Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 01:39:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanje za verene  (Pročitano 3090 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
 Smile pa oce covek prsten, sta sad
nije smak sveta  Smile

a i obicaju si ti cudo... do pre sto godina je i kod nas verenicki staz trajao po 10-15-20 godina, deca su se 'verila' cim se rode...  Smile
tako da o obicajima, kao ni o ukusima, ne vredi raspravljati

lepo se vi dogovorite, i svi srecni  Smile
ako ti mozda nemas para njemu za prsten, a on ga toliko zeli, neka kupi sam sebi a zajedno ga birajte  Smile
a ti mu pokloni nesto drugo sto ce ga obradovati
nadjite kompromis  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Najvaznije je da se vi slazete a ostali sta misle ne trebate bas toliko da uvazavate!!!  a da ne bi bilo ni po tvom ni po njegovom nek on tebi pokloni prsten a ti njemu neki privezak ili tako nesto sto ce  i on moci uvek da cuva i da oznaci taj dan... Tako bar ja mislim ali ipak sve ostaje na vama sigurna sam da cete naci dogovor kojim ce te biti oboje zadovoljni...Zelim vam sve najlepse i najvaznije je da vi budete srecni a za ostale lako cete!!!KISSS   SRECNO
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Smiley Hvala svima na zeljama , cestitkama, informacijama i savetima.
Ovako, i ja bi volela tako... po srpski...da i ne znam kada cu dobiti prsten i da on sam odabere.Samo ja da dobijem.
Tako Je kod nas...( i godinu dana najmanje da se bude vereno... znam....a to ce i biti Smiley ne dam se ja Smiley )
Ali eto ... `oce i on prsten... (nije sad to tako da on mene ucenjuje nego jednostavno kaze - tako je kod njih obicaj)Razlog zbog kojeg zelim da ispostujem to ( dugo sam razmisljala vec i pricala i sa njim), je taj sto oni(njegova porodica) stvarno postuju tradiciju,datume,srodstvo...

S jedne strane ...rasprsi mi se "iluzija" o tom danu kada ce dragi da mi pokloni prsten iznenada - jer cemo eto ochigledno ici u prodavnicu i izabrati zajedno 2 komada - za njega i mene...

A sa druge strane... nije ni to loshe ... Ne moram samo ja da nosim prsten i samo ja da budem obelezena kao zauzeta Smiley Ovako je i on ...

Tako da .. za sad izgleda da cu "izdati" malkice nas obicaj,ali zajednicki zivot se i sastoji od kompromisa? tako... eeee piiih nije ovo nista ... kad smo preziveli onu buru sa striptizetama i druga slicna sr... slozicemo se i oko ovoga... Wink Vi stare burekdzije znate "Moje muke" i ispade .. sve one otvorene teme o mojim "patnjama"....
i prezive ` ja .

IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 9677
Zastava Wien
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Bez kompromisa nista....vazno je da se volite i postujete....kao sto ste

pregurali striptiz, preguracete i ovo.....

Sve najlepse u buducem verenickom periodu  Smile
IP sačuvana
social share
Ne cini drugome ono sto bi zeleo da drugi ucine tebi.

Njegov ukus mozda nije isti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Hvala Smiley
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Apple Iphone 8+
ja sam bivsoj kupio verenicki i nisam ocekivao od nje prsten, i ja sam cuo da se kupuje medjusobno, meni je to licno glupo! jer muskarac je taj koji je pita i veri...tako da i on treba da kupi prsten... ali sve naravno kao sto u pre mene rekli zavisi i od dogovora!mada ja mislim da to zavisi od veze i od ljudi koji su u njoj! ako su i pre toga sebi sve uzajamno kupovali onda bi ok bilo da i ti njemu kupis...ali opet se vracam na ovo gore,muskarac je muskarac i on treba da kupi,a i misljenja sam da muskarac ne treba da nosi bilo kakvo prscenje sem burme! Smile ostalo mi je pederski i seljacki! Smile
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

ko zna zasto je to dobro

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5560
Zastava ZEMUN
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630 bl6c n818gb
ja nisam dobio prsten  Smile
dobio sam nju  Smile
mozda bi sad mogao da ga trazim  Smile
btw @anja sve naj......... Smile
« Poslednja izmena: 12. Okt 2006, 16:13:01 od dejdza »
IP sačuvana
social share
Don't take life to seriously, you're not going to survive it anyway
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Apple Iphone 8+
hahahaha Smile uvek se neko nadje da koristi guzvu Smile
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Anja neka je sa srecom  Smile

A obicaji tokom veridbe? Ma batalite obicaje, smore nevidjeno i vecito neko nije zadovoljan, od rodbine naravno Smile To je vas dan, prilagodite ga sebi i uzivajte Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 440
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia N80IE Black
Ne daje se prsten momku,a i malo je glupo da momak ima prsten koji nije ni burma ni...?Nego... kazes hoces da bude sve po Srpskim obicajima,a onda kazes da tamo kod njih postoji obicaj da kupite jedno drugom prsten,jel to znaci da je on stranac ili samo iz drugog dela Srbije ili neke od bivsih republika kad ima neke obicaje od"tamo"?
Staz pre veridbe zavisi do ljudi,znam ljude koji su relativno kratko bili u vezi,a recimo ja i moja devojka nesto malo manje od okruglo 6 godina,pa opet to ne mora nista da znaci,sem da ja sada znam da ako je i dalje volim posle 6 godina,a kaze i ona mene,vise od bilo cega ili koga,i ne zamrzimo se za sledecih godinu dana (tacnije malo manje od godinu do svadbe) onda znam da je ona"vo vjeki vjekova"!To je najlepse od svega i jedini razlog zasto ne treba zuriti,sa veridbom,a ni sa svadbom!  Smile
Pozdrav Smile
IP sačuvana
social share
Uuuuu booooj,krenite junaci sviiiii,kreeeen'te i ne zal'te zivot svooooj,Partizane mooooj,Partizane sada ti pobeeeeeeediiiii,prooooootivniku nek se krv u zilama zaleeeeeeediiiii!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 01:39:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.