Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 19 20 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: markale, sarajevska sramota.  (Pročitano 29734 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
svima  Smile Smile Smile

Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0


Svedok, cija izjava nosi sifru 806/95-2, jos preciznije i detaljnije
opisuje ovaj dogadjaj.
"... Ja sam se 28. maja 1992. godine, nesto posle 9 casova, nasao
u Ulici Vase Miskina. Isao sam iz pravca Vecne vatre prema Bas-
carsiji i sa druge strane ulice (Vase Miskina) ispred zgrade sa leve
strane video sam postavljene TV kamere na nogarima. Ulica je
bila puna prolaznika, a ispred prodavnice 'Upi-Klas' bio je veliki
red gradjana koji su cekali da kupe hleb.
U tom trenutku pozvao me je Haris Avdic koji je drzao kafic
'Hacijenda' na tribinama FK 'Zeljeznicar', a tada je bio specijalac u
jedinici Juke Prazine. U zurbi me je pitao kud idem i sta tu radim.
Odgovorio sam da sam posao na pijacu da nesto kupim, a on mi
je rekao: 'Prolazi sto pre, ovde radimo neka posla.' Istog trenutka
primetio sam dolazak, uz skripu guma, crvenog automobila
marke "dzeta" iz koga je izasao Adnan Sokolovic, komandant
jedne jedinice Juke Prazine. Sokolovic i Haris su se rukovali i
otisli u podrumske prostorije 'Bosna sporta'.
Prosao sam zureci pored navedenog reda gradjana za hleb i
skrenuo iza zgrade trznice Markale prema Ulici marsala Tita.
Kada sam odmakao 30 do 40 metara od reda za hleb, cuo sam
prvo dva puscana pucnja iz pravca Ekonomskog fakulteta, a
odmah zatim snaznu eksploziju u Ulici Vase Miskina.
Montirani TV snimci
- Mahinalno sam potrcao Ulicom marsala Tita, pa pored zida
trznice koja se oslanja na ovu pijacu i sa druge strane zgrade
trznice pogledao prema Ulici Vase Miskina. Na mestu gde sam
skrenuo iz te ulice prema Ulici marsala Tita video sam veliki broj
oborenih ljudskih tela, trku izbezumljenih ljudi koji su vikali i
vriskali, dim i prasinu, polupane izloge. Nisam se zadrzavao, vec
sam potrcao prema zgradi Sekretarijata unutrasnjih poslova BiH
u kojem sam tada radio. Zgrada SUP-a je od mene u tom trenutku
bila udaljena oko 300 metara i u nju sam stigao najkasnije za pet
minuta.
- U prostoriji operativnog dezurstva koja se nalazi na ulazu u
zgradu zatekao sam dezurnog Mehmeda Hadzimesica. On me je
odmah upitao: 'Znas li sta se desilo?', a odmah zatim dodao:
'Masakr u Ulici Vase Miskina.' Rekao mi je da je otisla ekipa za
uvidjaj koju vodi Kreko Emir, inspektor za krvne delikte u Centru
Sluzbe bezbednosti u Sarajevu.
Bio sam iznenadjen recima Hadzimesica. Zato sam ga upitao kada
je ekipa otisla na uvidjaj, a on je odgovorio da su otisli pre pet
minuta.
Ovo me je zbunilo, pa sam ne komentarisuci zakljucio da je ova
ekipa mogla otici na lice mesta jedino pre eksplozije.
Mozda minut nakon mog dolaska, Hadzimesic je ukljucio
televizor koji se nalazio u toj prostoriji, preko koga su se vec
prenosile scene masakra u Ulici Vase Miskina. Po ovim scenama
koje sam gledao preko TV procenio sam da su one direktno
prenosene kamerama koje sam prethodno video postavljene pred
postom.
Ostao sam i dalje u zgradi MUP-a, gde je nakon 20 do 30 minuta
dosao Mirza Jamakovic, nacelnik Odeljenja za protivdiverziona
dejstva, inace priznati strucnjak pirotehnicar. Nije nista
komentarisao. Pokazivao je znake uznemirenosti i onda se
izgubio. Posle toga danima se nije pojavljivao u zgradi MUP-a.
Znak za granatiranje
- Iste veceri gledao sam izvestaj TV Sarajevo sa lica mesta, kada
su, pored ostalog, prikazani ostaci repa granata koja je navodno
eksplodirala u Ulici Vase Miskina. Bila je velikog kalibra i imala
dosta siroke krakove na repu. Secam se da sam nakon nekoliko
dana u prostorijama Operativnog centra MUP-a video fotografije
sa uvidjaja masakra iz Ulice Vase Miskina na kojima su bili
snimljeni ostaci repa granate, koja je bila manjeg kalibra i sa
guscim kracima. Iz toga sam izvukao zakljucak da su snimci na
TV bili montirani.
Kasnije, kada sam vec bio zatvorenik logora "Viktor Bubanj", u
pritvoru su se nalazili i pripadnici grupa Ramiza Delalica, zvanog
CHelo 2, i Musana Topalovica, zvanog Caco. Oni su se cesto
glasno medjusobno dozivali i protestovali zasto su uhapseni, sto
su mogli cuti i ostali pritvoreni, medju kojima sam bio i ja.
Prilikom ovih dovikivanja cuo sam Harisa Kreka iz Topaloviceve
grupe koji je vikao: 'Majku im ....., gde su sada Ganic i
Mahmutcehajic? Kada smo im trebali ubijali smo i svoj narod.
Gde su sada da nam pomognu?'
- Haris Kreko je bio u sobi sa L. Ovaj mi je kasnije ispricao da je
njemu Haris pricao kako je grupa Musana Topalovica Cace, kojoj
je i on pripadao, dobila naredjenja od Mahmutcehajica i Ejupa
Ganica da se izvrsi granatiranje u Ulici Vase Miskina, da su znak
za granatiranje dali snajperisti sa dva pucnja iz zgrade
Ekonomskog fakulteta, a da su granate ispalili sa mesta iznad
Kazana, sa leve strane Miljacke...
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
27. maj 1992 : Masakr u ulici Vase Miskina, tri granate ispaljene iz pravca Borija usmrtile 19, a ranile 157 ljudi.

