Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: e da li neko moze da mi kaze kako da dobijem vizu za usa  (Pročitano 7833 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 4
Smile  
ja sam u bosni
nisam izbjeglica nisam zena pog borca a ni pog borac dzaba fakultet i jos koje kakvi fazoni ne moze pa ne moze
kako da promjenim drzavljanstvo u bilo koje pa da tutnjim za usa  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
e pa to sam samo ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 242
I meni je ovde bedno, ali šta je tu je, mora se izdržati.
Možda sam i preterao kada sam rekao da Gm ima oko 10 000 stanovnika.
Čačak ima stanovnika.....hm, negde piše 72 800 i kusur, ali kao opština ima 120 000 stanovnika (opština je jako mala, obuhvata samo grad i nekoliko okolnih sela, pa sad procenite sami).Kaže se da je privredni centar Zapadnog Pomoravlja, međutim...
Npr, moja škola je sagrađena 1980. godine, i najmlađa je škola u ovom kraju, a unutra je, prema mišljenju mnogih ljudi, kao u zatvoru: rešetke na kabinetskim prozorima, hodnici nemaju ni foton svetlosti, sijalica nema, Wc su bogati raznim gasovima koji vazduhu daju miris od koga se u najmanju ruku pada u nesvest.
Jednostavno, bezveze je.Pogledajte slike pa procenite (mada one prikazuju ""najlepše"" delove grada).
IP sačuvana
social share
Čačak, da, tu ja živim !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 242
Čudilo bi me da ti ovde "dole" nije tužno u poređenju sa NS-om...whooooo
IP sačuvana
social share
Čačak, da, tu ja živim !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
Smile
niko ni jedne za ostanak ovde
ajmo svi vani juriiiiiiiiiiiiiiiiis  Smile
puno pozdrava od mene za sve  :wink:  :wink:  :wink:
IP sačuvana
social share
e pa to sam samo ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Citat: cacanin
Čudilo bi me da ti ovde "dole" nije tužno u poređenju sa NS-om...whooooo

Pa .. i nije posto sam imao jednostavnu rutu: autobuska stanica-kasarna-Mozart-Dom V S&CG ... u principu dosta malo mesto ali i opusteno i prijateljski nastrojeno.
Svidja mi se Norveska kuca... BAS je OK !!!
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 126
Norveska kuca je MNOGO dobar restoran, i znan nasiroko
IP sačuvana
social share
One ring to rule them all
One ring to find them
One ring to bring them all
And in the darknes bind them.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1197
Norveska kuca? Gdje to? U Cacku? Znam da u Cacku ima kafana Lipov lad. To mi je rekao neko od Cacana na moru, ali vise ne znam iz kojeg razloga. Ili je to bilo zato sto je to od ove jedne djevojke ili je njea kafana blizu! Znam samo da bih volio doci u Cacak i uopste malo proci kroz Sumadiju! I Cacanin, ne treba govoriti za svoje mjesto da je "bedno" ili slicna sranja. To je ipak dom!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 52
Iseljenicku visu za USA ili Bilo koju drugu vizu. Je jednako tesko dobiti kao i naci iglu u plastu sena. Sem ako nisi Poznati sportista, pevac ili pevacicia... Smiley i tome slicno.

U slucaju da je neko izgbeglica iz bivse SFRJ moze preko UNHCR zatraziti iseljenicke papire za usa, kanadu ili australiju ali i to se mnogo ceka i neposreci se svima. I ta kombinacija se najcesce praktikuje za cele porodice.

Postoji jedan jedini nacin za nas obicne smrtnike....
Na oficijalnom sajtu za USA green card lottery


https://www.usafis.org/masterssl/index.asp

Uz malo srece i par dolara na kreditnoj kartici mogu se dobiti Papiri i GREEN CARD. GREEN CARD je mnogo vise od radne dozvole u USA. Ako neko ima GREEN CARD moze da bude garant nekom jos npr svojoj verenici ili svom vereniku, ili nekom od clanova uze  i sire porodice


To je inace jedini zvanican sajt. Postoji jos bezbroj koji se bave istom tematikom ali OVAJ je jedini 100% da ce se prijavom zaista ucestvovati u lutriji...

APikacija za godinu dana je nekih 33$ a za 4 godine ucestvovanja u lutriji je 99$

Pozdrav svima!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Revolution in their minds!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 769
mob
Nokia 3650
Pa evo ja sam dobio i kanadsku i americku vizu bez problema ali mislim da znam zbog cega zbog toga sto nisam hteo da dobijem pa sam bez frke dobio samo odneo papire i pitali me kome i idem i kolko mi treba i gotovo...E sad u ambasadi cekao sam 3 sata i vec skoro da im jebem mater i pokupim papire i idem i oni me zovu na razgovor i gotovo kazu dobio si...A da sam hteo sigurno ne bih dobio....
IP sačuvana
social share
Life is ours, We live it our way!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Imaju 2 zatvorena u Ivanjici ali suvise mala za 20000 stanovnika i u okviru hotela a nema ni jedan otvoreni Smile

Ja bih voleo da dodjem u Prag sto ce se i jednog dana desiti jer skupljam pare da se prosetam negde. LUDAKU se obavezno javljam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.