Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:37:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ima li neki vodolija zenu jarca  (Pročitano 5917 puta)
26. Okt 2006, 13:51:02
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
imam zenu jarca lepo se slazemo ali nikako da pokaze osecanja i savlada stidljivost  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Naslov teme zvuci kao oglas Smiley


The confidant Capricorn may prove to be too much for the nimble and elusive Aquarius. The hard-to-get approach drives Capricorn crazy, but in a strange way they love it! Aquarius could find Capricorn a little to serious at times, and Capricorn may conclude that Aquarius is a little too "free spirited". Capricorn is always looking for quality in romance and Aquarius may be lacking in that department. The relationship is best for a short-term romance and friendship will most likely be the end result.
aquarius and capricorn - compatibility rank = 4 (10 is best)

Citat
Capricorn does not like the interest that Aquarius shows to other people. Aquarius doe not like confinement or restriction at all, and may fly the coop to go out into the world to find something more suitable. These two make a very doubtful combination. There is a huge difference in values and personality here. The organized Capricorn and the never organized Aquarius will clash in this department. Too many other differences as well and unless you have other compatible aspects in your birth charts, don't expect a long lasting affair.

Citat
Capricorn Woman & Aquarius Man

This match is good for friendship, but it’s not so good for love. The Aquarius boy is unconventional. He likes to be on the cutting edge of things, and that’s where he likes to find his fun. Plain old regular life just isn’t interesting enough for him. This, plus the fact that he is completely unpredictable from one day to the next, will make you feel very anxious around him. You’ll always feel like you don’t really know the real him. He also usually prefers to keep everything cool and casual, and avoid commitment. You need someone who can commit to you and stay by your side. Aquarius is always off somewhere doing new things. He’d also prefer to spend time solving the mysteries of the universe than cuddling with you. This match actually makes a good friendship, but love won’t last with these differences. Give this match a pass. ( Source: Jellybean's Astro-Soulmate Guide )

As corny as it sounds, the combination of Capricorn girl and Aquarius boy can change the world.  Capricorn girl is expert at getting a job done, and Aquarius boy is a virtual repository of ahead-of-his-time thoughts and ideas ready for implementation.  Besides having fun together, you'll inspire each other to new heights. Perfection! ( Source: FUNgirl - Astrology )

Mada to sto pise , ne mora da ima bilo kakve veze... probaj da postavis problem sa psiholoske strane na psihologiji .

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ovde psihologija ne pomaze sigurno ti zena nije jarac
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Nailazio sam i na njih i mogu ti reci da su mi mnogo logicnije od meni cudnih vodolija... naravno ovde ce svaki iskusniji astrolog da ti kaze da treba ipak da uradis uporedni horoskop , mislim da ga tako zovu, ovo je ipak bas generalizovano.

A psihologija moze da pomogne , probaj  ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
kao osobe su divne ali su potpuno emocijalno zatvorene
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 6861
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG 
Nisu zatvorene , nego hladne i uglavnom proracunate ( bar je moje iskustvo takvo), a od svih znakova sa njima se najmanje slazem zato sto imaju totalno odsustvo maste, idu na siguricu, a zabava dolazi u obzir samo ako je sracunato da doprinosi necemu sto njima odgovara
IP sačuvana
social share
Bolje je biti bogat cijeli zivot, nego jedan dan siromasan.
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Mozda su emocionalno zatvoreni , ali mozda i samo za neke... a kome uostalom i trebaju reci, vazno je da imas nekog dobrog pored sebe... mada sam uvek bio misljenja da vi vodolije birate one neobicnije Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Poznata licnost


Nef Imperatoriqus Extraordinare

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 4943
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nisu zatvorene , nego hladne i uglavnom proracunate ( bar je moje iskustvo takvo), a od svih znakova sa njima se najmanje slazem zato sto imaju totalno odsustvo maste, idu na siguricu, a zabava dolazi u obzir samo ako je sracunato da doprinosi necemu sto njima odgovara

kuku, Veco sta to pricas  Smile
nije tacno.. niiije tacno... Smile
 Smile
IP sačuvana
social share
                                                                                        
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
Nisu zatvorene , nego hladne i uglavnom proracunate ( bar je moje iskustvo takvo), a od svih znakova sa njima se najmanje slazem zato sto imaju totalno odsustvo maste, idu na siguricu, a zabava dolazi u obzir samo ako je sracunato da doprinosi necemu sto njima odgovara

glupost.

Ja se slazem sa vodolijama.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
kod mojih je obrnuto.. ah...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:37:17
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.