Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tim iz Haaga istražuje ratni zločin u Baćinu  (Pročitano 26502 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson k800i i D820
Meni se podrazumijeva Srbija kakva je sada,znaci Kosovo Vojvodina i srednja Srbija....RSK nije bila Srbija nikada se to nije zvalo Srbija,osim 91. do 95....
Nemoze to sve biti Srbija,sve je bilo jugoslavija koja je sastavljena od 6 republika...to svugdje se moze procitati...Srba u Hr je bilo 12,5% stanovnistva a sve ostalo su skoro bili Hrvati.Mozemo mi danima da pricamo gdje je Srbija bila ali sto posto nije bila u Hrvatskoj....uzmi te karte bivse juge i vidjecete da su republike bile kao sto su i sada ucrtane,znaci znalo je se gdje je Hrvatska gdje Srbija,i Bosna i Hercegovina.

A Zeljko,najvise leseva ima od muslimana a u Hrvatskoj od Hrvata,to je jedina istina,naravno da ima i od Srba,ali nemoramo prepotencirati nesto nego ostanimo kod istine...

A Vlado,necemo o protjerivanju jer to nije bas ni u vasu cast islo,170.000 Hrvata su protjerani iz tadasnje RSK...pa po tome nemoramo pricati samo o Oluji.

A ja i Nikola smo ti poput Blues Brothers! Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
U interesu je i Srba i Hrvata i Bosnjaka i Albanaca da se svuda cuje o svim zlocinima. Sve prljavstine treba da isplivaju na povrsinu. To je jedini put za mentalno prociscenje - okrepljujuca yoga za sve narode.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Meni se podrazumijeva Srbija kakva je sada,znaci Kosovo Vojvodina i srednja Srbija....RSK nije bila Srbija nikada se to nije zvalo Srbija,osim 91. do 95....
Nemoze to sve biti Srbija,sve je bilo jugoslavija koja je sastavljena od 6 republika...to svugdje se moze procitati...Srba u Hr je bilo 12,5% stanovnistva a sve ostalo su skoro bili Hrvati.Mozemo mi danima da pricamo gdje je Srbija bila ali sto posto nije bila u Hrvatskoj....uzmi te karte bivse juge i vidjecete da su republike bile kao sto su i sada ucrtane,znaci znalo je se gdje je Hrvatska gdje Srbija,i Bosna i Hercegovina.

A Zeljko,najvise leseva ima od muslimana a u Hrvatskoj od Hrvata,to je jedina istina,naravno da ima i od Srba,ali nemoramo prepotencirati nesto nego ostanimo kod istine...

A Vlado,necemo o protjerivanju jer to nije bas ni u vasu cast islo,170.000 Hrvata su protjerani iz tadasnje RSK...pa po tome nemoramo pricati samo o Oluji.

A ja i Nikola smo ti poput Blues Brothers! Smile
Ne razumem zasto si onda rekao i spominjao Kosovo kao da nije u Srbiji u proslom svom postu.
Za granice se necu sloziti niti sad niti ikad. Sto se tice SFRJ, pa ne racuna se samo od tad tj. Srbija je i ranije postojala. Nasa najveca greska jeste sto smo dopustili da nam crveni i posle II svetskog rata prave kartu Srbije kao i devedesetih. Da nije tako gde bi Srbija bila danas...

Sto se tice stanovnistva bilo ih je 14,5% ali na toj teritoriji gde su ziveli tj. RSK cinili su 78,4% stanovnistva. Dobro kao sto si rekao necemo to ponavljati na svakoj temi.

E sto se tice leseva ima ih jednako sa svih strana sam sto su Srbi i proterani dosta sa svojih poseda.

Malo si preterao u proterivanju hrvata. Bilo je sigurno proteranih ali toliko...  Smile Smile

U interesu je i Srba i Hrvata i Bosnjaka i Albanaca da se svuda cuje o svim zlocinima. Sve prljavstine treba da isplivaju na povrsinu. To je jedini put za mentalno prociscenje - okrepljujuca yoga za sve narode.
To stoji ali onda sve da se pokaze u svetu a ne da se po obicaju svugde po svetu Srbi prikazuju kao zlocinci dok se za nase zrtve nista ni ne zna. Obicno mi ispadamo za sve krivi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson k800i i D820
Necu da zapocinjem opet od prije,ali jebiga nemozemo ici toliko nazad pa sve do dinosaura pa da vidimo tko je gdje prvi sta gradio....

