Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:20:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ima li neki vodolija zenu jarca  (Pročitano 5918 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
draga veco sve sam probao ali osmeh i dodir saminicijativan nisam uspeo da izmamim to traje godinama mada mislim da sam pazljiv iosecajan sto vrlo cesto pokazujem .mislim da horoskopski znak ima veze sa osobom koja je nosi a ljudi se tesko menjaju bez posledica na moje iskreno izreceno misljenje doziveo sam katastrofu ne mislim da ponovo pokusam posle onakfih reci ispustene face.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
pa ne otvaramo se mi svakom.. jebiga...
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Ja sam vodolija i mogu reci da su mi jarcevi posebno zanimljiv znak,na prvom mestu zbog svoje hladnoce.Dve godine sam u vezi sa jednim jarcem i moram priznati da jesu jako teski i tvrdoglavi,ali i jedan od najstrastvenijih znakova(jako dobri ljubavnici) i da kad ih omeksate(ukoliko znate kako to da uradite),mislim da mozete da im radite sta god hocete,a da vas oni i dalje vole i to sve vise i vise,i da se pored njih osecate posebno.Traze dosta paznje,iako deluju totalno nezainteresovano.Nikako ne podnose laz.Mislim da su idealni za muzeve.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 1552
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia 
Ja sam vodolija i mogu reci da su mi jarcevi posebno zanimljiv znak,na prvom mestu zbog svoje hladnoce.Dve godine sam u vezi sa jednim jarcem i moram priznati da jesu jako teski i tvrdoglavi,ali i jedan od najstrastvenijih znakova(jako dobri ljubavnici) i da kad ih omeksate(ukoliko znate kako to da uradite),mislim da mozete da im radite sta god hocete,a da vas oni i dalje vole i to sve vise i vise,i da se pored njih osecate posebno.Traze dosta paznje,iako deluju totalno nezainteresovano.Nikako ne podnose laz.Mislim da su idealni za muzeve.

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Seren Kjerkegor:
" Samo onaj ko u tekobi strepi, mir svoj nalazi, samo onaj ko u donji svet silazi,
 voljenu spasava, samo onaj ko noz vadi Isaka dobija."


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
dali su zene jarci verne ili su sklone avanturama.ponekad pomislim da je to razlog apstinencije
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 6861
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG 
Dve godine sam u vezi sa jednim jarcem i moram priznati da jesu jako teski i tvrdoglavi,ali i jedan od najstrastvenijih znakova(jako dobri ljubavnici)

tacno, tacno Smile
Mada bolje da sam cutala na predhodnim stranama Smile
IP sačuvana
social share
Bolje je biti bogat cijeli zivot, nego jedan dan siromasan.
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
sta je tacno tacno vestice verne ili ne a na apstinenciju sam mislio na vodjenje ljubavi a ne na sex Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 6861
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG 
Ja sam samo odgovorila na post od Svetlost
IP sačuvana
social share
Bolje je biti bogat cijeli zivot, nego jedan dan siromasan.
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:20:50
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.