Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Piter Dzekson pre "Gospodara prstenova"  (Pročitano 4020 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 70
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia 3200
Pa ja nemam VHS jos odavno... Kvarljiva roba.
A Meet the Feebles mogu da ti narezem, posto je stvarno najbolji.
Meni genijalno leci depresiju od sunovrata filmske umetnosti  Smile

A znas koji je film jos nemoguce naci i kod nas i za download? Brace yourself:

Fargo. Mtfckin Fargo.

Nigde ga nema, DVD, DivX, torrent...



ako moze mala pomoc oko meet the feebles.
jedva sam uspeo da iskopam film na netu, ali nigde ne mogu da nadjem prevod, pa sam mislio ako moze mala pomoc oko toga, tj. ako imas da posaljes. inace, mucno prevodim vec mesec dana braindead, valjda uspeti uskoro da ga sredim.
pa bar posle januarskog ispitnog roka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bolje pijan nego mrtav, a najbolje mrtav pijan.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2634
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.23
evo ti braindead, nemoj se mučiti Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

IP sačuvana
social share

Neki zid je najbolje čitati u snu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


...and justice for all!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 501
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3310
Evo nekih trivija vezanih za Bad Taste i Braindead:

-Bad Taste- film je sniman od 1983-1987 tokom vikenada. Peter je tokom radnih dana išao na posao (imao je 22 godine), a vikendima trošio novac koji je zaradio na snimanje filma. Nešto novca je dobio i od roditelja.
Snimao je nekom matorom kamerom koja nije mogla da beleži zvuk, tako da su svi dijalozi naknadno snimljeni.
Oružje u filmu nije pravo već proizvod Peterove kućne radinosti: sastavljeno je od delova kućnih aparata, cevi usisivača...
Maske je takođe sam izrađivao, tj. pekao ih je u svojoj kućnoj rerni.
Iznutrice vanzemaljaca i ljudi, kojih u filmu ima na pretek, su u stvari iznutrice ovaca iz lokalne mesare.
U filmu igraju samo njegovi prijatelji, koji se svi pojavljuju u nekoliko uloga, kao i sam Peter. Majstorski je u montaži uklopio deo gde Derek (Peter Jackson) zakucava nož u stopalo vanzemaljca koji visi o kanapu sa litice, kojeg takođe igra Peter Jackson.
Craig Smith, Peterov prijatelj, koji igra brkatog inkasanta, kojeg kuvaju u loncu, je za vreme snimanja filma stigao da se oženi i razvede.
Tu upoznaje i svoju buduću ženu, Frances Walsh, sa kojom je zajedno napisao sva scenarija za filmove koje je režirao.
Ima dosta toga još na IMDB-u.

-Braindead (Dead Alive) je snimio sa nešto većim budžetom, ali je princip ostao isti: što više krvi i kasapljenja.
Peter i Frances su 8 meseci smišljali scenario za ovaj film: "Razmišljao sam samo kako da u film ubacim što više krvi", izjavio je.
Jedno od najpoznatijih oružja za killing spree je motorna kosilica za travu, koja je izbacivala 20 litara krvi u sekundi.
U ovom filmu je prvi put okupio ekipu koja ga prati i dan danas: Jamie Selkirk, Richard Taylor (supervizor specijalnih efekata i za Braindead i za Gospodara prstenova i King Konga).
Posle svakog dana snimanja dolazili su radnici sa šmrkovima da speru krv sa patosa i zidova.
U studiju na Novom Zelandu, gde je film sniman, u današnje vreme snimaju se TV-kvizovi, čiji autori i akteri kažu da se na plafomu još uvek nalaze ogromne fleke od krvi.
Pleme urođenika sa početka filma je odglumela reprezentacija Fidžija u ragbiju.
Takođe ima još na IMDB-u.
IP sačuvana
social share
U istini su dugačke noge.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Lights...Camera...Revolution!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 257
Zastava ...Where Night Is Eternal
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson 
ajd ako neko ima nas prevod za Heavenly Creatures nek posalje

Skinuo sam Bad Taste, i nestrpljiv sam da ga pogledam, a Braindead mi je jedan od najboljih filmova koje sam ikad gledao...
IP sačuvana
social share
Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.                         Bill Shankly
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.