Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 15:41:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Koji mail client koristite?

Glasanje završeno: 13. Dec 2004, 21:46:19

Outlook express
25%  (2)
Thunderbird
50%  (4)
Opera client
12.5%  (1)
Incredi mail
12.5%  (1)
The bat
0%  (0)
Neki drugi
0%  (0)
Ukupno glasova: 8
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji mail client koristite?  (Pročitano 6286 puta)
13. Dec 2004, 21:46:19
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Do sada sam koristio outlook express. Razmisljam mozda da predjem na thunderbird. Sta vi koristitie, sta valja?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sto pravis anketu i ubacis samo 3 stvari?!
I prosli put tako...
Mozda ljudi koriste the bat, incredi mail, eudoru, netscape comunicator, klasican outlook....

Moj izbor tberd.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
pusti čoveka pravi istraživanje .. Smiley

ThunderBird version 0.9 - [MOOX M3] (20041105) .. malo optimizovana verzija   Smile
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
Au Bad, izbor je svaka cast Smiley

Ja koristim Mozillin email klient koji dolazi uz nju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
outlook u winu i k-mail u linuxu Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
@SF

Pa ubacio sam tri stvari zato sto ja licno razmisljam o jednoj od te tri stvari, pa me zanima sta koristite vi od toga. Evo sada sam ubacio i jos par stvari, pa nadam se da cete biti zadovoljni i ako pretpostavljam da ce ovi novoubaceni client-i ostati na 0%. Takodje ti si mogao da editujes moju poruku pa da promenis sta mislis da treba.

@SVITAC

Da, sprovodim isttrazivanje, ali interno, u privatne svrhe. Znaci zanima me sta ja da koristim, a imam trilemu izmedju programa koje sam rpvobitno naveo.

@Zoran Karavla

Da ne ponavljam gore napisano. Reci cu samo da koliko vidim do sada niko nije naveo da koristi nista sto vec nije bilo navedeno, zar ne?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1127
Zastava Vladimirci, Srbija
mob
Nokia N70
I ja korsitim Mozillin i zadovoljan sam...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Outlook, iako sam glasao za Outlook Express. To je razlicito...

A za news 40tude...
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Instalirao sam upravo thunderbird i moram da priznam da je super, ali imam vec par zamerki ovako u startu. Prvo, zasto su morali da komplikuju sa onim folderima, gde je u glavnom meniju INBOX, DRAFTS, TEMPLATES, SENT, JUNK i TRASH, a u drugom folderu LOCAL FOLDERS, ponovo INBOX, pa onda UNSENT MESSAGES, sto bi bilo normalno da bude valjda u glavnom folderu, pa onda DRAFTS ponovo, ne znam zasto, pa ponovo TEMPLATES, ponovo SENT i ponovo TRASH. Drugo, sto mi smeta je sto ne moze prosto da se klikne dva puta na poruku i da se ona edituje, kao sto je to slucaj u  outlook express-u, vec je potrebno poruku prebaciti u drafts, tamo je editovati i tek onda je vratiti u unsent messages, pri cemu sto je najveci biser poruka i dalje ostaje u drafts, tako da sada imate dva puta istu poruku, jednu u unsent ili sent, a drugu u drafts, sto moze prilicno da izazove konfuziju. Onda licno sam navikao da mi contacts-i budu u glavnom prozoru, tkao da mogu u bilo kom trneutku da kliknem na neko ime i da mi se otvori novi prozor sa tim imenom tako da samo pisem tekst. Ovde toga nema, vec je imenkik tek u novom prozoru za novi mail i to ako se ukljuci, ako ne, nema ga ni tu. Onda u outlook-u je bila opcija when start, do to inbox, cega ovde nema, vec svaki put kada ulazite pjavi se onaj neki, ajde da kazem control panel, pa odatle vi sada birate hocete li new mail, read messages i tako dalje, sto je prilicno iritirajuce, bar za mene.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Da si koristio Netscape umesto IE, to ti ne bi bilo iritirajuce, jer su svi klijenti bazirani na Netscape-u redjeni na taj naci...  Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 15:41:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.