Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:19:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muškarci vole neosvojive?  (Pročitano 8680 puta)
25. Okt 2006, 12:31:19
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 6s
Muškarci vole neosvojive?   

Česte su, među ženama, priče o tome šta muškarci vole ili ne vole. Teško da ima žene koja još kao devojčica nije od majke čula "ne radi to-i-to, postaćeš takva-i-takva, pa se nećeš dopadati muškarcima" (umesto "to-i-to" i "takva-i-takva" ubacite majčinske primere po izboru). Jedna od najčešćih priča, bilo da vam ih je ispričala majka, bilo da vam ih je, kasnije, ispričao neko drugi, jeste da žena nipošto ne sme da odmah i jednostavno kaže "da" kada joj muškarac priđe (ne mislimo na pitanje: "Hoćeš li se udati za mene?", koje bi došlo od čoveka koga prvi put vidite u životu, već pre na nešto tipa: "Hajde da izađemo na kafu i malo bolje se upoznamo"). Muškarci su po prirodi lovci, neosvojiva žena je ono što je za njih izazov, a žena koja odmah pristane na bilo šta nije im zanimljiva i nema šanse da se oko nje potrude - iskoristiće je kao jednovečernju zabavu. Sad, koliko je ta priča tačna?

Ukoliko je muškarac šarmer, neko ko je bio s mnogo žena i kome žene veoma retko kažu "ne", on će biti zaintrigiran onom koja ga odbije. Vašem egu može prijati da za vama juri muškarac za kojim juri gomila žena, a one su mu sve dosadne, ali možete li i voleti takvog čoveka, čoveka koji žene posmatra kao lovinu, kao nekakve trofeje? Možete li se u njegovom zagrljaju osećati bezbedno, možete li da zamislite da zasnujete porodicu s takvim čovekom? Ili s njim možete da zamislite samo igru lovca i neosvojive lovine? Nije sasvim isključena mogućnost da se takav muškarac baš s vama skrasi, ali je znatno verovatnije da ćete mu nakon nekog vremena dosaditi i vi.

Veliki broj muškaraca, međutim, ne voli baš mnogo ovakve igre. Bivali su već odbijeni i to im se nije dopadalo. Umorni su od žena koje su poput neosvojivih ledenih tvrđava. Led je hladan i ne uzvraća zagrljaj, a pokušaji da se otopi mogu da budu zamorni, pa i jalovi. Zato će veliki broj muškaraca, umoran od osvajanja neosvojivog, bez volje da igra igru koja im je dosadila, odabrati neku toplu, milu ženu koja s njima neće igrati tu vrstu igara. Nije da će im takva žena reći "da" na baš sve što požele, ne ako se i njoj ne dopada njihov predlog, ali će s njom znati da su voljeni i s njom će želeti da žive kao s osobom, umesto kao s trofejem koji su osvojili.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Svako voli nesto drugacije, ne moras biti plejboj da bi voleo teske zene
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Не постоје неосвојиве. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Nevezano za ovo... imas ribe koje se loze na kintu , ako si siroma', onda postoje Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

ko zna zasto je to dobro

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5560
Zastava ZEMUN
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630 bl6c n818gb
muskarci vole neosvojive dok ih ne osvoje  Smile
IP sačuvana
social share
Don't take life to seriously, you're not going to survive it anyway
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Zanimljiv paradox -_-
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia the best
mislim da muskarci vise vole one koje je lakse osvojiti, te iz tog razloga doticnima vise prilaze.Mislim ako se dvoumi izmedju dve cure , kod jedne iole smatra da  ima ''prolaz'' , kod druge ne, mislim da nema dileme kojoj ce prici.
E sad ako je rec o takvim sarmerima, koje retko koja odbije, naravno da ce ga odbijanje privuci. Mada mozda ce se vise pitati koji je razlog, ali nece pokusati ponovo.   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Sve je otrov i nista nije otrov

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 176
Zastava Rotterdam
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa, naravno. Smile
Zasto bi se bilo koji prosecan mladic cimao i smarao oko neke tvrdjave sa pet zidova. Mislim da vecina ide linijom manjeg otpora.
Ja sam na primer ledenko i volim da znam osobu pre nekog blizeg odnosa, veze...Opet svesna sam da je manje onih koji su spremni da uloze vreme u vazduh..
Devojke koje jednostavnije ulaze u veze nisu obavezno i losije.Jos je gore ako osvajas neku Strumfetu 46 dana i onda ispadne da nije bila vredna truda.
Nije bitno kada kaze 'da' jer to ne ukazuje obavezno na kvalitet osobe.
Sve zavisi kome sta prija.
I tako...
« Poslednja izmena: 25. Okt 2006, 13:20:51 od tatjanaa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

ko zna zasto je to dobro

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5560
Zastava ZEMUN
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630 bl6c n818gb
mislim da muskarci vise vole one koje je lakse osvojiti, te iz tog razloga doticnima vise prilaze.Mislim ako se dvoumi izmedju dve cure , kod jedne iole smatra da ima ''prolaz'' , kod druge ne, mislim da nema dileme kojoj ce prici.
E sad ako je rec o takvim sarmerima, koje retko koja odbije, naravno da ce ga odbijanje privuci. Mada mozda ce se vise pitati koji je razlog, ali nece pokusati ponovo. Smile
bez muke nema nauke  Smile
IP sačuvana
social share
Don't take life to seriously, you're not going to survive it anyway
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Nevezano za ovo... imas ribe koje se loze na kintu , ako si siroma', onda postoje Smiley

Док она здума да немаш кинту, Smile Smile ти завршио посо.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:19:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.