A 170.000 Hrvata je protjerano iz Krajine to je istina,jer skoro cjelo Hrvatsko stanovnistvo je protjerano iz Krajine,i onda mi reci da to nije isto etnicko ciscenje,ako cemo da pricamo o Oluji onda se treba i to spomenuti da nijedan skoro Hrvat nije ostao u RSK!
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung Note 10+
Kad budete priznali sve zlocine vase gnusne i zlocinacke vojske i paravojske,mozda vam i pruzimo ruku pomirenja,i sazalimo se na vase zrtve,dotle nas ne zanimaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson k800i i D820
Dutch isto misljenje djelimo... Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung S7220
A 170.000 Hrvata je protjerano iz Krajine to je istina,jer skoro cjelo Hrvatsko stanovnistvo je protjerano iz Krajine,i onda mi reci da to nije isto etnicko ciscenje,ako cemo da pricamo o Oluji onda se treba i to spomenuti da nijedan skoro Hrvat nije ostao u RSK!
DA ali kako se zavrsilo!?

Imamo vec teme gdje se o ovome moze raspravljati...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Kad budete priznali sve zlocine vase gnusne i zlocinacke vojske i paravojske,mozda vam i pruzimo ruku pomirenja,i sazalimo se na vase zrtve,dotle nas ne zanimaju.


Baš mi fale Veljko Kadijević , Bora Jović ,Andrija Rašeta , Blagoje Adžić  , pa Milicija  Smile  , DB  Smile itd itd....

Trebali smo pustit da nas dresiraju, aham kako da ne .....
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson k800i i D820
Citat
Ne razumem zasto si onda rekao i spominjao Kosovo kao da nije u Srbiji u proslom svom postu.
Za granice se necu sloziti niti sad niti ikad. Sto se tice SFRJ, pa ne racuna se samo od tad tj. Srbija je i ranije postojala. Nasa najveca greska jeste sto smo dopustili da nam crveni i posle II svetskog rata prave kartu Srbije kao i devedesetih. Da nije tako gde bi Srbija bila danas...

Sto se tice stanovnistva bilo ih je 14,5% ali na toj teritoriji gde su ziveli tj. RSK cinili su 78,4% stanovnistva. Dobro kao sto si rekao necemo to ponavljati na svakoj temi.

E sto se tice leseva ima ih jednako sa svih strana sam sto su Srbi i proterani dosta sa svojih poseda.

Malo si preterao u proterivanju hrvata. Bilo je sigurno proteranih ali toliko...  Smile Smile

U interesu je i Srba i Hrvata i Bosnjaka i Albanaca da se svuda cuje o svim zlocinima. Sve prljavstine treba da isplivaju na povrsinu. To je jedini put za mentalno prociscenje - okrepljujuca yoga za sve narode.
To stoji ali onda sve da se pokaze u svetu a ne da se po obicaju svugde po svetu Srbi prikazuju kao zlocinci dok se za nase zrtve nista ni ne zna. Obicno mi ispadamo za sve krivi.

Kao prvo od kada cemo da racunamo onda,onda imaju i italijani isto pravo na ove drzave jer su bili davno davno nekada ovdje...

Eh vidis nema podjednako zlocina na svim stranama,najvise ima Bosnjaka koji su poginuli u bosni a u Hrvatskoj ima najvise Hrvata i to odma nije podjednako....

Odkud ti znas dali sam ja pretjerivao oko protjerivanju Hrvata,kako si na to dosao damije znati...jeli to sto se nije smijelo desiti da nas tako protjerate ili kako si na to dosao samo mi to objasni...nisam nista tu pretjerao,svi koji su zivjeli u tadasnjoj RSK su bili protjerivani....a tako i iz RS.
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung Note 10+
Fali tu ceo ustaski vrh i politicki i vojni,a mozda i ti,ko zna koliko su ti krvave ruke,cim tako mislis.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.