Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: e da li neko moze da mi kaze kako da dobijem vizu za usa  (Pročitano 7827 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Citat: Aruena
Milena nisi videla, pa ne mozes da pricas o tome. Veruj mi da ces se pokajati. SAD vam je jedno obicno sranje od drzave, blagi uzas. 99% sam sigurna da ti se nece svideti kad budes dosla ovde, iako te sada mnogo vuce da dodjes da vidis. I ja sam isto tako jedva cekala da dodjem ovde i da vidim kakva je ta amerika, ali cim sam nogom krocila na aerodrom ja sam se pokajala.

Tako je Puki, od nase lepe Srbije nema lepse. Kakva crna Amerika, kakvi bakraci, mogu samo da nam pljunu pod prozor.


Ova poruka je napisana za vreme pisanja moja pa nisam video. Zato evo sada.


Pazi ovako. Ja sam u SAD (NY) proveo 20 dana i meni se svidelo. Nije bilo uopste lose, ali bio sam samo turisticki pa mozda zato, a mozda i zato sto sam bio klinac (12 god.) pa o takvim stvarima nisam ni razmisljao.

E sad. Svi kada krenu u inostranstvo da zive misle da ce odmah da pocnu pare da im kaplju sa neba i da ce oni moci da zive kao na filmovima. U redu, sve to bude, pocnu pare da dolaze i da se zivi upravo kao na filmovima (to kako ko). Ali pre toga mora da se prodje mnoooogo gadan i tezak period. Evo recimo ja. Kada smo dosli u CZ, prvih sest meseci smo ziveli kao beda. Nemojte da se smejete, ali upravo tako. Nismo imali para, nismo znali jezik pa nismo mogli nigde da se zaposlimo itd. Moj otac je nekoliko puta rekao da se vratimo u Srbiju. Ja sam u Srbiiji izlazio svako vece, nista nisam radio, imao super drustvo i zezao se. Zbog toga je ispalo da je tamo stvarno bolje. Ali i pored svega taga nismo odustali i evo sada smo jos uvek ovde. Sada moj otac radi super posao, ima mesecnu platu toliku kao u Srbiji za godinu i 2-3 meseca u svojoj firmi, a sada radi isti posao za nekoga drugog. Ja zaradjujem super a radim posao koji mi se svidja i idem u skolu koja mi se svidja, a koja u Srbiji ne postoji. Moja brat ima 18 god, a ne zna sta ce od para, a pored toga trenira u super klubu. Pa sada vi vidite jel bolje ili nije.

Naravno, ako hocete nesto da napravite morate mnooooogo i posteno da radite, a pored toga da kada dodjete do para da znate pametno da ih potrosite (a ne kao ja da hocete da kupite laptop i pored toga sto imate super kompjuter u kuci  Smile  Smile )

A sad, ako ste patriote (kao Puky Smile ) i necete da mrdate iz Yu, to se postuje, ali to je retkost. Uglavnom svi cekju da im se pruzi prilika da negde odu. Meni se pruzila prilika i ...
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 242
Ja imam, može se reći, slično mišljenje kao Puky.
Istina, iz ovog grada može da me istera ko oće (jedva bih čekao), jer moram priznati da život nije nešto posebno (sa izuzetkom materijalnih stvari). Za sve što bi pomoglo ovom gradu u smislu poboljšanja kvaliteta života njegovih stanovnika se okoliša u nedogled.
Tako, npr. zatvoreni bazen je počeo da se ""gradi"" pre nekoliko godina...i ništa. A zatvoreni bazeni postoje u okolnim mestima (Ivanjici - 73 km, 20 -30 000 stanovnika, kao i Gornjem Milanovcu - 20 km, uži centar ima oko 10 000 stanovnika). Ali, košarkaških terene ima......whooooo kolko oćeš...
Ne bih voleo da odem iz države, jer jednostavno mislim da to nije za mene (pri ovom ne mislim na Crnu Goru, Kosovo ili Vojvodinu).
Priznajem da što se para tiče dobro živim u odnosu na ostatak stanovnika, ali prosto više mi je dosadno ovde.
Priča se za Čačak da je centar Moravičkog okruga, ali nije to sve baš tako.
Dožite i uverite se sami.
Naći ću neke slike, pa Vam ih pokazati
IP sačuvana
social share
Čačak, da, tu ja živim !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 242
Gimnazija, koju, nadam se neću upisati

Ekonomska škola

I jako skučeni centar sa Gradskim šetalištem

IP sačuvana
social share
Čačak, da, tu ja živim !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 126
E Ludak, kad je tu kod tebe tako super, dolazim ja kod tebe da zivim      :twisted:

Inace ja sam ovde vise od godinu i po dana. Od kada smo dosli nista se nije popravilo i mi se nismo daleko makli od pocetka. I mi isto kad smo dosli, bas smo bili beda, ali sada je malo bolje. Ne kazem ni da sada super zivim, ali nije lose, prezivljava se. Inace ovde je ogromna kriza. Svakog dana cujes na vestima da je neka velika firma (kao recimo motorola ili UNITED) odpustila po ko zna koliko hiljada radnika. Moj cale je inace programer, i stvarno zna znanje sto se toga tice, ali on ne moze da nadje posao bas zbog toga sto je kriza.

