Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 03:33:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: tehnika zavodjenja  (Pročitano 15979 puta)
02. Nov 2006, 00:57:47
Hronicar svakodnevice


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 780
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Zvezde otkrivaju kako svaki znak zavodi i kako zeli da bude zaveden

STRELAC
Ne bi se moglo reci da pripadate najseksipilnijim znacima Zodijaka. Ipak, iza vesele i druzeljubive spoljasnjosti gori vatra strasti koja pazljivom oku nece promaci. Tehnika zavodjenja izostrava se na putovanjima: uzivate da eksperimentisete iako ne obracate mnogo paznje na detalje. Aduti vam nisu toliko izgled i sarm koliko druge dobre osobine: jaka doza simpatije, neobuzdana veselost i entuzijazam.
Kako zavodite? Burno, dinamicno, ponekad preterano napadno. Nema velova, ni specijalnih efekata, samo sminka ili etnicka haljina, natopljena egzoticnim mirisima. Od vas covek sve moze da ocekuje, ukljucujuci romanticnu avanturu na planinskom vrhu ili pustom ostrvu.
Cime vas osvajaju? Reci na vas snazno deluju, ali ponekad dozvoljavate da vas privid prevari. Pozitivni i puni vere u ljude, od partnera mnogo ocekujete. Spremni ste i da dajete, ponekad cak preterano velikodusno.Vas ideal je ozbiljan i mudar partner koji ce vas stimulisati vise na duhovnom i intelektualnom nego fizickom planu.
Vase tajno oruzje. Simpatija, veliko srce, duge noge i repertoar fraza, navika i poljubac iz svih krajeva sveta.

RAK
Dama od glave do pete, olicenje zenstvenosti, sarma i stila: to muskarci kazu za vas, svesni vase zodijacke moci. Ne znaju, medjutim, koliko je opasna, tako pritajena i nevidljiva. Nema potrebe da izigravate zavodnicu jer najcesce to i niste. Dovoljno je sto ste zena, muskarcu potrebna i sposobna da ga osvoji.
Kako zavodite? Bezazlenim sarmom zene kojoj nisu potrebni trikovi da bi se nekom dopala. Mirisete na lepe stvari, kucu i cvetne esencije: idealna mesavina za prizivanje nostalgije,, zelje za sigurnoscu, toplinom i mirom. Krasi vas mastovitost-nikada se ni u cemu ne ponavljate. Tako nezni, umiljati i sanjalacki raspolozeni, u muskarcu budite zelju da vas zastiti.
Cime vas osvajaju? Bez obzira na godine ( vi, medjutim, volite da je stariji) impresioniraju vas fini maniri, vitesko ponasanje i staromodno udvaranje pravog dzentlmena.
Vase tajno oruzje. Iskrenost, ljubaznost, privlacan izgled i zenstveno ponasanje koje osvaja na prvi pogled.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ah, ne izigravam zavodnicu Smile savrseno sam smotana  Smile

"... impresioniraju vas fini maniri, vitesko ponasanje i staromodno udvaranje pravog dzentlmena."

Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 780
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
DEVICA
Koliko ste zavodljivi? Ruku na srce, odgovor glasi: malo, bar prema klasicnim kanonima zavodjenja koje se sastoji od oblina i vatrenih pogleda. Ali kome je do prefinjene magije uma,ko u intimnom zivotu trazi odanost i efikasnost, u vama ce naci ostvarenje svojih zelja. Neodoljivo privlacite racionalne muskarce, ali u stanju ste da osvojite i one koji su im susta suprotnost: sanjare zeljne dokazivanja.
Kako zavodite? Nista od izazovnih cipkica, vragolastih pogleda i cudi razmazene devojcice. Vi potezete nevidljiva, ali i te kao efikasna oruzja: logiku, diskreciju, pamet. Zahvaljujuci moci zapazanja, u letu pogadjate njegova ocekivanja i prilagodjavate im se poslusno kao ucenica. Umete da ugodite muskarcu, a u intimnim trenuciam savrseno vladate sobom.
Cime vas osvajaju? Onim sto vam nedostaje a to su neznost, paznja, zajednicki snovi i neuhvatljivo ponasanje kojim vas izaziva.
Vase tajno oruzje. Budno oko, samokriticnost i zelja da isprobate nove tehnike. Ali, i snebivanje koje vas cesto natera da pocrvenite i ustuknete: melem za muskarca koji se pribojava energicnih i preduzimljivih zena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 780
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nemoj da budes lazno skromna...Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 66
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
fno fino bas od zvercicce
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nemoj da budes lazno skromna...Smiley

Ukoliko se ovaj komentar odnosi na moju malenkost, zaista sam smotana Smile ukoliko bih pokusala nekoga da zavodim, to bi se pretvorilo u parodiju Smile uvek se setim jednog filma gde glavna junakinja pokusava da zavede glavnog junaka i pokusava da "izvede striptiz", medjutim saplice se o sopstvenu stiklu i pada, razbila je koleno, uganula nogu i udarila glavom o zid xaxaxa carapa joj se pocepala na kolenu, rasplakala se od bola i to je bas bilo zavodljivo  Smile Neka hvala xexexe

ali sam priznala deo koji sam citirala "... impresioniraju vas fini maniri, vitesko ponasanje i staromodno udvaranje pravog dzentlmena."
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Internets. Serious fucking business.

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2844
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung krsh
a jarac?
IP sačuvana
social share
http://img53.imageshack.us/img53/4131/boinggx6qy9.gif[/img][/url] If you can read this you don't need glasses
Anonymous... Because none of us is as cruel as all of us!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 780
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
JARAC
Koliko ste zavodljivi? Ruku na srce, ne preterano. Osvajanje ne spada u vase zivotne ciljeve. Od muskarca ocekujete ravnopravnost, bez zamki, skrivalica i paukovih mreza. Vise nego u ljubavi, mehanizme zavodjenja podsvesno pokrecete na poslu kako biste obezbedili bolji polozaj ili resili naizgled nepremostivu teskocu.
Kako zavodite? Pedantno, ambiciozno, sa smislom za sitnice. Strpljenje vam je jaca strana: kad jednom ukrotite plen, vezu mozete odrzavati vekovima. Bez masnica, broseva i tipicno zenskih trikova, ostajete ono sto jeste, u svoj svojoj jednostavnosti. Biti uz njega na poslu, slusati sve o onom sto ga tisti, priblizavati mu se malo-pomalo do potpune bliskosti: to je taktika za stidljivicu vaseg kalibra. U tom slucaju, ako je njegov odgovor "ne", brzo se povlacite, spasavajuci obraz i ponos.
Cime vas osvajaju? Kod muskaraca cenite ozbiljnost, poverljivost i odgovornost. Voleli biste da je staromodan, lezeran i duhovit.
Vase tajno oruzje. Strpljenje, spremnost i odlucnost da u svemu idete do kraja, sa zivotnom radoscu pomalo neocekivanom kada se ima u vidu vasa priroda.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol
Poruke 141
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
sledeca je vaga? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Zvercice imas nesto i za Skorpije ? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 03:33:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.