Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:23:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vase misljenje o prostitutkama  (Pročitano 15463 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
@ toalet
Ne znam bas da li bi tako pricao kada bi ti jednog dana cerka dosla kuci i priznala da je prostitutka...
Prosto pitanje : Kada bi bilo pitanje tvog opstanka, da li bi ukrala jabuku ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 407
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung i600
Prost odgovor: Pre bi ukrala nego se prostituisala. Ali nikada ne postoje SAMO te dve opcije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Samo isticem da je glupo uzimati u obzir moral kada je zivot na ivici egzistencije. A te devojke/zene su upravo tamo.
Redosled bi trebalo da bude takav da je na prvom mestu zivot a onda idu sledece stvari... daleko od toga da ja opravdavam ili odobravam prostituciju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia the best
covece do sada nisam mislila o ovome..cudo  Smile  ne mislim nista o njima, moze se reci da ih osudjujem.


pa da lakse im da sire noge nego da rade  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


nja,nja

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1323
Zastava Beograd
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Kako ti lupash devojko. Ja bih te lepo prodao nekom albanskom makro pa bih te pitao koje opcije imash.
Gledao sam par dokumentaraca o devojkama iz istocne evrope, nihovim zivotima i razlozima za ulazak u prosticuciju. Ima prica koje mogu da se razumeju ali i onih drugih, jednostavno nikada ne treba generalizovati nesto, makar to bila i prostitucija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
90% tih zena je primorano na to, ne rade to zato sto im je lakse niti zato sto vole, jednostavno nemaju izbora.
Nije sve kao u filmovima.
Rumunkama oduzmu pasos , prodaju ih za 300evra i kupe im dzak krompira da imaju da jedu za mesec dana.
Uzmite u faktor i belo roblje, to je tuzno, nije za osudu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia the best
Kako ti lupash devojko. Ja bih te lepo prodao nekom albanskom makro pa bih te pitao koje opcije imash.
Gledao sam par dokumentaraca o devojkama iz istocne evrope, nihovim zivotima i razlozima za ulazak u prosticuciju. Ima prica koje mogu da se razumeju ali i onih drugih, jednostavno nikada ne treba generalizovati nesto, makar to bila i prostitucija.

ej decko imas problem? ne govorimo o belom roblju, govorimo o prostitutkama.
A da tebe otme gay albanac pa da ti pokaze  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 407
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung i600
Glupo je pravdati amoralno ponasanje time sto se neko nalazi na ivici egzistencije. Sta bi onda trebali da rade oni ljudi koji su ostali bez svojih domova u zadnjih 10 godina? Svi da pocnu da se bave kriminalom? Ma daj molim te.

Prostitucija je izbor, a ne `moranje`.

@aleks
5 godina sam na faxu izucavala prostituciju i jos mnoge druge socijalno patoloske pojave.I dalje se bavim time. A ti si pogledao par dokumentaraca pa ces da mi objasnis par stvari... hehehe ..... Smile

To o cemu ti pricas je `trgovina ljudima i prinuda na prostituciju`, a ovde ne govorimo o tome
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia the best
ma lupaju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Vase misljenje o prostitutkama i striptizetama.Kakve su to osobe koje ne postoju svoje telo i dozvoljavaju svakome da ga vidi i sta sve ne jos.Mosda ce te reci da imaju sta da pokazu,ali zar one koje se ne skidaju su manje lepe.Ima mnogo lepih devojaka koje to nikad ne bi uradile.Kakvo je vase misljenje o njima.


u nekim kulturama je biti prostitutka a.k.a kurva a.k.a cava bilo vrlo cenjeno i ugledno zanimanje.. eto npr. carica Teodora... Smiley
ako uzmemo u obzir da su i neki brakovi samo legalizovani oblik prostitucije... jasno je i zasto je to i najstariji zanat na svetu Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:23:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.