15.januar 1993: Poginulo osam, a ranjeno 20 ljudi u redu za vodu kod Sarajevske pivare.   

1.juni 1993: Na fudbalskom igralištu u naselju Dobrinja III od dvije minobacačke granate poginulo devet osoba, uglavnom djece, a ranjeno 104. 

12. juli 1993 : Na Dobrinji, u redu za vodu, ubijeno 13, a ranjeno 15 civila. 

5. februar 1994: Na pijacu Markale pala granata od 120 milimetara. Bilans: 66 mrtvih i 197 ranjenih.

18. juni 1995: Granatiran red za vodu u Dobrinji: sedam ubijenih i 12 ranjenih. 

21. juni 1995: Novi masakr u redu za vodu, na Dobrinji: šest mrtvih i 15 ranjenih. 

28. august 1995: Masakr na Markalama: Ubijeno 35 ljudi, 90 ranjeno.

Mislim samo kad pogledam koliko puta je vojska RS uz pomoc JNA kukavicki granatirala redovu za vodu, djecija igralista, pijacu, nije bilo potrebno da ARBIH granatira svoj vlastiti narod. to su kukavice sa okolnih brda vrlo dobro sami obavli.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung S7220
zna se ko je sta napravio,i kad tad ce odgovarati pred licem pravde!
Da... upravo tako...
bravo,e to je tvoj argument! Smile Smile Smile Smile Smile
Kakav argument? Koliko se sjecam ja sam se samo usaglasio sa tvojom konstatacijom. Jel znas ti sta je argument?

vladoRS,znam kako ti je bilo,pale su bile stab vrs,pricao ti je tata sigurno da se mi dole koljemo medjusobno,da nosimo oko pasa kaikare da se raznesemo da bi evropa vidjela sta nam jedni srbi rade.tesko je bilo sve to slusati vjerujem!
Da pricao mi je i otac, ali on nije bio na toj liniji nego na jednoj drugoj. Sjecam se najvise cetnika koji su prolazili kroz moj grad, i isli prema Sarajevu, a narod ih je pozdravljao sa odusevljenjem... Vidis ja sam klinac ali ipak se sjecam nekih stvari...  Smile

pa vidim kako je korektan,prvo namece mi nesto neobjektivno,drugo djete je a prica o politici,ako ces vec pricati pricaj o drugim stvarima,a ne svaljivat ogromnu krivicu na druge!
  Ne skrecem krivicu ni na koga, ja samo iznosim svoja misljenja. To sto sam trazio od tebe jedan tekst (koji nisi bio u stanju da pronadjes) sam uradio kako bi shvatio znacaj tih tekstova koji se ovdje postavljaju. Ti si postavio tekst koji odgovara mom misljenju i onda si tvrdio da je to i samo to istina... Pa dobro, moram se sloziti da si u pravu sa ovim, kad toliko insistiras...
cim ga poklopim dokazom da to nije tako odmah se poziva na neke "literalne" velikane
da strasni dokazi... ti tekstovi... pogotovo kad se teze pronalaze...   Smile

vlado,imal te?vidim sudiras pravo,pa reko da te pitam jel pravo na palama il u sarajevu.
Ovo je za PP... nije za temu... Srdacan pozdrav sa pravnog fakulteta na Palama...  Smile




