Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vase misljenje o muskarcima koji koriste usluge prostitutki  (Pročitano 21567 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia the best
stvarno otvorio temu  Smile

pa ovako : nemam nista protiv. kad devojka radi svoj '' posao''
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Juce si bila protiw Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
LG 4X HD
Citat
A još možeš besplatno da dobiješ i neku bolest.

bolest mozesh da dobijesh od bilo koje devojke,chak verovatno pre nego od prostitutke  Smile

prostitucija ima svoje drushtveno opravdanje,zato i postoji od pamtiveka.U svakom drushtvu postoje ljudi koji iz raznih razloga ne mogu da nadju sexualnog partnera pa su im usluge  prostitutki jedino reshenje.A neispunjavanje sexualnih potreba moze dovesti do ozbiljnih problema.Tako da...ok je to.i prostitutke i njihove mushterije.
To je u sushtini poshten posao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
50-ta tema danas...
Da ga upoznamo sa SSB i zatvorimo forum..

Elem.. da.. s obzirom da su razlozi od usamljenosti do sado-mazohizma, apsolutno nemam nikakvo misljenje o njima..
Ako su oni spremni da rizikuju svoje zdravlje zbog malo seksa.. jbg.. takav je zivot...
Problem nastaje kad oni zbog svog problematicnog ponasanja postanu prenosioci zaraze... ali tada je vec kasno...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
LG 4X HD
Zdravlje rizikujemo ionako svaki dan i na skoro svakom poslu i pri skoro svakoj ljudskoj aktivnosti.Mislim da prostitutke sem onog najnizeg sloja vrlo vode rachuna o svom zdravlju i insistiraju na upotrebi kondoma tako da je rizik po zdravlje mnogo manji nego shto se misli.Cenim da je rizichnije pokupiti neku klinku sa splava.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Mislim da prostitutke sem onog najnizeg sloja vrlo vode rachuna o svom zdravlju i insistiraju na upotrebi kondoma tako da je rizik po zdravlje mnogo manji nego shto se misli.

Vidis.. nisi u pravu.. u proteklom periodu bilo je dosta tekstova o prostitutkama i legalizaciji..
Zanimljivo je da se jedna recenica ponavlja: "Ja uvek svojim klijentima nudim zastitu, ali oni su spremni i vise da plate kako bi imali seks bez zastite"...
Znaci, nije problem u tome sto one vode ili ne vode racuna o svom zdravlju, vec u tome sto klijenti zele...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Citat
Da moj muž ima ljubavnicu, to bih mu možda i oprostila (posebno ako bismo imali decu),...

ja ovo ne razumem  Smile
kako bre sad to? Ako imamo decu, moz da radish shta ti je volja, ako pak nemamo, hm mozda bih ti i oprostila .. ?!?!?
Kuda ide ovaj svet majko mila ...  Smile

Elem, neko reche da muskarci uglavnom koriste usluge prostitutki jer kod kuce nemaju zadovoljavajuci sex. Ima dosta istine u tome. Ako gledamo sa stanovishta da recimo nece svaka slobodoumna devojka uci u aferu sa ozenjenim muskarcem (tj vecina nece), a recimo da je tom muskarcu sexualni zhivot apsolutno uzasan, tada se on , je li, okrece uslugama kraljica noci ... nemam pojma, ali meni je to sve nekako ljigavo. Mada, evo psiho profil udate zhene: bolje je da se isprazni na droci jedno veche u mesec, dva, tri ili cesce, nego da zapochne aferu pa da mi ode (?!). Mozda ja gresim, jer stvarno nemam iskustva u takvim stvarima (nisam udata, ne brinem se za svoju egzistenciju), ali nekako mi je to logichan zakljucak. E sad shto se ja sa svim tim ne slazhem i smatram da su usluge kurvi medvedje usluge i da je bolje kloniti se takvih radnji, to je moje lichno razmisljanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
LG 4X HD
Citat
Zanimljivo je da se jedna recenica ponavlja: "Ja uvek svojim klijentima nudim zastitu, ali oni su spremni i vise da plate kako bi imali seks bez zastite"...
Smile  nisam znao,to je bash idiotski.I te ribe  Smile za par desetina evra rizikuju zivot  Smile Smile


Valjda ce se naci lek za sidu u dogledno vreme,svi cemo chini mi se malo lakshe disati,bili promiskuitetni ili ne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia the best
Juce si bila protiw Smiley

protiv sam da se devojke bave prostitucijom, ali kad vec ima takvih lujki, onda sto bi ista zabranjivali i osudjivali muskarce

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
ali kad vec ima takvih lujki, onda sto bi ista zabranjivali i osudjivali muskarce
Smile

pa, izmedju njih postoji uzrocno posledicna veza.. prostitutke postoje zbog muskaraca, a ne muskarci zbog prostitutki...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.