Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:18:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Horoskop, on i ona  (Pročitano 2321 puta)
22. Okt 2006, 11:15:45
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 6s
Horoskop, on i ona   

Koliko ste puta čuli neku ženu kako kaže nešto u stilu: "On je Škorpija, oni su odlični ljubavnici, super se slažemo", ili "On je Strelac i to znači da je idealan za mene", ili već nešto slično? Verovatno prilično često. A koliko vam se puta desilo da čujete da muškarac izjavi nešto te vrste? Da li vam se to ikada desilo?

Jedna od večitih misterija za muškarce jeste to kako su žene u stanju da horoskop shvate toliko ozbiljno da prema njemu upravljaju svoje živote. Kada muškarac čuje da je neko Strelac, pomisliće: "Dobro, jedan od 12 znakova u horoskopu, šta s tim?" A žene će toj osobi smesta prepisati niz osobina, koje mogu, ali i ne moraju, imati ikakve veze s njom.

Pri tom, malo koja žena će priznati da stvarno veruje u horoskop, reći će da im je to samo zabava (i muškarcima horoskop ume da bude zabava, smatraju da je to jedan od mogućih načina da se priča o seksu, a da se seks ne spomene) - ali će biti u stanju da odbiju inače sasvim dopadljivog muškarca jer ispada da se po horoskopu ne bi dobro slagali. Takav postupak je muškarcima potpuno neshvatljiv. Šta je to sa ženama i horoskopom?

Reč je o tome da je horoskop, za neke žene, još jedan način za romantiku. Kakve to veze ima? Takve što mogu da kažu, kada se s nekim slažu i u životu i po horoskopu, da je to sudbinski, zapisano u zvezdama - a to smatraju jako romantičnim, kao da dolazi iz neke bajke, u kojoj se dvoje spoje uprkos svim nedaćama jer im je, eto, bilo suđeno da budu zajedno. A ako veza ne uspe, pa, ne moraju sebe da krive što nisu dovoljno ulagale u vezu, već mogu da kažu da im nije bilo suđeno. Po nekim aspektima horoskopa njih dvoje ipak nisu bili jedno za drugo.

Bilo bi dobro ne oslanjati se na horoskop po ma kojem pitanju. Horoskop može da bude zabava - ali uspeh ili neuspeh veze ne zavise ni od horoskopa ni od zvezda. Zavise od toga kakvi su partneri ličnosti i koliko i kako se oboje trude oko veze - da li ste rođeni u maju, oktobru ili novembru s tim nema nikakve veze.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia the best
Bila sam jedna od takvih, mislim citanje hiriskopa, uporedjivanje planeta i td. Vise ne. Valjda to dodje s godinama. Smiley
Desilo mi se nebrojani broj puta da cujem komentare tipa, ja sam devica on ovan, kazu ne ide a nama je super imamo dva deteta, ili ja sam ovan a on rak , kazu ne ide a veza nam duga i td.
Naravno da ne zavisi sve od horoskopskog znaka, ima nesto i u podznaku  Smile

Mada mogu reci da sa nekim ljudima cesto dolazim u konflikt , a tek kasnije saznam koji su horoskopski znak, ispostavi se to je upravo onaj koji mi za komunikaciju najmanje odgovara Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile ma interesuju se i momci za horoskop, jos kako... i znaju sa kojim se znacima slazu, a sa kojima ne  Smile
e sad, da li se toga drze, ne znam, i da li se interesuju za horoskop zato sto se devojke za njega zanimaju, ni to ne znam... ali znam neke koji izjavljuju kako, recimo, 'otkidaju' na lavice, kako ne podnose device, kako ovo i ono...
nije horoskop samo zenska zanimacija, ali je verovatno da je muskima to mnogo manje interesantno  Smile

koliko ima istine i da li je ima u horoskopskim analizama, i dalje ne znam, ali volim da ih cujem, sto da ne  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Sve je otrov i nista nije otrov

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 176
Zastava Rotterdam
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Slazem se da su momci postali(ili oduvek bili ) zainteresovani za ovu tematiku. Razlika je u tome sto zene cesce pricaju o istom.
Ranije sam bila u fazonu opsednuta horoskopom i relacijama koje vladaju pa me je to smorilo jer zahteva da stalno pratis ovu ili onu prognozu, a ko ce to sve citati za dva znaka....Daj molim te, previse sam lenja za to.  Smile

Ipak novine veoma cesto okrecem pred kraj.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia the best
Ipak novine veoma cesto okrecem pred kraj.... Smile

ja od poslednje strane pocinjem citati novine Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Momci su definitivno oduvek bili zainteresovani za horoskop ali ne samo zbog devojcica - uglavnom sve pocne sa sopstvenom sujetom. U tome se bar ne razlikujemo - a kad utvrdimo da se sami sebi bas svidjamo i da se slazemo sa samim sobom onda skocimo i na neke druge....
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Mene je kupila jedna astroloska anomalija u opstem horoskopu... u kojoj sam se pronasao...

Ne verujem u njega koliko i neki fanatici ovde... jer ipak horoskop je horoskop a volja je cudo Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sony xperia tipo
Ja verujem u horoskop samo kad mi odgovara ono što piše!  Smile
p.s. Ali zato već dve godine pratim u jednom časopisu kako se slažu bik i devica, i nikada nije bilo loše, samo dobro ili srednje...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:18:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.