Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Playstation 3: komentari,igrice, news...  (Pročitano 32686 puta)
Poznata licnost


Never give up!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3630
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia 6600
--7 x SPE @3.2GHz
--7 x 128b 128 SIMD GPRs
--7 x 256KB SRAM for SPE
--*1 of 8 SPEs reserved for redundancy


aj mi pojasni to Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

The_Punisher

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4179
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Jbg,teško da znam
da si pito vo to bi znao  Smile Smile

256MB XDR Main RAM @3.2GHz
256MB GDDR3 VRAM @700MHz
IP sačuvana
social share
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.


Armin van Buuren
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung Neki shit
kada bi vi znali koje je sranje od hardware-a ps3  Smile

Imam prijatelja (programer u ubisoftu) kaze da na goroj konzoli nikada nije radio...

Sto se tice igrica...microsoft je pokupovao sve sto se treba kupiti

ne samo sto ce gta 4 izaci mesec dana ranije na xboxu 360 vec ce bar jos 80% trzista pre stici na xbox...inace sam hardware xbox-a je jaci od ps3-a
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

The_Punisher

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4179
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
jbg ni ceo svet ne zna,pa će opet svi da kupuju
IP sačuvana
social share
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.


Armin van Buuren
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung Neki shit
jebga...svi su culi za green day niko nije cuo za husker du...inace ps3 ima jednu ogromnu manu po meni...stvano ce da koriste maksimalni kapacitet blu-ray diska...

Sama igra lair je 34 gb ili tako nesto...ali dozvolili su backup diska na hard...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson k800i i D820
Neznam po cemu ti to objasnjavas da je jaci Xbox od Playstationa 3 ali vec prve igre koje izlaze pokazivaju bolju grafiku od ove sto se sada moze naci na Xboxu....i citaj malo sta druge firme govore o PS3 i njenoj snazi...svi govore da ima veoma jaku hardware,jeste tesko je programirati na njoj ali to je na svkoj novoj konzoli...a rezultati se sada vec vide na slikama koje smo postavili...

Taj backup o kojem pricas se samo toliko dugo upotrebljiva dok neprekines igru,to je samo radi toga da sto brze ubaciva podatke da ljudi nemoraju cekati.A kako moze biti mana veci kapacitet disca,to je samo olaksanje za svakog programera koji se nemora brinuti kako da komprimira svoje files....
« Poslednja izmena: 02. Nov 2006, 23:17:33 od tiger2005 »
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

The_Punisher

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4179
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Ne treba zaboraviti Cell (čudo od procesora) i xdr memoriju koja radi na taktu procesora od 3.2 ghz i na grafičkoj 256 gddr 3 memorije,e to je jako dobro,ako neko ne zna
IP sačuvana
social share
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.


Armin van Buuren
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung Neki shit
aha...a ti ces da kupujes original igre sa ps3...sam blu-ray medij je preskup za pirateriju a i rezac takodje...

I ti sve sto znas o ps3 si procitao na netu...ja znam ljude koji rade na ovome i veruj mi nije to tolika snaga kao sto ti mislis...ps3 ima sanse da ponovo pobedi u ratu konzola ali to ne mora biti tako...

ma sta njima vredi sav taj hardware kada su sve zasrali sa proizvodnjom...

Sve u svemu ps3 ce tek postati dobar za 2 godine...kada se dovoljno razvije...do tada nista specijalno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson k800i i D820
Naravno da je dobro,svi programeri koji su radili sa ps3 do sada kazu da ima izrazito jaku moc u rutinama oko fizike...a to je se jedino moze sa time uspostaviti jer je cell veoma jak chip koji moze u nekoliko operacija paralelno da radi.
Xbox360 je jaka konzola i vidi se naprimjer na Gear of War,ali nije nikako jaca od PS3....ukupno ima PS3 512 memorije sto moze djeliti na dva puta po 256 i tako jedan dio za fiziku u igricama upotrebljivati a drugu stvar moze u tome da se sluzi da se sto brze citaju filovi sa BD-disca....

Darthmaul,ja sam u istoj bransi kao i tvoj kolega iz ubisofta samo sto se nebavim programiranjem igrica.

Sto se tice Blu Ray sada su vec rekli da ce igrice neke kostati cak i 50€ a neke 60€ sto je obicna cjena i danasnjih igrica za PS2...Blue Ray je tek nova tehnologija koja se jos nepravi za masu,ali sigurno znas prije kada je tek izasao DVD koliko su kostali discovi i playeri za taj medium,pa tako da ce i to da veoma brzo pojeftini...

A evo sami vidite kako se lose prodava Xbox360 u Japanu gdje su veoma velike firme,poput Konami,namco itd...Jednostavno Japanci su veoma specifican i tradicionalan narod koji prije kupuje svoje proizvode pa tek onda tudje...A neznam dali ste vidjeli koliko brzo je se PS3 prodala na internetu poput Amazona i drugih internet kuca...ja sam jednu vec narucio i za jedan dan je bilo sve prodato vec ovdje gdje zivim.
« Poslednja izmena: 02. Nov 2006, 23:30:51 od tiger2005 »
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung Neki shit
ej...slusaj nevazan je hardware vazne su igrice...od ponudjenog sony ima samo par dobrih naslova...microsoft je pokupovao vecinu...

Ps2 ima mnogo slabiji hardware od Xbox-a...ali ponovo je prodao vise..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.138 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.