Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Albanski hakeri napali sajt SPC  (Pročitano 12236 puta)
19. Dec 2004, 04:04:26
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Albanski hakeri napali sajt SPC
Na Forumu poster sa natpisom: "Kosovo će biti nezavisno od Srba". Natpis je postavljen na tri jezika, albanskom, engleskom i srpskom. U potpisu stoje pseudonimi hakera - Maniac, Woops, Diablo 666

BEOGRAD - Albanski hakeri provalili su na server Kongresa srpskog ujedinjenja i napali prezentaciju Eparhije raško-prizrenske. Sa prezentacije je potpuno izbrisana arhiva Informativne službe Eparhije kao i neki drugi sadržaji, dok je na Forumu (http: //www. kosovo. com/forum) postavljen poster sa natpisom: "Kosovo će biti nezavisno od Srba".

Natpis je postavljen na tri jezika (albanskom, engleskom i srpskom), a u potpisu stoje pseudonimi hakera - Maniac, Woops, Diablo 666.

Informativna služba Eparhije se nada da će ovi problemi ubrzo biti otklonjeni i da će služba normalno nastaviti s radom.

Kako smo saznali, pomenuti server održava se u SAD, a za sada nije poznato da li je arhiva Informativne službe sačuvana na nekom drugom mestu. Očekuje se da će slučaj biti prijavljen Unmiku na Kosmetu. Zbog vremenske razlike između SCG i Čikaga, gde je sedište Kongresa srpskog ujedinjenja, do zaključenja ovog izdanja nismo uspeli da razgovaramo sa gospodinom Nenadom Vukičevićem, predsednikom Kongresa i veb masterom servera.

Informativna služba Eparhije raško-prizrenske na svom sajtu svakodnevno emituje najnovije vesti sa Kosova i Metohije, sa posebnim osvrtom na život Srpske pravoslavne crkve i srpske zajednice na prostoru Kosmeta i Raške oblasti.

Informativna služba izdaje i redovne biltene na srpskom i engleskom jeziku, a odnedavno je otvorila Forum u kojem su korisnici pozvani da diskutuju o situaciji i rešavanju problema u Pokrajini.
P. P
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Cek, cek... tu mi nesto smrdi... Albanski hakeri? ALBANSKI??? Zar oni znaju za kompjutere uopste? A kamoli za hakovanje?    :twisted:
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
O da .. i to se finansiraju velikom lovom .. praktično ih sada država obučava i finansira .. plaćaju strane hackere da ip podučavaju omladinu (valjda onu napredniju) .. a kupuju i najbolji hardwer koji se može naći na 'tržištu' ..

Naravno novac je zaradjen preprodajom droge u evropi, prostitucijom, otmicama i ucenama, pa se deo vraća u albaniju .. pa se pored oružja nadje i za tehnološku obuku .. omladine ..

Informaciju imam od pre 2 godine .. školuju se u malim grupama .. verovatno budućim timovima .. a za ove 2 godine su mogli dosta da ih odškoluju ..

-----------------------------------------------
mada mi ovde nešto smrdi u poslenjih 10 dana ..
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Uzas... mada, ipak mi to cudno zvuci... "albanski haker"... heh... cak mi normalnije zvuci atomski fizicar iz Obale Slonovace...  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
један од наших одговора:
http://www.tirana.gov.al/forum/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Prosto da se covek cese po glavi i zapita da li je moguce da smo doziveli u nasem opstem nacionalnom sunovratu da nam albanski hakeri sredjuju nase sajtove?
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
Diablo666, taj covek radi za sve strane ili se neko zeza?!!??
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 147
Citat: SVITAC
O da .. i to se finansiraju velikom lovom .. praktično ih sada država obučava i finansira .. plaćaju strane hackere da ip podučavaju omladinu (valjda onu napredniju) .. a kupuju i najbolji hardwer koji se može naći na 'tržištu' ..

Naravno novac je zaradjen preprodajom droge u evropi, prostitucijom, otmicama i ucenama, pa se deo vraća u albaniju .. pa se pored oružja nadje i za tehnološku obuku .. omladine ..

Informaciju imam od pre 2 godine .. školuju se u malim grupama .. verovatno budućim timovima .. a za ove 2 godine su mogli dosta da ih odškoluju ..

-----------------------------------------------
mada mi ovde nešto smrdi u poslenjih 10 dana ..



Da. Ipak placaju ljude da im to odrade, jer su videli da za dve godine niko od tih retardiranih majmuna ne moze nista da nauci...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Moguće je i da plaćaju .. radi se to povremeno .. usluga za uslugu .. itd ..

Prošlo je vreme minimaxovog zajebavanja albanaca sa praćkama i sl ..
Dostupni su im satelitski telefoni .. sateliti .. i pojedine više manje specifične hardwerse alatke potrebne za izvodjenje pojedinih stvari ..

I ja bih voleo da nisam u pravu .. ali jbg. .. dok smo se mi medju sobom ebavali drugi produžiše pravo ..
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.