Sto se mene tice, meni je ovde bas odvratno. Nemam drustvo, svaki dan idem u skolu koju mrzim iz dna duse. Raduckam pomalo i tako. Meni je inace jedna od najvecih zelja u zivotu da zavrsim gimnaziju u mom rodnom gradu, i da u BG zavrsim filoloski fakultet. Za ovde me nista ne vezuje


Sto se tice dobijanja vize, nije to toliko lako ako imas neku rodbinu ovde. Cak ako kazes da imas neku rodbinu, onda je verovatnije da ce da te odbiju. Znam da mi moju rodjenu sestru ne mozemo da dovedemo ovde, i verovatno necemo moci da je dovedemo jos najmanje 4-5 godina.


Isto ludak, tebi to sto se svidelo u NY, kada si bio, to ti se sigurno svidelo zato sto nisi dugo ostajao i sto si dosao samo turisticki pa samo obilazis lepe stvari, i taman kad ti vise dosadi ti pobegnes odatle. Ali kad i posle toga kad ti sve skroz dosadi, i kad posle moras da ostanes tu da zivis to je onda prava nocna mora
IP sačuvana
social share
One ring to rule them all
One ring to find them
One ring to bring them all
And in the darknes bind them.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
sve je to jako lijepo sto vi meni ispisaste
sve u svemu kad saberem i oduzmem, nista od moje vize
neozbiljno je govoriti o balkanu ko sigurnom mjestu za zivot i o tome kako negde tamo pare padaju sa neba
al JA OPET HOCU KAKVU BILO VIZU ZA USA
IP sačuvana
social share
e pa to sam samo ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Citat: cacanin

...
Tako, npr. zatvoreni bazen je počeo da se ""gradi"" pre nekoliko godina...i ništa. A zatvoreni bazeni postoje u okolnim mestima (Ivanjici - 73 km, 20 -30 000 stanovnika, kao i Gornjem Milanovcu - 20 km, uži centar ima oko 10 000 stanovnika). Ali, košarkaških terene ima......whooooo kolko oćeš...
...


Ovde je naopak. Bazena koliko hoces. Ja recimo imam jedan na krovu zgrade, iako on nije zatvoren, ali nema veze. Ja sam tamo isao samo jednom jer je to samo za stanare zgrade i onda mi bedak da se kupam sa babama i dedama. Isao sam samo nocu.

A kosarkaskih terena nema nigde. Ovi cesi i ne znaju da igraju kosarku.

@Aurena:
Ma nije ni ovde bas toliko naj naj, ja samo ovde ne pominjem nista lose (iako meni je sasvim ql).
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 398
@ mar~mari - A sto ti se toliko ide u USA (ako nije tajna)?
IP sačuvana
social share
"When all of your wishes are granted,
Many of your dreams will be destroyed..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 126
Ja sam u mom rodnom mestu u YU, imala najmanje oko 3-4 zatvorenih bazena i 2 otvorena. Ovde imam bazen (otvoren) u dvoristu, a i kosarkaskih terena ima koliko hoces, na svakom cosku ima neki kosarkaski teren, a i skoro u svakom dvoristu ima po jedan kos.
IP sačuvana
social share
One ring to rule them all
One ring to find them
One ring to bring them all
And in the darknes bind them.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Citat: M!lena
@ mar~mari - A sto ti se toliko ide u USA (ako nije tajna)?


Vidite da decko/devojka hoce da zbrise iz Yu.

Pa znas kako ces da dobijes vizu. Odes u Americku ambasadu u BGD, predas zahtev i cekas da ti je odobre. To je najlegalniji i najsporiji nacin. Pa ti vidi.
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
# mari-mari
Samo opusteno i sa glavom napred i naci ces neki fazon kako da odes. NE gubi nadu !!!


# Cacanin
Bio sam u GM 6 meseci i ... jako mi je to malo mesto. Ne znam koliki je CA ali ... nekako mi je tuzno tamo dole.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.