Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Borat: Cultural Learnings of America...  (Pročitano 12042 puta)
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia E72
Ma kad se mi ne drkamo što nas ameri prave teroristima, što bi se oni drkali zbog toga što ih Cohen ismeva. OSim toga, neka budu zadovoljni, bar su među 250 najgledanijih filmova... ovi u kojima smo mi teroristi, imaju rejting ispod pet zvezdica...  Smile
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Borat posvadjao Pamelu i Roka


Holivudska zvezda Pamela Anderson odlucila je da se razvede od svog muža Kid Roka, a uzrok razvoda je, ni manje ni više, nego njena uloga u filmu "Borat"!

Kid Rok je zajedno sa Pamelom prvi put pogledao film "Borat: Kulturno uzdizanje u Americi za pravljenje koristi slavnoj naciji Kazahstana" u kući Rona Mejera, šefa Univerzal studija, a nakon filma prosto je "odlepio", nazvavši suprugu "kurvom i rospijom", prenose svetske agencije.

Rok smatra da se Pamela u filmu Saše Barona Koena totalno ponizila.

S druge strane Pamela je bila ponosna na svoju ulogu u filmu, pa se nadala da će se svideti i njenom mužu.

Medjutim, pošto je njena "rola" u filmu prosto razbesnela Kid Roka, Pamela je uzela svoja dva sina i odselila se iz zajedničke kuće u Malibuu, saznaje se iz krugova bliskih bivšem paru.

Inace, "Borat" i dalje ne silazi sa naslovnih strana. Tako su rumunski Romi iz sela u kojem je sniman film zapretili Saši Koenu da ce ga "nabiti na kolac" ukoliko se ponovo vrati u njihov kraj.

Romi su veoma ljuti na komičara koji ih je prikazao kao silovatelje i prostituke.

Georgi Pasku koji je Boratu, za snimanje filma, prodao kravu kaže da ih je britanski komičar prikazao kao divljake, što im je "narušilo ugled".

"Ovo je Transilvanija, domovina grofa Drakule. Ako se Borat ikad vrati ovde nabićemo ga na kolac", kaže vidno uzbudjeni Pasku.

Seljaci koji su statirali u filmu kažu da su bili slabo plaćeni i da im niko nije rekao da je film komedija zbog čega traže odštetu od 15 miliona funti s obzirom da im je rečeno da će tema filma biti siromaštvo.



Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia E72
E moj Cohene...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
pade mi na pamet interesantna ideja : da ga pozovemo u srbiju da snima film o nama (kao ne ljutimo se ,cool smo i te fore) ,a onda da ga poklonimo onim rumunima (+ jedan domaci cvornovati kolac  Smile) u cilju poboljshanja medjususedskih odnosa ... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Pali anđeo...možda... Ali anđeo!

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 5673
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple Iphone 3G
Radovala sam se kao dete da gledam film... Još kad sam čula da je Brogovićeva muzika...  Zvučilo mi je prosto neverovatno....
I eto došao je dan kad sam otišla u bioskop da ga gledam... Kad ono... Baš sam bila razočarana...
Toliko su pričali o njemu itd... Ali kad sam videla... Nekako mi se nije dopao...
Jeste da su imale smešne scene... Ali u celini nije bilo to to... Smile Smile
IP sačuvana
social share
We are each of us angels with only one wing, and we can only fly by embracing one another.


 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
PLATI, BORATE!
Esma Redžepova tuži Sašu Barona Koena jer je u hit filmu bez dozvole koristio njenu pesmu "Čaje šukarije" i traži nadoknadu od 100.000 evra

Goran Bregović se ne izjašnjava da li će Koena tužiti zbog korišćenja njegovog "Đurđevdana"

