Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: koncept treninga za školu fudbala za uzrast 92 i mlađe  (Pročitano 20456 puta)
Zvezda u usponu


Ovaj život je biznis da popizdiš

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Nokia n73
Smile
ti obi_1_kenobi da li ti to deliš fudbal na polove odnosno na ženski i muški fudbal molim te nabroj mi neke karekteristike istih molim te  Smile

Da ja napr delim na muški i ženski.

Muški fudbal je sport u kome se vidi sama smisao igre.

Ženski fudbal je izmišljen jer Ameri nisu mogli da shvate da nisu najbolji u običnom fudbalu pa su eto ipak našli fudbal u kome su bolji od ostatka planete.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Dubinom današnjeg pada merim visinu sutrašnje pobe

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 286
Zastava na najlepšem mestu
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8310
Smile
ti obi_1_kenobi da li ti to deliš fudbal na polove odnosno na ženski i muški fudbal molim te nabroj mi neke karekteristike istih molim te Smile

Da ja napr delim na muški i ženski.

Muški fudbal je sport u kome se vidi sama smisao igre.

Ženski fudbal je izmišljen jer Ameri nisu mogli da shvate da nisu najbolji u običnom fudbalu pa su eto ipak našli fudbal u kome su bolji od ostatka planete.

ovo je naj smešnije objašnjenje koje sam ikad čula nije da nema istine ali opet kažem da se ne slažem da fudbal treba tako deliti jer žene ne igraju sa toliko grubosti kao muškarci i mislim da je mnogo lepši za gledati ali to ne znači da žene se ne razumeju u tu vrstu sporta čak mislim da mnogo temeljnije i čistije prilazimo fudbalu od vas muških.Da li si ti gledao neku utakmicu ženskog fudbala?
IP sačuvana
social share
Zajedno gradimo svet u kome se nijedna misao neće izgubiti i u kome se pamti samo najlepše. Zato gde god da si zatvori oči otvori srce i znaj da te volim
"Obrazovanje se ne sastoji od toga koliko ste zapamtili ili koliko znate. Sastoji se od toga da razlikujete koliko znate, a koliko ne
[b][/b]
Neznanje je majka drskosti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ovaj život je biznis da popizdiš

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Nokia n73
Ne kažem ja da se ne razumete.Evo npr ti se kolko vidim sasvim lepo razumeš.

A to da li sam gledao...da jesam,čak šta više celo svetsko prvenstvo sam ispratio...prenosio je eurosport 2,izgleda ko mladje muske lige (kadeti,pioniri...)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Dubinom današnjeg pada merim visinu sutrašnje pobe

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 286
Zastava na najlepšem mestu
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8310
onda je superako smo se razumeli bolje je da trošimo reči odnosno slova na komentare i teme koje su vezane za koncept treniga nego da se prepucavamo da li je fudbal ženska ili muška igra.
IP sačuvana
social share
Zajedno gradimo svet u kome se nijedna misao neće izgubiti i u kome se pamti samo najlepše. Zato gde god da si zatvori oči otvori srce i znaj da te volim
"Obrazovanje se ne sastoji od toga koliko ste zapamtili ili koliko znate. Sastoji se od toga da razlikujete koliko znate, a koliko ne
[b][/b]
Neznanje je majka drskosti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Dubinom današnjeg pada merim visinu sutrašnje pobe

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 286
Zastava na najlepšem mestu
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8310
Dobni uzrast:      U12 i stariji
Broj igrača:         4
Faza:                  Učenje
Autor:                Ivica Vrgoč

                             

Sadržaj:
Dvije momčadi od pet igrača. Svaka momčad izabere igralište; Tri igrača smjeste se na jednoj strani (prvi igrač ima loptu), dva na drugu stranu. Prvi igrač doda loptu na drugu sranu, trči za loptom i zauzima zadnje mjesto na drugoj strani. Igrač koji prima loptu dodaje ju natrag i također trči na dugu stranu. Tako se nastavlja od kraja.  Igračima nije dozvoljeno dodirnuti loptu unutar označenog polja. Igra se na prvi dodir 1 minutu. Ona momčad koja doda loptu više puta je pobijedila. Neka po jedan igrač obje momčadi broji glasno dodavanja. Kada jedna momčad pogriješi za vrijeme igre (presporo dodana lopta, kad lopta iziđe iz polja ili se dodirne više puta) druga momčad odmah pobjeđuje.
 
Upute trenera:
Dodati loptu unutarnjim dijelom stopala. Spriječiti skakanje lopte.
 
Nadogradnja vježbe
Neka igrači slobodno igraju kroz prvi krug. Upute trenera se daju u pauzama. Mijenjati vrijeme krugova. Npr. 20 sek. (naglasak na brzini), ili 2 min. naglasak na preciznosti) . Mijenjaj širinu rubova igrališta, praveći ga širim (lakše) ili užim (teže). Mijenjaj dužinu igrališta, praveći ga dužim (teže) ili kraćim (lakše). 
 
Varijante:
Lako prilagoditi različitom broju igrača. Npr. 15 igrača, tri momčadi, 12 igrača dvije momčadi. Može se igrati i na broj dodira npr. 20 ili 40. Momčad koja dostigne brojku prva je pobjednik. Ako jedna momčad pogriješi mora brojati ispočetka. Momčadi moraju pronaći mješavinu između kvalitetnog dodavanja i brzine.
 

[center][/center][/font][font=Verdana]
IP sačuvana
social share
Zajedno gradimo svet u kome se nijedna misao neće izgubiti i u kome se pamti samo najlepše. Zato gde god da si zatvori oči otvori srce i znaj da te volim
"Obrazovanje se ne sastoji od toga koliko ste zapamtili ili koliko znate. Sastoji se od toga da razlikujete koliko znate, a koliko ne
[b][/b]
Neznanje je majka drskosti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N95
dodji na turnir u nedelju na adi u 15:30h
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.