali ce bit kasno otic ginekolu ako ne bude menstruacije za 8 dana. Da to odma uradim ili da cekam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Vec sam ti napisao, 72h, i da moras ici kod ginekologa da ti da recept.
Bice kasno ako tad odes,, samo 3 dana ima svhe.. ako ne... cekas 2 meseca pa na abortus ako necete dete... mada je abortus za mene neprihvatljiv i ubistvo.
Al kazem ti.. mozes malo da iscooliras jer su sanse minimalne, al sledeci put pamet u glavu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Citat: Lord SimteX
Prolikom nekoliko ulaza doslo je erakcije i malo sperme je uslo u nju. Moje pitanje je da li je ona mogla zatrudniti ako je nevina i ako je bila mala kolicina sperme.


super .... malo sperme , ona nevina , mala erekcija ... ima li sta veliko u toj prici Smiley  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
Hmmmmm..... pamet u glavu
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Srecna okolnost po tebe je cinjenica da je devojka fertilna jako malo dana u mesecu i da i tada nije tako jednostavno da zatrudni


U teoriji da, u praksi ne Smiley  Ljudski organizam je poprilicno nepredvidljiv, posebno ako je devojka mlada...

Meni nije jasna ona teorija o 8 dana?! Mislim, pod normalnim ciklusom se podrazumeva od 21 do 35 dana, ali ako posle 35 dana devojka ne dobije menstruaciju, automatski ne znaci da je trudna... Poremecaj ciklusa nastaje ne samo zbog trudnoce, vec i zbog toga sto je poremecen hormonalni status, zbog stresa, drzanja dijete, cak i promene klime i jos "x" razloga...  Isto tako, postoji i lazna menstruacija, sto znaci da devojka dobije "menstruaciju", a u stvari je trudna...  

Isto tako,  ne mislim da mlade devojke zbog "ljubavi"  treba da uzima pilule, posebno ne na svoju ruku bez konsultacije sa ginekologom... OK. sve te pilule prolaze kroz rigorozne testove, ali ni jedan se ne sprovodi dovoljno dugo da bi se utvrdile stvarne posledice, a i svaki organizam razlicito deluje na hemijske nadrazaje... Jednostavno, mislim da je zadatak zene da zastiti, pre svega, sebe, a partner koji ne moze da postuje zelju svoje devojke vec razmislja samo o svom zadovoljstvu i sta je dobro za njega, nije vredan nikakve zrtve...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.