(Ne)očekivan uspeh filma "Kulturno uzdizanje Amerike za pravljenje koristi slavne nacije Kazahstana", kontroverznog britanskog komičara Saše Barona Koena, poznatijeg kao Borat, mogao bi da bude narušen tužbom sa Balkana. Naime, legendarna romska pevačica Esma Redžepova, čiju je možda i najpoznatiju pesmu "Čaje šukarije" Koen upotrebio kao muzičku podlogu svog filma, odlučila je da ga tuži zbog kršenja autorskih prava i traži odštetu od 100.000 evra! Melodija "Čaje šukarije", autora Steve Teodosijevskog i Esme Redžepove, čuje se već u prvim minutima filma, i dočarava rodno selo "šestog najpoznatijeg čoveka u Kazahstanu".
- Niko od mene nije tražio dozvolu za korišćenje pesme "Čaje šukarije", niti me je iko od autora kontaktirao i barem obavestio o njihovim namerama - iznervirano je izjavila Esma za jedan domaći nedeljnik, i dodala: - Ljuta sam, ne može to tako! Uvređena sam, moja prava su narušena i od producenata ću tražiti 100.000 evra.
Esma je već angažovala advokate koji će voditi ovaj slučaj, najverovatnije pred sudom u Skoplju. Disk sa muzikom iz filma pojavio se na tržištu 31. oktobra, i već je prodat u više od 300.000 primeraka.
Boratove urnebesne skečeve i emotivne trenutke u filmu, inače, prate i melodije "Kalašnjikova" i "Đurđevdana" (u verziji "Ederlezi"), koja se nalazi i na saundtreku, koje su autorsko delo Gorana Bregovića. Međutim, Brega, kao i obično, nije bio raspoložen da komentariše mogućnost da i on tuži Koena i producente filma. Kratko nam je rekao da ne želi da govori o tome, a njegov menadžer i prijatelj Raka Marić, vlasnik "Mjuzik star prodakšna", kaže:
- Ja štitim autorska prava Gorana Bregovića za područje Balkana, dok je za zaštitu u "ostatku sveta" zadužen studio "Univerzal" - kaže Raka Marić za Press, i dodaje: - Koliko sam ja upoznat, producenti filma nisu tražili dozvolu od Bregovića ni od "Univerzala", a da li će biti reakcije, i kakva će ona biti, ne znam jer to nije u mojoj nadležnosti.
U toku jučerašnjeg dana pokušali smo da stupimo u kontakt i sa nadležnima "Univerzala", ali oni nisu bili raspoloženi da odgovaraju na naša pitanja.
(A. V.)

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Rusija ne voli Boratov humor

MOSKVA - "Borat", filmska komedija o rasističkom, seksističkom i antisemitskom kazahstanskom reporteru, doživela je veliki uspeh u američkim bioskopima, ali se tako nešto neće ponoviti na ruskom tržištu. Naime, visoki službenik Ministarstva kulture Ruske Federacije objavio je kako je ministarstvo "Boratu" odbilo da izda dozvolu za distribuciju, tumačeći tu odluku "mogućnošću da film uvredi određene etničke i verske zajednice". Ruski distributer "Borata" je najavio podnošenje žalbe na tu odluku ministarstva.
Al ce film sigurno prikazati oni supci iz Uzbekistana   Smile
A evo i jedan link tipa "Borat"
http://uncyclopedia.org/wiki/Serbia
« Poslednja izmena: 05. Mar 2007, 03:29:22 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 280
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Samsung d600
Odličan je film gledao sam ga dosta puta, koiliko sam čuo Cohen snima još neki film tipa Borat  Smile
IP sačuvana
social share
Vodi me majka u cirkus Kolorado...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Nine eleven, oh nine eleven

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1028
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Motorola k1 razr
Film je govno.Poceo sam da ga gledam i zaspao.Gledacu kad bude bio na TV-u
IP sačuvana
social share

Remember kids, guns don't kill people. Dangerous minorities do
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1079
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Odličan je film gledao sam ga dosta puta, koiliko sam čuo Cohen snima još neki film tipa Borat  Smile

U tom novom filmu on je Bruno, gay novinar iz Austrije. Ima to u njegovom Ali G showu, kao sto je i Borat bio mnogo pre nego sto je film snimljen.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.