Tekst koji je izazvao mnogo odusevljenja i polemike na citavom forumu... jedan od najstrasnijih dokaza (kako tvrdi hopajupa)... Od kada sam postao moderator nista me vise nije nasmijalo...

vlado85 elborashon ev ti fino iz winka
Prvi masakr se dogodio između 12:10 i 12:15 poslije podne, kada je granata pala u centru popunjene tržnice.[3] Spasioci i ostali radnici Ujedinjenih Naroda su brzo stigli da bi pomogli brojnim civilnim žrtvama, dok su snimci događaja brzo postali glavne vijesti širom svijeta.[3] Kontroverza o događaju je počela nakon što je prvobitni izvještaj UNPROFORA došao do zaključka da je granata ispaljena sa položaja ARBiH.[1] General Michael Rose, britanski čelnik UNPROFOR-a, je otkrio u svojim memoarima da je tri dana nakon masakra rekao generalu Divjaku, zamjeniku zapovjednika snaga ARBiH, da je granata bila ispaljena sa bosanskih položaja.[3] Međutim, kasniji i opširniji izvještaj UNPROFOR-a je primjetio računsku pogrešku u originalnom izvještaju. Kad su ispravili grešku, Ujedinjeni Narodi su došli do zaključka da nije moguće utvrditi koja je strana ispalila granatu.[1]

U januaru 2004. godine, tužioci u slučaju protiv Stanislava Galića, srpskog generala u opsadi Sarajeva, predstavili su kao dokaz izvještaj koji je sadržio svjedočanstvo balističkog stručnjaka Berke Zečevića.[1] Zajedno sa dvoje kolega, Zečevićeva istraga je otkrila šest mogućih mjesta sa kojih je dotična granata mogla biti ispaljena, od kojih su pet bili VRS položaji, a jedno pod kontrolom ARBiH.[1] Dotično mjesto pod kontrolom ARBiH je bilo vidljivo promatračima UNPROFOR-a, koji su rekli da tog dana ni jedna granata nije bila ispaljena sa tog položaja.[1] Zečević je dalje rekao da neki dijelovi projektila su se samo mogli proizvoditi u dva mjesta, a oba koja su bili pod kontrolom Vojske Republike Srpske.[1] Sud je na kraju odlučio da je Galić kriv bez osnovane sumnje za svih pet granatiranja za kojeg su ga tužioci optužili, uključujuči i Markale.[1] Iako je odluka opširno izviještavana preko međunarodnih medija, prema Helsinškom odboru za ljudska prava u Srbiji, odluka suda je ignorisana u samoj Srbiji i Crnoj Gori.[3]

Drugi masakr se dogodio u augustu naredne godine u 11:00 sati ujutru, sa pet ispaljenih granata ali manje žrtava.[2] Tajnost Ujedinjenih Naroda u vezi istrage masakra izazvao je špekulacije u medijima da se nije znalo sigurno koja je strana ispalila granate.[2] Ovu špekulaciju su poduprijele srpske vlasti koje su, kao što su uradili nakon masakra 1994. godine, demantirali svu odgovornost i optužili vladu Republike Bosne i Hercegovine za bombardovanje vlastitog stanovništva da bi izazvali međunarodni revolt i moguću intervenciju.[4] U stvari, kao što se i saznalo kroz izvještaj za Opću skupštinu Ujedinjenih Naroda 1999. godine, UNPROFOR je smatrao da su dokazi bili dosta jasni: tajni izvještaj nedugo nakon događaja je utvrdio da je svih pet rundi granata ispalila Vojska Republike Srpske.[2] Čim su tehnički i vremenski uvjeti dopustili, a sigurnost UN radnika koji su tada prolazili kroz srpsku teritoriju bila obezbjeđena, započeta je Operacija Namjerna Sila.[2]
vidim da nemate pojma kako i sta je bilo,pa sam vam bacio pravi dokaz!
pogledaj balisticke izvjestaje,80 mm granata i ostali folovi,.....
veliki pozdrav na vas neupucene
« Poslednja izmena: 05. Dec 2006, 15:39:33 od vlado85 »
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ljudi i savo, citajte prethodne postove, stalno se vracate na isto. to sto si ti postovao tu, vec je postovano ranije u istoj temi. imate toliko stvari za prokomentarisati...

evo ja cu odgovoriti na tvoj post, djelimicno.

1.jun 93. dobrinja.

koji komandant odbrane je dozvolio da se u vrijeme napada ljudi okupljaju na fudbalskom igralistu? kako se zvao taj covjek? da li je to normalno? za jednog vojnika i oficira to je propust o kome odlucuje prijeki vojni sud...
slazes se?
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ljudi i savo, citajte prethodne postove, stalno se vracate na isto. to sto si ti postovao tu, vec je postovano ranije u istoj temi. imate toliko stvari za prokomentarisati...

evo ja cu odgovoriti na tvoj post, djelimicno.

