Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:17:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hugh Hefnerove miljenice  (Pročitano 4151 puta)
11. Okt 2006, 00:33:21
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
HTC Touch HD, Luna
Svima je poznato ko je Hugh Hefner (osnivac i vlasnik PlayBoy-a). Poznato je da je imao prilike da bude u drustvu a i da se druzi sa mnogo vrlo simpaticnih devojaka.

Kao i mnogi od nas ima i on svoje miljenice koje uzivaju sve blagodeti njegove vile i naravno njegovog novca.

Postoji RealityShow koji se emituje ali necu imenovati televiziju na kojoj se prikazuje iako verujem da znate o kojoj je rec.

Da se vratim na Hefnera odnosno na njegove miljenice...

To su:

Kendra Wilkinson (moja miljenica) - 1985







Bridget Marquardt - 1973





Holly Madison - 1979









IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


...šta nisam pročito

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 339
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Samsung 
qrve
IP sačuvana
social share
Westie mužjak, star 5 god. osvojene titule 5xPRM, 2xR.CAC, 27xCAC, 2xR.CACIB, 13xCACIB, 26xBOB, J.BOG, 4xBOG III, 3xBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, CH MK, CH GR, INT CH. Club Winner
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 811
Zastava Australija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Motorola V3x
jeste da je on svetska faca, ali mi je sve to prilicno bolesno!  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Ljubav je trijumf maste nad inteligencijom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
HTC Touch HD, Luna
ne znam da li je bas bolesno... odnosno meni nije...

Tip ima bruka love moze da ih da kazem "izdrzava" sve a ustvari nisu u nikakvom pravnom odnosu u smislu braka. A ako se gleda sa strane nekih muslimanskih zemalja on bi ih mogao zeneti sve istovremeno.

Deo koji je malko cudan na prvi pogled je to da se njih tri extra slazu ... ali ako u pricu ubacis popularnost, gostovanja, zurke i naravno $ ... mogu se prevazici zenske nesuglasice o tome da li je jedina ili ne. Mi smo malo konzervativni po ovim pitanjima.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

It`s no place like home...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1297
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
naše žene su puno bolje od njihovih umjetnih!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1908
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8800
ma vazi   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung Galaxy S9+
Za dedu samo reci pohvale!Oni koji pricaju da je los ili slicno su ljubomorni.Mogu da se kladim da bi se 90% muskaraca menjalo sa njim.Oni koji kazu da ne bi mogu samo da Smile Smile Smile Smile
A za dedu  Smile Smile Smile Smile Smile
Meni je jedna od najacih njegovih zecica Brande Roderick.Vrh riba.Mada ni za ostale se ne bi bunio
« Poslednja izmena: 11. Okt 2006, 10:27:30 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

It`s no place like home...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1297
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da ali sam negdje čitao da doslovno ne mogu ić ni na wc bez njegovog dopuštenja!! Gledaju filmove koje im on da da gledaju i takve stvari.. hmm.. A ova emisija na rtl-u Vladarice playboyevog carstva pokazuje koliko je to malo blesavo..
Mislim nemojte me krivo shvatit svatko bi volio živit njegov život pa tako i ja! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple Iphone 5s
ma bole ih kad matorac odapne sve ide njima a onda ce da navataju mlade macane tako to ide svugdje!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
HTC Touch HD, Luna
Holly Madison



Hometown:
     Craig, Alaska

How She Met Hef:
     Holly first caught Hef's eye when she visited the Mansion for Midsummer Night's Dream, the year's most elegant party. Two days after their first date, Holly moved in but found herself vying with several other girlfriends for Hef's attention. (He's since downsized from seven girlfriends to three.)

She Likes:
     Being Hef's number-one girl, classic movies, designing her own clothing, party planning, dogs, Disneyland and dill pickles.

Beauty & Brains:
     Holly is currently studying real estate and business online through UCLA Santa Monica College.

Take Note:
     She hates exercising but says she "gets her workout in the bedroom."


Bridget Marquardt



Hometown:
     Lodi, California

How She Met Hef:
     After submitting her photo to Playboy (she didn't get into the magazine), Bridget received a phone call from Hef asking her out on a date. She first thought he was joking, but Bridget was soon living at the Mansion.

She Likes:
     Pizza; everything horror (including movies, books and Halloween); dressing up in ruffles, polka dots and bows.

Beauty & Brains:
     The beautiful blonde boasts a B.A. in public relations, a masters' degree in communications and is currently working towards another masters' in broadcast journalism.

Take Note:
     Bridget religiously attends boot-camp fitness classes and loves to hike.


Kendra Wilkinson



Hometown:
     San Diego, California

How She Met Hef:
     Kendra, Hef's youngest and newest girlfriend, met him at his 78th birthday party at the Mansion. She was dressed only in body paint. Before their first date, Hef asked Kendra to move in and live as one of his girlfriends.

She Likes:
     Being a tomboy, watching boxing, the San Diego Chargers, the Philadelphia Eagles, barbecue and Janet Jackson.

Beauty & Brains:
     Kendra's goal is to have a career as a sports announcer or in sports massage. She attends massage-therapy school five days a week.

Take Note:
     She claims to have one of the largest Janet Jackson posters in the world on her bedroom wall at the Mansion.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:17:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.