Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:59:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rage against the machine  (Pročitano 6698 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 461
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia N73
e sada...vi mene verovatno necete shvatiti nakon sto kazem ovo.

Drago mi je sto se okupljaju...ali samo za jedan koncert...ako nastave dalje kao sto se prognozira ja to ne podrzavam i ne bih zeleo da se desi.

ma oni su fenonmenalni kao muzicari(pogotovo morello) ali oduvek su me malo nervirali zato sto su stalno furali neke fore tipa 'dole muzicka industrija' a realno oni zahvaljujuci muz. industriji i zaradjuju tolike pare...
a ovaj reunion je samo jos jedna potvrda da su u stvari jos jedan mtv bend koji hoce da izmuze i poslednju paru na racun svoje stare slave...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


WHAT?

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 975
Zastava in d kafana
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Motorola A920
e sada...vi mene verovatno necete shvatiti nakon sto kazem ovo.

Drago mi je sto se okupljaju...ali samo za jedan koncert...ako nastave dalje kao sto se prognozira ja to ne podrzavam i ne bih zeleo da se desi.

ma oni su fenonmenalni kao muzicari(pogotovo morello) ali oduvek su me malo nervirali zato sto su stalno furali neke fore tipa 'dole muzicka industrija' a realno oni zahvaljujuci muz. industriji i zaradjuju tolike pare...
a ovaj reunion je samo jos jedna potvrda da su u stvari jos jedan mtv bend koji hoce da izmuze i poslednju paru na racun svoje stare slave...



ma nema sile matori.... oni imaju swoj stil i nikad nisu ishli na shto vishe para da skupe. Oni su se raspali jer nisu hteli da postanu komercijala....

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

16.jpg
(12.31 KB, 250x400)
19.jpg
(15.71 KB, 250x400)
20.jpg
(10.5 KB, 250x400)
21.jpg
(12.73 KB, 250x400)
comp_lost2.jpg
(6.86 KB, 200x200)
group11.jpg
(63.64 KB, 735x504)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 461
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia N73
nisu zeleli da postanu komercijala?  Smile

evo sa wikipedie:

Awards

    Grammy Awards:

    * Best Metal Performance (1997) - "Tire Me" (Grammy Winner)
    * Best Hard Rock Performance (1997) - "Bulls on Parade" (Grammy Nominee)
    * Best Hard Rock Performance (1998) - "People of the Sun" (Grammy Nominee)
    * Best Metal Performance (1999) - "No Shelter" (Grammy Nominee)
    * Best Hard Rock Performance (2001) - "Guerilla Radio" (Grammy Winner)
    * Best Hard Rock Performance (2002) - "Renegades of Funk" (Grammy Nominee)

    MTV Video Music Awards:

    * Best Rock Video (1996) - Bulls on Parade (Nominee) (lost to Metallica's Until it Sleeps)
    * Best Rock Video (1997) - People of the Sun (Nominee) (lost to Aerosmith's Falling in Love (Is Hard on the Knees))
    * Best Rock Video (2000) - Sleep Now in the Fire (Nominee) (lost To Limp Bizkit's Break Stuff)

On May 4th, 2006 their song "Bulls on Parade" from the album Evil Empire entered VH1's "40 Greatest Metal Songs" at #15.
.......


"Rage Against the Machine formed in Los Angeles in 1991. Known for its pumped-up live shows and fist-pumping political causes, the group released three critically hailed albums for Epic Records, starting with its 1992 self-titled debut, 1996's Evil Empire (which nabbed them a Grammy for Best Metal Performance) and last year's The Battle of Los Angeles, which included radio hits like "Guerrilla Radio" and "Testify.Combined, the discs sold more than 8 million copies."


ne kazem da je lose to sto prodaju mnogo kopija, naprotiv, to im je potvrda kvaliteta, ali malo je licemerno kad kazu povlacimo se jer necemo da budemo komercijala, a prodali tri albuma u osam miliona primeraka...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung Neki shit
Citat
oni su se raspali da ne bi postali komercijala

ovo je ubedljivo najveca glupost koju sam cuo u zivotu...a veruj mi...sedeo sam na autobuskoj stanici pored babe koja je tvrdila kako je slobina majka...svaka ti cast izbio si na prvo mesto za glupost godine Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


*Kako koristim kosmo disk, moja zena vise ne hrce*

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5204
Zastava Nova Pazova↔Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia onaj veliki
Rejdzi su nekomercijalna komercijala, ako me neko razume!
Njih slusaju i normalni ljudi i buljasi sa eMTiVija, samo je razlika u razlogu!
Buljasi ih slusaju zato sto su buljasi (ono kao "U sto je dobro razbijati lobanje uz ove Rejdze" ili "E ovo mi treba da se izduvam malo" ili oni najgori buljasi "Sad cu da im pokazem kakva sam faca" (rece klinac, astmaticar, corav, cosav, suntav, bangav i skoro mutav, da bi bio prihvacen u nekom "finom" drustvu))!
A normalni ljudi ih slusaju zato sto imaju ocigledan kvalitet, muzicki i liricki, i kako god svi gledali na to...nisu se prodali! Smile
IP sačuvana
social share
Top teme:
:: Da li pishate pod tushem ::
:: Ima li petao penis? ::
:: Koje vam jaje vise visi? ::


...histerija znaci kadse covek dere iz petnih zila smrt smrt smrt!!...
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:59:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.202 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.