Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 61 62 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mobilkom treci operater?!  (Pročitano 42281 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2

odakle ti to da se 90% slaze sa moderatorom uskih shvatanja i zatvorenim za promene
covek je samo jedna napacena dusa pa mu je sada sve crno
pa i ako obrise ovaj post i dalje ce takav i ostati
Kao što vidiš batanccev, ja komentarisao prvo samoreklamiranje operatera VIP, njegovo srozavanje naše nacije na neku koja do juce nije smela ništa javno da govori i kaže(tako nas opisuju u reklami), njihove prve SIM kartice i njihov rad na našem tržištu ... nigde ja tebe licno nisam prozivao i vredjao - šta ovo tebi govori????
Govori li možda to da si neinteligentna i neobrazovana osoba koja usled nedostataka argumenata za zdravu raspravu pokušava da pribegne licnom vredjanju clanova ovde na forumu ili moderatora?!?

Zbog toga i usleded nedostatka volje za daljom raspravom sa vama, bez ikakvog obrazloženja brišem sve vaše komentare ....

Ako se vredjanje nastavi može vrlo lako da se desi da budete odstranjeni sa foruma! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
Kao što vidiš batanccev, ja komentarisao prvo samoreklamiranje operatera VIP, njegovo srozavanje naše nacije na neku koja do juce nije smela ništa javno da govori i kaže(tako nas opisuju u reklami), njihove prve SIM kartice i njihov rad na našem tržištu ... nigde ja tebe licno nisam prozivao i vredjao - šta ovo tebi govori????
Govori li možda to da si neinteligentna i neobrazovana osoba koja usled nedostataka argumenata za zdravu raspravu pokušava da pribegne licnom vredjanju clanova ovde na forumu ili moderatora?!?

Zbog toga i usleded nedostatka volje za daljom raspravom sa vama, bez ikakvog obrazloženja brišem sve vaše komentare ....

Ako se vredjanje nastavi može vrlo lako da se desi da budete odstranjeni sa foruma! Smile

Pazi komentar na sajtu jeste glup i marketing sluzba je jadno odradila posao.Medjutim mislim da preterujes kad toliko ih pljujes jer tek su stigli  Smile Ja sam da bude konkurencija i da se smire malo telenor i telekom.Pazi meni je 17 din min
ao 8-16h na telenoru  Smile Dobro znam da sam sam odabrao paket ali bezobrazni su jako.Taj VIP nemam pojma kako radi i kakva je mreza.Cim su uleteli sa toliko kesa nisu debili.Ja da sam u prilici bi dao jos 5 mreza da uleti pa nek se kolju.Dosta su monopolisali po Srbiji.Neka uleti VIP a ti druze nemoj da uzimas njihovu karticu.Mislim i ja sam uzeo njihov broj zbog one hiljdarke a cim potrosim bacam karticu.Ali volim sto su dosli jer cu ja imati koristi ako telenor spusti cene.Vec je telenor poceo da spusta loptu i da nudi bolje pakete.A tek kad ih VIP stisne bice mnogo bolje.  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 585
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
HTC Sensation Z710e
Auu ljudi pa ja tek sada primjetih ovaj rat ovdje! U stvari prije nekih sat ipo i iscitah ja svih 63 stranice.
Znate sta. Ja sam pacifista. Srbia do pacifika brate! Ja im iz inata ne bih dao ni dinar jedan. Pa ljudi zasto mi ovamo preko drine ratovasmo ovih nekoliko godina? Za klikere?!? Znam da je off, ali dati VIP-u da udje u Srbiju i jos da billing i svitch radi u Zagrebu?!? Smile Smile Smile Mamu li im ..... Ama da mi daju duplo jeftinije ne bih ih uzeo. Pa evo imaju i ovdje kao nesto jeftiniju mrezu kod nas (i to bas njihovu infrastrukturu) i znate ko ih koristi. Supci sve sami i ljigavci! Al takvi smo ti mi Srbi. Ma i treba nam ovako. Koja smo mi stoka majko moja.
PS. Znam da sam totalni offTopic napisao ali morao sam!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung Galaxy S9+
Moramo imati konkurenciju ili ce nas monopol unistiti.VIP kakav god da je konkurencija sigurno jeste i ja to  Smile Smile Smile Dovoljno da se mts i telenor uplase i da se smire.



