Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 18:46:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Koji mail client koristite?

Glasanje završeno: 13. Dec 2004, 21:46:19

Outlook express
25%  (2)
Thunderbird
50%  (4)
Opera client
12.5%  (1)
Incredi mail
12.5%  (1)
The bat
0%  (0)
Neki drugi
0%  (0)
Ukupno glasova: 8
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji mail client koristite?  (Pročitano 6282 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jel ti smeta sve? A sto ona uopste razmisljas o menjanju?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ne smeta mi sve. Smeta mi ono sto sam napisao da mi smeta. Pitao sam da li se nesto od toga moze eventualno ispraviti, promeniti?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Moze, nauci da koristis, navikni se pa ti nece smetati.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Sta konkretno moze da se promeni od stvari koje sam naveo, ako eventualno znas? Gledao sam sve moguce opcije i nisam nasao nista sto bi promenilo neku od stvari koje sam naveo da mi smetaju?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Konkretno mozes da se promenis ti i naviknes se na novo, jer je idiotski traziti od tberda da bude kao OE, ako ti treba OE koristi OE. Izbagas sta ti je vaznije, pa odlucis.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
Citat: Bad Habbit
Instalirao sam upravo thunderbird i moram da priznam da je super, ali imam vec par zamerki ovako u startu. Prvo, zasto su morali da komplikuju sa onim folderima, gde je u glavnom meniju INBOX, DRAFTS, TEMPLATES, SENT, JUNK i TRASH, a u drugom folderu LOCAL FOLDERS, ponovo INBOX, pa onda UNSENT MESSAGES, sto bi bilo normalno da bude valjda u glavnom folderu, pa onda DRAFTS ponovo, ne znam zasto, pa ponovo TEMPLATES, ponovo SENT i ponovo TRASH.


Dobro ajd to jeste malo bezveze, ali ja te local foldere nikad nisam ni koristio, sem kad imam da posaljem poruku offline, onda je on strpa tu dok ne bude poslata ...

Citat

 Drugo, sto mi smeta je sto ne moze prosto da se klikne dva puta na poruku i da se ona edituje, kao sto je to slucaj u  outlook express-u, vec je potrebno poruku prebaciti u drafts, tamo je editovati i tek onda je vratiti u unsent messages, pri cemu sto je najveci biser poruka i dalje ostaje u drafts, tako da sada imate dva puta istu poruku, jednu u unsent ili sent, a drugu u drafts, sto moze prilicno da izazove konfuziju.


Desni klik na poruku > Edit As New...

Citat

Onda licno sam navikao da mi contacts-i budu u glavnom prozoru, tkao da mogu u bilo kom trneutku da kliknem na neko ime i da mi se otvori novi prozor sa tim imenom tako da samo pisem tekst. Ovde toga nema, vec je imenkik tek u novom prozoru za novi mail i to ako se ukljuci, ako ne, nema ga ni tu.


Stvar navike, skini:
http://jpeters.no-ip.com/extensions/xpi/tb/contactssidebar-0.5.xpi
U thunderburd-u idi u Tools > Extensions > Install, pa otvori to sto si skinuo. Restartuj thunderburd, voala.

F4 za hide / show.

Citat
Onda u outlook-u je bila opcija when start, do to inbox, cega ovde nema, vec svaki put kada ulazite pjavi se onaj neki, ajde da kazem control panel, pa odatle vi sada birate hocete li new mail, read messages i tako dalje, sto je prilicno iritirajuce, bar za mene.


To je isto stvar navike, meni to licno ne smeta, ali siguran sam da ce u nekoj od sledecih verzija biti i to. Ipak je to jos uvek 1.0 i ima jos dosta toga da se uradi.

btw, procesljaj ove sajtove sa dodatcima za Thunderbird, sigurno ces naci nesto sto moze da ti posluzi.

https://update.mozilla.org/extensions/showlist.php?application=thunderbird&version=1.0&numpg=10&category=All
http://extensionroom.mozdev.org/main.php/Thunderbird
http://www.texturizer.net/thunderbird/extensions/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
E vidite, ovo je razlog zasto obozavam ovog coveka. Sve kratko, jasno, bez dodatnog komplikovanja. Mnogo hvala. Stvarno si genius.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
Nista i drugi put Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Covek naucio da koristi pretrage.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
Ja licno Operin m2 client zasto bi komplikovao i pokretao vise programa? Mozda za nekog ne ali za mene on sasvim dobro obavlja posao a probao sam sve gore navedene sem "The Bat!" .
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 18:46:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.