Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 29 30 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vase misljenje o muskarcima koji koriste usluge prostitutki  (Pročitano 21563 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
LG 4X HD
Gledao sam par puta na tv-u priche kao otishla je u inostranstvo sa namamljena prichom da ce da chuva decu ili ko zna shta pa su je onda prevarili,naterali da se bavi protrtitucijom,uzeli joj pasosh itd.To su priche za malu decu,alibi pricha za one kod kuce...znala je tachno zashto ide i shta ce da radi,nishta je nije sprechavalo da zaustavi prvog pandura na ulici i da mu kaze.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
 Da ali zato će da joj roknu nekog kod kuće.Da država legalizuje prostituciju to je više fer nego da brani a ove i dalje da se bave time s tim što imaju i parazite pored sebe,makroe koji ih zlostavljaju,itd.Ma ima i onih koje gotive to da rade,šta sad.Ja sam koristio usluge par puta i bilo mi je super.Tada sam izgoreo žešće i dobro mi došlo.Prezervativ,dam kintu-njoj ok,meni lepo i udri...
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Gledao sam par puta na tv-u priche kao otishla je u inostranstvo sa namamljena prichom da ce da chuva decu ili ko zna shta pa su je onda prevarili,naterali da se bavi protrtitucijom,uzeli joj pasosh itd.To su priche za malu decu,alibi pricha za one kod kuce...znala je tachno zashto ide i shta ce da radi,nishta je nije sprechavalo da zaustavi prvog pandura na ulici i da mu kaze.
Pa izgleda jednostavno, ali i nije bas. Mnogi panduri, npr. u Italiji rade zajedno sa makro scenom i nije bas pouzdano otici kod murjaka, mozes opet zavrsiti tamo odakle si bjezao. Osim toga, ovdje u Njemackoj im kazu da ce biti strpani u zatvor jer je prostitucija kaznjiva, pa odna izgon itd. A i prijetnja da ce je makro naci dolje kad se vrati... Ima svakakvih slucajeva, citao sam o Rumunkama koje su prosle gadna iskustva. Isto tako mozemo predpostaviti, zenska od 16 godina, negdje u provinciji, otac nasilnik, pijanica, mati je ili napustila familiju ili isto pije... E, sada ta zenska moze da bira dva zla, a uzme ono od kojeg ima bar malko koristi, a to je prostitucija.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
LG 4X HD
Citat
Da ali zato će da joj roknu nekog kod kuće.

ma da,samo josh Tom Kruz fali i imash scenario za film.

Citat
Pa izgleda jednostavno, ali i nije bas. Mnogi panduri, npr. u Italiji rade zajedno sa makro scenom i nije bas pouzdano otici kod murjaka, mozes opet zavrsiti tamo odakle si bjezao. Osim toga, ovdje u Njemackoj im kazu da ce biti strpani u zatvor jer je prostitucija kaznjiva, pa odna izgon itd. A i prijetnja da ce je makro naci dolje kad se vrati... Ima svakakvih slucajeva, citao sam o Rumunkama koje su prosle gadna iskustva. Isto tako mozemo predpostaviti, zenska od 16 godina, negdje u provinciji, otac nasilnik, pijanica, mati je ili napustila familiju ili isto pije... E, sada ta zenska moze da bira dva zla, a uzme ono od kojeg ima bar malko koristi, a to je prostitucija.

Pazi,ima takvih sluchajeva ali oni su retkost u poredjenju sa svojevojnim bavljenjem prostitucijom (u "svojevojno" ubrajam i prosti beg od siromashtva,oca alkosa i slichno).A shto se tiche toga shta im kazu makroi...ko poveruje nekome da ce ga ovaj odvesti preko i napraviti mu bajku od zivota,i josh veruje sve shto mu makro kaze ili chime mu zapreti takva osoba je osudjena da buder zrtva i tu nema pomoci.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
upoznala sam jednu devojcicu, radi u nekoj birtiji u novom pazaru, pece cevape i sluzi pivo smrdljivim polupijanim kamiondzijama.
gazda je kresne povremeno, kad mu dodje, onako
(izvinjavam se na recniku, ali to je prava slika njene realnosti)
nekad je i osamari, tako da se ona prostre po podu.
ona mu je zahvalna do neba.
kaze, "on me je iz blata izvukao"
iz bordela je doveo da radi kod njega i zivi tu...

ma.... Smile
ne zna covek sta da misli

ona je bas iz takve kuce - otac alkos, majka profuknjaca
kakva ona da bude?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
 Kakva god hoće.Ne treba je sažaljevati,ima izbor a ovaj je njen.Može da ode a ostaje.. Smile
Šta reći  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
ne moze da ode.
nema gde da ode, a da joj bude bolje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
upoznala sam jednu devojcicu, radi u nekoj birtiji u novom pazaru, pece cevape i sluzi pivo smrdljivim polupijanim kamiondzijama.
gazda je kresne povremeno, kad mu dodje, onako
(izvinjavam se na recniku, ali to je prava slika njene realnosti)
nekad je i osamari, tako da se ona prostre po podu.
ona mu je zahvalna do neba.
kaze, "on me je iz blata izvukao"
iz bordela je doveo da radi kod njega i zivi tu...

ma.... Smile
ne zna covek sta da misli

ona je bas iz takve kuce - otac alkos, majka profuknjaca
kakva ona da bude?
Pa napravite u Srbiji kao u Njemackoj, kuce za zene gdje mogu biti zasticene i zivjeti jedno vrijeme u anonimnosti. Ta zenska iz Pazara sigurno nema alternativu jer je drustvo to ne pruza. Takva je socijalna situacija
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
pricham ti prichu - prosechna prostitutka nije kao iz holivudskih filmova . vecina njih potiche iz siromashnih i razorenih porodica ,nema nikakvo obrazovanje i u zemljama kakve su holandija ,nemachka i.t.d. namamljuju ih bash prichama kako ce da rade 2-3 godine i da steknu kapital i posle ce da vode "normal life" ... naravno ,od toga nema nishta - prostitucija uvek donosi pshicichke probleme koji se "leche" narkoticima ,alkoholom (shto zahteva josh novca) . a poshto u tom "poslu" stalnu stizu mladje snage ,prostitutka koja pochne sa recimo 1000 evra za noc ,za 4-5 godine spadne na 100 evra i na kraju je izbace iz javne kuce pa radi na "crno" na ulici ...

opet da pomenem da su ovi "liberali" koji se navodno zalazu za ljudska prava najcrnji licemeri ,jer ih uopshte ne zanima shto ljudska bica oko njih propadaju - njima je vazno samo njihovo lichno uzivanje ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
prostitucija je casno zanimanje

 Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 29 30 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.