[Edit by Cigla tel.: Ne prozivajte se lično i vredjajte već argumentovano komentarišite!]
« Poslednja izmena: 13. Jun 2007, 23:39:56 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nego ne znam sto se toliko opterecujes time sto sto su oni na ledjima Telekoma i tako dalje? To tebe i mene kao krajnje korisnike uopste ne treba da zanima. Ok, oni to koriscenje placaju i iz toga bi moglo da se zakljuci da mozda cene nece biti tako niske. e oni da ponude, a ako te cene budu visoke, onda ih tek pljuvati. Zamisli da sutra osvane informacia na njihovom sajtu, da je minut razgovora sa PDV-om 5 dinara, a poruke 0,5 dinara. Jel bi i dalje imao primedbu sto koriste Telekomovu mrezu?
Smile Smile Smile

Vidi lave, ne znam čemu aplauz. Stvari stoje ovako... Ja imam kola i držim autoput a ti hoćeš da radiš rentakar i dođeš kod mene da najmiš auto. Ja bi bio totalni idiot ukoliko bi ti dozvolio da budeš jeftiniji od mene barem dotle dok koristiš moja kola. Elem, ne očekuj previše od jedne male bedne regionalne kompanije koja je tek ulaskom u Bugarsku pregurala 10 mil. korisnika. Telenor sa 130 mil. je za njih Amerika u koloru pa ni oni nisu uspeli da donesu bum na tržištu i čak su izgubili 10 posto market šera za vreme od kada su preuzeli mobtel. A to da iza VIP-a stoji vodafon je tačno kao i tvrdnja da iza zastave stoje fiat i opel. VIP samo prodaje neke vodafon servise a za tvoju informaciju i oba preostala operatera imaju završne pregovora sa istom kućom oko blackberry servisa i tada ćeš da tvrdiš da je vodafon stao iza njih. Ja ti odgovorno tvrdim da iz MTS stoji Tmobile, mnogo više nego što iza vip-a stoji vodafon.

I sada reč dve o prisluškivanju koje onaj kome aplaudiraš pominje. VIP je hteo da srpsku mrežu svičuje u zagrebu i da tamošnjoj državi omogući potpuno neselektivan pristup srpskim nacionalnim radi resursima koje su unajmili na 10 godina. Teorijski gledano, hrvati bi mogli da ovde nesmetano komuniciraju a da naša država te komunikacije ne može da presretne i na taj način dovede u opasnost i ustavni poredak. E to neće moći. BIA kakva god da je, potpada pod srpske zakone i srpska skupština može da je kontroliše, ali ne može da vrši kontrolu u hrvatskoj. Iz ovih razloga ovi amateri kasne sa radom i trenutno su za ovih 6 meseci pustili u rad 15 svojih BS-ova. Uzgred telekom kojeg prezireš je u CG u stadijumu da će sa svojom mrežom bez nac. rominga pustiti u rad mrežu 1. jula. Toliko o sposobnosti. Kada nešto kritikuješ radi to sa argumentima a ne predrasudama. Ovde se na 61 strani diskutuje o nečemu što ne postoji osim na papiru. Kada je to sve tako i kada imaš njihovu karticu, ti pozovi sa tog broja nekoga ko nije kor. servis. Da te podsetim, to je trebalo da se desi još pre 13 dana, a neće barem još toliko!

Vidi se kolko se razumesh u neke stvari. BIA je dala komentar da sistem naplate mora da bude u SRBIJI i tako ce i biti...
Prisluskivanje se ne radi tako sto je odredjeni servis hostovan i Zagrebu ili Austriji. Priluskivanje se vrsi lokalno, sa lokalnim uredjajima itd. BIA ce moci da prisluskuje razgovore bio neki servis ovde ili u nekoj drugoj zemlji (a bice ovde).

Tvoja tvrdnja o 10 baznih stanica nije istinita i mogu da kazem da je laz. Stanica postoji dalekoooo vishe, a sa obzirom na budzet koji je odvojen za izgradnju te infrastrukture, dizanje baznih stanica se radi ultra velikom brzinom, a pokrivanje 20% teritorije nije planirano za 2 godine nego za znatno brze. VIPu je u interesu da ima sto vishe svojih baznih stanica, a tako ce i biti. Shodno infrastrukturi, ljudima koji to rade tvrdnja koju je neko ovde izneo da ce biti pokrivenost 2018 je smesno glupa. Verujem da ce pokrivenost/kvalitet u narednom periodu biti bolja i kvalitetnija od postojecih provajdera.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


"I always tell the truth. Even when I lie."

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Bar
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung D900
PA što ne bi pljuvao po VIP-u?
Šta je to što su dobro uradili od kako su došli ( a još su i zakasnili )?
Smile
IP sačuvana
social share
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Ja ovde stičem utisak da su se pojavili VIP-ovi prezenteri koji tumaraju forumima i brane svoju firmu?!? Kako opravdati nove članove sa ukupno 10 i kusur postova koji toliko galame ovde pa čak i vredjaju druge korisnike koji godinama borave na forumu?

