2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 17:29:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dražen Petrović  (Pročitano 27537 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 146
Zastava Holandija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple 4s
Drazena sam mrzio kad je igrao za Cibonu a obozavao kad je igrao za reprezentaciju stare Juge.
Najbolji kosarkas Evrope svih vremena  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson G 502
Dražen... Smile Smile Smile =D>Najbolji...
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
jeste bio extra ali iskreno nije bio najbolji
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


hm...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1557
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
SonyEricsson k750i
Ko je bio bolji?
IP sačuvana
social share
"Too weird to live, and too rare to die."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
UZ SJEĆANJE NA DRAŽENA (22.10.1964. - 7.6.1993.)

Na današnji dan, prije 14 godina u automobilskoj nesereći u 17.20 sati u Denkendorfu poginuo je Dražen Petrović. Velikan hrvatske košarke, čudesan sportaš, sjajna osoba, materijalizirana strast, Mozart rođen s loptom u krvi. Tren koji je na neki način i zaustavio vrijeme, presjekao je Draženovu životnu nit u 28. godini. Otišao je prerano ali je iza sebe ostavio trag popločan neprebrojivim trofejima, medaljama, priznanjima...

Michael Jordan o Draženu


Michael Jordan i Dražen Petrović na OI 1992


"Bilo je uzbudljivo igrati protiv Dražena, svakom našem dvoboju pristupao je s izuzetnom agresivnošću. Imali smo strašne dvoboje, međutim oni su bili kratkoga vijeka. Davao mi je agresivnost koju sam naviknuo davati drugima. Za kratko vrijeme koje je proveo u NBA, bio je prvi Europljanin koji je došao u NBA i postao uspješan. Uistinu je čast primiti ovaj pehar," izjavio je MJ o Dragonu nakon što je u Parizu na McDonald’s turniru osvojio titulu MVP-a i primio Pehar Dražena Petrovića.

Neven Bertičević o Draženu

"I nikad nije načinio korak natrag. I dok mu je Michael Jordan govorio u Barceloni ’92., „zabit ću ti kroz oči”, odgovor je uvijek bio isti, „i ja tebi”. Primio je, ali je i zabio... Novi dan je značio samo jedno. Iako je sezona bila gotova, iako je Cibona izgubila ono što se smatralo gotovo nemogućim, Dražen Petrović nije bio na odmoru. Tehnicirao je s loptom dok smo razgovarali i jedino čega se danas ne mogu sjetiti je kad smo razgovarali. Prije nego što je išao ubaciti 300 trica? Ili nakon?
„Moram. Nema tog poraza koji bi me bacio u očaj. Košarka je moja strast, ali je ipak i na kraju samo igra. Mrzim gubiti, ali poraz me ne drži dugo. Ni pobjede. Tako je, mislim, uvijek lakše.”



Dražen na postolju u Barceloni

Neven Spahija o Draženu

„Do danas se nismo oporavili od tog gubitka. Možda je koincidencija, možda i nije, ali od trenutka kad smo izgubili Dražena sve je krenulo naopako. Moć kakvu je on imao nitko nije ponudio poslije njega. Sjajna osoba, nevjerojatno racionalna u svojim odlukama, do kraja organiziran i discipliniran čovjek koji je znao što želi. Baš zbog svega nabrojanog gubitak je još veći. Dražen bi sigurno i nakon aktivne karijere ostao u košarci, a s takvim vođom sve bi bilo mnogo jednostavnije”, kaže šibenski trener i bivši izbornik Neven Spahija o Draženu, nerazdvojnom prijatelju iz najranijih dana.

Juan Antonio Samaranch i Jacques Rogge o Draženu

"Znate da sam ga obožavao. On je za mene bio najbolji svjetski košarkaš. Smatram da je on jedan od najvećih sportaša na svijetu. Usudio bih se reći i najveći," rekao je Juan Antonio Samaranch, počasni predsjednik Međunarodnog olimpijskog odbora i jedan od odgovornih što Draženov spomenik ukrašava Olimpijski muzej u Lausanni. I doista je bio najveći. Za mlađe najčišća inspiracija, za suvremenike najveći ponos njihovog vremena. „Riječ je o fantastičnoj osobi, velikom igraču i najboljem uzoru kojeg mladi ljudi mogu imati," izjavio je predsjednik Međunarodnog olimpijskog odbora Jacques Rogge prilikom posjete Draženovom muzeju.

Izvor: Kosarka.hr
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zao mi je sto ga ne pamtim,bio sam klinac kad je poginuo i nije bitno da li je najveci ili medju najvecima bitno je da legenda zivi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

It`s no place like home...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1297
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
"Ne možeš dobiti sve bitke u životu" - Dražen Petrović
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
Dobar igrač, ali po meni je Kukoč bolji, no da ne kvarim temu.
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


hm...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1557
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
SonyEricsson k750i
Vec si pokvario.
Drazen je bio najbolji igrac,a Kukoc jedan od nekoliko vrhunskih igraca tog vremena(ne racunajuci Amere naravno)
IP sačuvana
social share
"Too weird to live, and too rare to die."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
najbolji kosarkas u Evropi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 17:29:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.118 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.