Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 23:28:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Пакао  (Pročitano 7112 puta)
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
ja bih ti posavjetovao da se ne krijes iza tudjih tekstova, nego da sam napises nesto i tek onda ces vidjeti koliko si zapravo nevjest i koliko su ti ti tekstovi isprali zdravu pamet.

Reloader
Мени говориш да преписујем и да се кријем иза светаца што ја и не оспоравам.Ја се на њих позивам зато што сматрам да су бољи од мене.А заштоп се ти позиваш на неке.А ова земља би могла бити рај,само када би се ми поправили и неби нон стоп јели ту јабуку.Ми можда и јсмо у рају само што смо од њега направили пакао одсуством од Бога.Кад би се сви Богу вратили послао би рај.

Не чух одговор ни од једног од вас? Па где сте бре свемудри хришћани чекамо на вас, или ипак чекамо "тумача"?  Smile

Уместо да нападате моје аргументе, ви нападате мене а то је врло ниско и кукавички.

Ако је неком нешто завртело мозак, то је вама хришћанство. Два здрава аргумента нисте изнели, све вам се своди на "веруј, веруј, веруј", зомбирани сте 1000%

Али шта ћеш, зашта служе овце него за шишање... док буде оваца биће и "фризера"...

А ти Јоцо са твојим "не знате ви ништа, још сте глупи, треба Бога да спознате" си одлично описан у горњем тексту. Само стави себе тамо где се помиње реч "поп".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson k310i
spam
Trebas malo i da razmisljas a ne samo da se vodis logikom.Nigde ja nisam rekao da ste vi glupi,vec da smo mi glupi koji vam obljasnjavamo.Ali isto sam rekao da vam ja mogu pokazati gde je izvor ali nemogu piti vode umesto vas.


[Edit by krouli: Svaka poruka cija je svrha iskljucivo reklama komercijalnih sadrzaja, drugih foruma, drugih sajtova krsi Pravilnik Burek Foruma, i bice cenzurisana i reciklirana.]
« Poslednja izmena: 30. Okt 2006, 23:09:35 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Apocalypse Now Redux

Zodijak
Pol
Poruke 8213
Zastava 0
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
 Smile odusevljavas me  Smile

evo i za ostale slusaoce linak

http://en.wikipedia.org/wiki/Main_Page
IP sačuvana
social share
Smile
Deadwood
ako moze Maradic mogu i  Ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
ja sam na pragu da totalno odlepim
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
mob
HTC One
Raj i pakao po mom misljenju imaju samo jedno moguce tumacenje, a slazem se da je alegorijsko.

Raj i pakao su na zemlji, dve strane iste medalje. Covek bira kako ce ziveti, sta ce raditi i tako pravi sebi raj ili pakao od zivota, na fizickom ali i unutrasnjeg, psihickom planu. Klasican raj i pakao ne postoje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Trebas malo i da razmisljas a ne samo da se vodis logikom.Nigde ja nisam rekao da ste vi glupi,vec da smo mi glupi koji vam obljasnjavamo.Ali isto sam rekao da vam ja mogu pokazati gde je izvor ali nemogu piti vode umesto vas

Па која логика бре Јоцо јел ти то мене мало онако, а?  Smile

Кад поменем логику ти ми помињеш веровање, кад помењем веровање, ти се враћаш на логику, па дај човече одлучи се!

Ја баш кад размишљам логички онда ми упадају ваши апсурди у главу.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46864
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
@ Reloader

Niko ne napada tvoje argumente jer ih nisi imao pa si postavio neciji tekst , u kome je izlozena kritika bez mozga; tj s mozgom bez pameti. U dubinu svake recenice mora da se prodre, da se dokuci poruka onoga ko je nadahnut pisao. Ako te to ne zanima nemoj da se brukas poznavanjem biblije, nemoj da pises o necemu sto je daleko od tebe a cini ti se da je blizu.

Meni ne mozes reci da je hriscanstvo popilo mozak, jer ja se trudim da se upoznam i sa drugim ucenjima i iskustvima. Posebno je mi zanimljiva Indija i Indiska filozofija koja je krcata raznim znanjima o covjeku i svjetu. Ima tu dobre literature za citanje. Saibaba itd...

Vecinu hriscanskog ucenja smatram vjerodostojnim i pravilnim samim tim sto visinu svetca niko ne moze od nas da dostigne a mozemo da opruzimo jezicine do neba o toboznim kritikama. Ali opet znanja koja nam pruza hriscanstvo ne smatram dovoljnim za nekoga ko pokusava da stvori cjlokupnu sliku u sojoj glavi. Dakle jeste pravo ali nije dovljno. Samim tim sto je duhovnost uvjek bila na istoku, a materijalizam na zapadu, hindusi su duhovniji od hriscana, ali hriscani opet imaju mnoge svoje vriline u kojima prednjace nad hindusima. To dodje kao: Reloader je bolji od svog druga u srpskom, ali drug je bolji u matematici. Svako ima svoje podrucje. Onaj ko pokusava sve da sagleda imace najvecu kolicinu znanja pred sobom.         
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Niko ne napada tvoje argumente jer ih nisi imao pa si postavio neciji tekst

Кад ви хришћани копирате туђе текстове (свети оци) то је онда ОК. А сад то одједном не ваља... Знаш, лицемерје је грех  Smile

Мада знам шта вас боли највише - истина.

U dubinu svake recenice mora da se prodre, da se dokuci poruka onoga ko je nadahnut pisao. Ako te to ne zanima nemoj da se brukas poznavanjem biblije, nemoj da pises o necemu sto je daleko od tebe a cini ti se da je blizu.

Аха - дакле ти си још један од "тумача"  Smile

Па лепо... кад вам се неки описани догађај из Библије свиђа онда га наводите хиљадама пута... а када вам човек покаже на неке неправилности и нелогичности поступака "светих људи" и Бога онда ви то "протумачите" како вама одговара и како вам затреба у некој ситуацији...

Врло поштено, нема шта... осећам да би од црног би и бело добили по потреби Smile

Vecinu hriscanskog ucenja smatram vjerodostojnim i pravilnim samim tim sto visinu svetca niko ne moze od nas da dostigne a mozemo da opruzimo jezicine do neba o toboznim kritikama.

А ко каже да је неком и намера да достиже свеца?

Наравно да ћу да критикујем, ја нисам заслепљен догмама.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson k310i
Добро критикуј и ја немам ништа против.Нисам рекао да треба да се водиш логиком већ да размишљаш.А то није исто.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Нисам рекао да треба да се водиш логиком већ да размишљаш.

 Smile

Да није жалосно, било би смешно...

Мало основних појмова за тебе:

http://sr.wikipedia.org/wiki/Логика

"Логика, просто говорећи, значи вештину и методу правилног мишљења"...
« Poslednja izmena: 02. Nov 2006, 23:50:53 od Reloader »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 23:28:09
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.