Ja samo shvatio sledeće do sada:
-VIP je naziv mreže(još isti tvrde da su Srbi odabrali to ime jer su nas pitali Smile);
-krenuli navodno sa radom 11. juna tj., počeli prodaju prepaid SIM kartica za 100 dinara sa extra bonusom od 1000 dinara za prvih 50000 kupaca;
-nije moguće pozivati ili bilo koju operaciju obavljati sa takve SIM kartice, čak ni primati pozive;
--agresivna reklamna kampanja u kojoj su nas predstavili kao zaostale nomade kojima su došli otvoriti oči(da ne govorim o "pravu govora" o kome sam trubio do sada);
-"uskoro će te moći da koristite sve naše usluge ..:" je odgovor dežurne službe .... što znači da se ne zna kada će tačno početi sa radom i koliko će koštati usluge Vip-a;
-šlepuju se na ledjima MTS-a jer nemaju nikakvu razvijenu sopstvenu infrastrukturu;

Jednom rečju - obavestiće nas uskoro o svemu! Smile Smile O čemu mi onda ovde raspravljamo, nagadjamo i pogadjamo?!? Smile Pozivamo se na "izvore" bliske ovima ili onima??? Dajte ljudi ... mi ovde mlatimo praznu slamu pa se čak i svadjamo, vredjamo i to džabe.

Razmišljam da ja ovo lepo gurnem pod LOCK i pokrenem novu temu pod nazivom "VIP Mobile 060/061 - novi operater u Srbiji" tek onda kada nam ovi i saopšte nešto novo ... takodje tema će biti kontrolisana i brisan sav off-topic jer preteraste.

Da se razumemo: ja sam prvi za to da postoji konkurencija  lepo sam ja to pisao na prvim stranicama ove iste teme samo vi ne čitate kako treba već dolazite ovde iz ko zna kojih razloga, ali neka krenu prvo sa radom, neka objave cene usluga, neka se skinu sa grbače MTS-a i postanu nezavisni jer samo onda mogu biti svoji na svome i kontrolisati cene, pa da ih pohvalimo ili kudimo, a ne da nas prvo lepo izvredjaju u reklamnoj kampanji, slažu da su nas čak i nešto pitali oko samog imena, podele SIM kartice koje ne rade i obaveštavaju da ćemo uskoro moći koristiti sve njihove usluge ... Smile
« Poslednja izmena: 14. Jun 2007, 00:11:44 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


kill 'em all!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 557
Zastava allaraound d wrld!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Benq ef 81
radi mira medju clanovima foruma,najbolje,da se ovo lockne,a druga tema otvori kada,vip-mobilkom,krene sa radom,posto imamo teme sa komentarima o uslugama i 064,063...ovako,dok ne krenu sa radom,samo se svodi sve na nagadjanja i nista vise...
pozelimo mobilkomu srecu i skori pocetak rada....i naravno povoljnu tarifu za njegove korisnike... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung Galaxy S9+
Ja nisam promoter VIP i iskreno zabole me za njih kako ce da rade ali cu da prokomentarisem ovo sto si napisao.  Smile
Za ostale clanove stvarno ne znam kojim se poslom bave

Citat
-VIP je naziv mreže(još isti tvrde da su Srbi odabrali to ime jer su nas pitali Smile);
-krenuli navodno sa radom 11. juna tj., počeli prodaju prepaid SIM kartica za 100 dinara sa extra bonusom od 1000 dinara za prvih 50000 kupaca;

Koliko sam ja shvatio ti 50 000 je samo promotivna akcija i zato dele 1000 din  bonus kredit

Citat
--agresivna reklamna kampanja u kojoj su nas predstavili kao zaostale nomade kojima su došli otvoriti oči(da ne govorim o "pravu govora" o kome sam trubio do sada);
-"uskoro će te moći da koristite sve naše usluge ..:" je odgovor operatera .... što znači da se ne zna kada će tačno početi sa radom i koliko će koštati usluge Vip-a;

Nisam primetio da su nesto mnogo agresivni  Smile Po meni je vise telekom agresivan Za reklamu se slazem da je sr... nevidjeno ali  mislim da nije reklama da nas prikaze debilima jer njima ipak trebaju kupci  Smile

Citat
-"uskoro će te moći da koristite sve naše usluge ..:" je odgovor operatera .... što znači da se ne zna kada će tačno početi sa radom i koliko će koštati usluge Vip-a;

Ovde se potpuno slazem i glupo je da nemas pojma kad ce poceti da rade  Smile

Citat
-šlepuju se na ledjima MTS-a jer nemaju nikakvu razvijenu sopstvenu infrastrukturu;

Ne verujem da ce dugo da se slepaju ali i ovde se slazem sa tobom da su 1 trebali da otvore svoju mrezu pa da krenu.

IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 65
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia 3510i
Udaris lock  i jednog dana se pojavi novi forum sa sloganom "dugo ste cekali slobodu misljenja" i tome slicno.  Smile
Zna se kako se moderator jednog foruma nosi sa clanovima koji vredjaju a besmisleno je zakljucati temu koja se lepo razvila.E sad, stvar je nase inteligencije da li cemo da se primimo na svaki procitani post ovde.

Dosta je subjektivnih misljenja ovde koja brane sve tri mreze, u tome je najveci problem.Treba to iskulirati.

Ovo govorim kao neko ko (kakve-takve) informacije o VIP-u(mnogo me zabole ko se odlucio za naziv mreze i kako ce uopste da se zove) nalazi jedino na ovom forumu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 61 62 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.