1.jun 93. dobrinja.

koji komandant odbrane je dozvolio da se u vrijeme napada ljudi okupljaju na fudbalskom igralistu? kako se zvao taj covjek? da li je to normalno? za jednog vojnika i oficira to je propust o kome odlucuje prijeki vojni sud...
slazes se?

Neslazem se nimalo. Jeli normalno da tvoje kukavice sa "one strane" granatiraju bilo koje mjesto gdje su skupljeni djeca, pa i da se radi o nekome vojnickom propustu? Jeli vojnicki propust granatirati ljude koji stoje u redu za vodu, koji pokusavaju da nabave hranu za svoju djecu u podrumima, markale? Jeli to normalno? NIJE. Kad se prbudis iz svoje iluzije onda mi odgovori na pitanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
Alo ba ljudi,receno je sve u mom tekstu! Nema se vise sta zakljucivati ko je napravio masakr,zna se vojska republike srpske,onako bas podlo. I rassse i vlado i ostali koji jos misle da njihovi junaci nisu pocili masakr neka mi i dalje iznose nekakve agrumente. Dao sam bas objektivan tekst,u kojem stoji ko se procesuira za ovaj zlocin. Trazite dalje,kopajte po smjesnim izjavama nekih ljudi za koje nisam cuo. Srbi ce nositi skoro vas teret opkoljenog sarajeva. Pobili su 10 000 djece,jos toliko ljudi i staraca,ostalo je pšrevise invalida,to se nemoze nikako poci. A reci da je unaprijed izreziran scenario je jos samo jedna vasa glupost,vi necete priznati nikad to! A vlado85,jos si dijete vidim da si se izgubio od trenutka kada sam postao onaj tekst. Vidim da te to pravo nasmijalo,heheheh! Al sta ces,ja zivim u rupi od sarajeva,ti si ipak student prava na palama,znas sta je bilo ovdje kod nas,zivis u "metropoli" sa 3 kuce. Djete zapitaj se malo imas li ti vidim veci od mjesta mokro? Heheheheh




[Edit by vlado85: Zabranjeno pisanje ALL CAPS pravilnikom Politickog ~ Geopolitickog foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 05. Dec 2006, 17:57:41 od vlado85 »
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung S7220
Post obrisan zbog krsenja pravila, vec treci put...

vlado85: Ne pisi dvije poruke za redom. Koristi opciju u gornjem desnom uglu poruke
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
Alo ba ljudi,receno je sve u mom tekstu! Nema se vise sta zakljucivati ko je napravio masakr,zna se vojska republike srpske,onako bas podlo. I rassse i vlado i ostali koji jos misle da njihovi junaci nisu pocili masakr neka mi i dalje iznose nekakve agrumente. Dao sam bas objektivan tekst,u kojem stoji ko se procesuira za ovaj zlocin. Trazite dalje,kopajte po smjesnim izjavama nekih ljudi za koje nisam cuo. Srbi ce nositi skoro vas teret opkoljenog sarajeva. Pobili su 10 000 djece,jos toliko ljudi i staraca,ostalo je pšrevise invalida,to se nemoze nikako poci. A reci da je unaprijed izreziran scenario je jos samo jedna vasa glupost,vi necete priznati nikad to! A vlado85,jos si dijete vidim da si se izgubio od trenutka kada sam postao onaj tekst. Vidim da te to pravo nasmijalo,heheheh! Al sta ces,ja zivim u rupi od sarajeva,ti si ipak student prava na palama,znas sta je bilo ovdje kod nas,zivis u "metropoli" sa 3 kuce. Djete zapitaj se malo imas li ti vidim veci od mjesta mokro? Heheheheh
sad i brises moje postove posto se ne poklapaju tvom paljanskom razmisljanju jel?
« Poslednja izmena: 05. Dec 2006, 18:12:48 od vlado85 »
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung S7220
Alo ba ljudi,receno je sve u mom tekstu! Nema se vise sta zakljucivati ko je napravio masakr,zna se vojska republike srpske,onako bas podlo.
Da ti si to nama slikovito dokazao i prikazao.

Pobili su 10 000 djece.
Ni blizu... Nemoj samo pokusavati ovo da dokazes.  Smile

A vlado85,jos si dijete vidim da si se izgubio od trenutka kada sam postao onaj tekst. Vidim da te to pravo nasmijalo,heheheh! Al sta ces,ja zivim u rupi od sarajeva,ti si ipak student prava na palama,znas sta je bilo ovdje kod nas,zivis u "metropoli" sa 3 kuce. Djete zapitaj se malo imas li ti vidim veci od mjesta mokro? Heheheheh
Neka mi neko kaze da je pogresno boriti se za nezavisnost Republike Srpske.

@hupajupa molim te da predjes na temu... svaki sledeci off, bice obrisan...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 19 20 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.