Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 13:33:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljubomoran sam sta da radim?  (Pročitano 12148 puta)
28. Okt 2006, 00:45:00
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
Ovo mi je prva veza. U devojku sam bas zaljubljen, i ona je u mene, i cini mi se da je zaljubljenost prerasla u ljubav, i sve to lepo ide, jedini problem koji imam je to sto sam uzasno ljubomoran. Pre nego sto sam smuvao devojku mislio sam da sam po tom pitanju potpuno liberalan i da kad budem imao devojku nikad necu biti ljubomoran, ali prevario sam se. Nartavno iz petinih zila se trudim da moja devojka nikako ne sazna da sam bolesno ljubomoran, posto to sigurno ne bi trpela, i tako to drzim u sebi i onda mi bude bas tesko.
Moja devojka je tip devojke koja iako je u vezi hoce da ima svoj zivot i da je veza ne gusi. Meni se to stvarno svidja, s'obzirom da i ja hocu da imam svoj zivot, i da mogu da izlazim sa ortacima bez nje, ali...
Recimo ljubomoran sam kad moja devojka izadje sa ortakinjama, kad izadje sa starim drustvom iz srednje, kad ode kuci (posto nije iz BG) pa kad bude na nekoj zurci (tad i da hocu ne mogu da budem sa njom), znaci ljubomoran sam bukvalno u svim situacijama sem u situaciji kad sedi kuci ili kad izadje samnom.
Verujte ne bih zeleo ni najgorem neprijatelju da se oseca kao ja, posto ljubomora ubija ali zaista ubija. Proganjaju te crne misli i dobijas stalno neke lose tripove.

Da li je to normalno sto mene opseda ta ljubomora, imam 23 godine, to mi je prva devojka, strasno sam zaljubljen u nju...
Kako da se izborim sa tom ljubomorom, kako da prihvatim kao normalnu cinjenicu da ona ima svoj zivot, da moze da izlazi sa ortakinjama, sa starim drustvom iz srednje, da ide na zurke a da ne vodi mene, jednostavno da se u tom trenutku ne osecam tako uzasno ljubomoran.

PS. jedino kad nisam ljubomoran kad ona izadje bez mene je kad i ja isto izadjem sa ortacima to vece i ludo se provodimo, onda u mom mozgu kazem 1:1 je, ali ne znam da li tako valja, a i ne mogu uvek kad ona negde izadje u provod da izadjem i ja sa svojim ortacima i da se jos bolje provedem. Jednostavno nisam ljubomoran jedino ako znam da ce moj provod biti bolji nego njen

PPS. a da i recimo kad ona ima neke obaveze, recimo uci za ispit prosto obozavam da bas tada kada ona uci i ne moze da mrdne iz kuce da izadjem sa ortacima u neki provod, i da je pozovem da joj kazem kako se provodim, ne bi li osetio da je i ona ljubomorna. E kad to osetim, a osetim tako sto me par puta pozove na mobilni da mi kaze da budem dobar (da ne muvam druge devojke Smiley) onda se osecam prosto fenomenalno, ali ne znam da li je to ok. sa moje strane
« Poslednja izmena: 28. Okt 2006, 00:50:04 od ljubomoran123 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Citat
Ime:    ljubomoran123

Poruke:    1 (N/A po danu)
Pozicija:    
Datum registracije:    Danas u 00:12:08
Poslednja poseta:    Nikad

Trenutni status     Odsutan

Ukupno provedeno:   0 minuta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

357 kume, 357...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 1503
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.5
nije valjda pedofilka... mislim, nemoj da pravis toliko gluposti bez potrebe do opsednudosti, to je verovatno vise tvoj problem nego njen i nema potrebe da se tripujes toliko.
IP sačuvana
social share
Be sociable - have a Pepsi
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
nije valjda pedofilka... mislim, nemoj da pravis toliko gluposti bez potrebe do opsednudosti, to je verovatno vise tvoj problem nego njen i nema potrebe da se tripujes toliko.

Nigde nije rekao da je ona starija   Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
ne nije starija, ista smo generacija. Evo danas treba da ide kuci kod svojih i ja se osecam neverovatno ljubomorno sto ne mogu da idem sa njom, pogotovu sto znam da ce veceras ici na neku zurku a ja cu biti kuci. Osecam se uzasno ne znam sta da radim da to savladam.

Ne znam, pocinjem da se plasim, da ce mi doci da je pratim ili nesto slicno, a to nikako ne bi valjalo, ona ne sme ni na jedan nacin da posumnja da sam ja toliko ljubomoran koliko sam, za sada to vesto krijem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

ko zna zasto je to dobro

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5560
Zastava ZEMUN
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630 bl6c n818gb
ovde ce biti potrebna ozbiljna  intervencija  Smile  . vi lezite i nastavite da pricate doktor ce brzo doci   Smile
IP sačuvana
social share
Don't take life to seriously, you're not going to survive it anyway
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
ne nije starija, ista smo generacija. Evo danas treba da ide kuci kod svojih i ja se osecam neverovatno ljubomorno sto ne mogu da idem sa njom, pogotovu sto znam da ce veceras ici na neku zurku a ja cu biti kuci. Osecam se uzasno ne znam sta da radim da to savladam.

Ne znam, pocinjem da se plasim, da ce mi doci da je pratim ili nesto slicno, a to nikako ne bi valjalo, ona ne sme ni na jedan nacin da posumnja da sam ja toliko ljubomoran koliko sam, za sada to vesto krijem.
Zapitaj se zasto si ljubomoran ... ako nisi neko ko ima multi-acc  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG Google Nexus 5
a jesi li ti imao ludaka u svojoj porodici

Smile
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG Google Nexus 5
ti si i sadista i mazohista

znas i sam kakve su danasnje devojke, nece da trpe nikog i nista, a kamoli ljubomorne tipove, pa jel oseti i jednog trenutka tvoju ljubomoru, ostavice te bez razmisljanja.
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1215
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Samsung S8300
Dragi,ti si sebicni egoista!!!Ja sam imala dugu vezu sa bolesno ljubomornom osobom,samo sto on to nije krio,niti je mogao da sakrije posto sam ga previse dobro poznavala,tako da znam tacno sta ti je u glavi!!!Kazes lepo se osecas kad znas da se provodis bolje od nje?Strasno...Moj savet ti je samo,da poces da se kontrolises da je ne bi izgubio.I nisi rekao da li ti ona daje povoda da budes ljubomoran?Jer ako ne...primetili da je si bezrazlozno ljubomoran,vrlo je lako moguce da pocne svesno da ti daje razloge za to...A onda ces se osecati mnogo gore.Zato pamet u glavu,i nemoj da se opterecujes ljubomorom i glupostima!Razmisljaj da ona ne bi bila sa tobom da te ne voli,da je vasa veza dovoljno jaka,i jos nesto,ako joj ti sve pruzas ona nema razloga da trazi nekog sa strane,a u suprotnom...Zato potrudi se Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 13:33:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.